Poniedziałek, 7 listopada 2022 r.

Marcin Kochanek sędzią meczu Motor - Wisła

Marcin Kochanek z Opola będzie arbitrem głównym meczu 1/8 finału Pucharu Polski w sezonie 2022/2023, w którym Wisła Kraków zmierzy się w wyjazdowej potyczce z Motorem Lublin. Spotkanie to rozegrane zostanie w środę, 9 listopada, o godzinie 14:30.

Arbitrzy asystenci tego meczu to Bolesław Rosa i Maciej Kosarzecki, na sędziego technicznego wyznaczono Mariusza Myszkę, a za system VAR odpowiadać będą Tomasz Wajda i Marcin Szczerbowicz.

Marcin Kochanek dotychczas nie sędziował żadnego meczu z udziałem piłkarzy Wisły Kraków.


Źródło: PZPN, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

GrzegorzS
Pobyt w tej lidze pozwala nam poznawac kolejne
stopnie sędziowskiego piekła. Członkowie kolejnych progów niestety chcą się na naszym tle pokazać co to nie mogą jak są super, świetni i w efekcie mamy co rusz jakieś dziwne występy. I taka chwila zastanowienie czy ten Wajda to już nam znany Wajda czy kolejny nieudacznik sygnowany tym imieniem i nazwiskiem.link » Ot taka historia pokazująca jak może być obiektywny nieudacznik, który tak się przeciwko nam skompromitował. A była to kompromitacja zakwalifikowana na dwa tygodnie zawieszenia to ci była kara.

16            -23
Niewierny Tomasz
PP
Weźcie się ogarnijcie łepki jeden z drugim i przyjmijcie do wiadomości że jesteźmy zdecydowanym faworytem meczu z Motorem. Jakiś drugoligowiec z kresów już teraz sra w pory ze strachu przed konfrontacją z Wisłą choć do meczu pozostało trzy dni. Nasi wspaniali piłkarze wciągną ich nosem razem z ich stadionikiem i kibicami. A jak któryś błazen tego nie ogarnia to niech już teraz przenosi się na drugą stronę Błoń, do sraxów, tam jest miejsce do płaczków.

19            -41
~~~Kv
Hm
Niewierny tomasz beszczelny żyd wysyła naszych kibiców na drugą stronę błon a moderatorzy nie reagują

27            -10
~~~k
jest nadzieja
Czytając tekst zlinkowany przez Kolegę przypomniałem sobie, że ten Wajda to sędziował pod nas. Czyli szansa jest.

9            -12
~~~Brck
Sedziowanie
Ludzie kto by nie sędziował to my i tak nie wygrywamy..jesteśmy średniakami i trzeba się z tym pogodzić.. wietrzenie spisków sędziowskich jest śmieszne bo nie jesteśmy jakimś hegemonem żeby stopować nas w niedozwolony sposób ehhh nas leję każdy i każdy na nas kończy jakąś zła serir itd my jesteśmy idealnym zespołem do przełamania się.. bijemy rekordy przegranych meczów i poziomu ligowego a ktoś jak może się jeszcze przy tym dopatrywać że jakiś sędzia nam nie sprzyja to jest mega optymistą.. my nikomu w niczym nie zagrażamy.. chyba że samym sobie haha

39            -6
~~~Janko Buszewski
Brck,jak to dobrze
ze są jeszcze wsród kibiców ludzie,mający trzeżwy i uczciwy osąd.W pełni się z Toba zgadzam. Najłatwiej zwalić winę na sędziów a samemu kopac sie po czołach i prezentowac poziom słabeusza 1 ligi.Najlepsze w tym jest to,ze zawsze znajdą sie nieliczni pożyteczni [...],co bedą tłumaczyc beznadziejną grę druzyny,spiskami sędziów,niefartem,szczęs ciem rywala etc zamiast normalnie i obiektywnie spojrzec prawdzie w oczy .Oczywiscie wypadałoby w srodę pokazac wyższość i ograc Motor,ale my juz nie z takimi tuzami haniebnie odpadalismy.Zyczę zespołowi,sobie i innym wiernym kibicom zwycięstwa Wisły w tym meczu,ale tak po prawdzie,to duzych pieniędzy na ich zwycięstwo u buka bym nie zostawił.

12            -8
~~~Ejjdhjdn
Niech zostanie...
Niech zostanie Kochankiem Wisły w tym meczu !

10            -1
~~~Fan
Nie ważne.
Mąż czy Kochanek. Ten mecz musimy wygrać.

4            -2
GrzegorzS
"Trzeźwo myślący" to
się dopiero zdziwią, bo o tym pisze od przynajmniej 7 lat w końcu zacznie wychodzić na jaw bo z czasem każdy wrzód wychodzi. I ten teraz zaczyna pękać link ». Trzeba tylko wreszcie paru czarnych z gwizdkiem złapać za rękę choć to będzie trudne. I prawda jest taka, że w komendzie głównej policji powinien powstać wydział do zwalczania przestępczości korupcji w sporcie.. W artykule jest tylko o III lidze, ale moim zdaniem przynajmniej w kilku meczach Wisły w ubiegłym i tym sezonie mieliśmy do czynienia z właśnie takim graniem na określony wynik, że przypomnę remis z Lechem. Mnie tamten mecz przypomniał epokę Fryzjera. Ale mamy tu grupę "trzeźwo myślących", co się obudzą z rękąw nocniku.

5            -3
Niewierny Tomasz
No wreszcie...
się ujawniła jedyna i główna przyczyna kiepskiej postawy naszej Wisły w rozgrywkach. Nie beznadziejne umiejętności naszych kopaczy, nie mało fachowa praca naszych sztabów trenerskich, nie amatorskie i mało profesjonalne działania zarządu, sztabu medycznego i pionu sportowego. Przyczyną naszych porażek, remisów i zwycięstw są skorumpowane działania sędziów którzy sędziowali nam mecze. Dzięki Drogiemu GrzegorzowiS wszyscy się o tym niezaprzeczalnym fakcie dowiedzieliśmy. Wielkie dzięki Grzegorz że mnie osobiście oświeciłeś. DZIĘKI !

6            -4