Wtorek, 8 listopada 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Motorem Lublin

W spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski w sezonie 2022/2023, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Motorem Lublin, trener zespołu Wisły Kraków - Radosław Sobolewski - nie będzie mógł skorzystać z co najmniej trzech zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem wciąż występ Jakuba Błaszczykowskiego, Alana Urygi i Zdenka Ondráška.

Ponadto pod znakiem zapytania stoją występy Momo Cissé oraz Konrada Gruszkowskiego.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

GrzegorzS
To dobrze Wisła potrzebuje grać
by się zgrywać pracować nad formą. I tak biorąc pod uwagę poprzednie sezony tego wolnego będzie w zimie o 2 i pół tygodnia więcej. Bo przez parę lat rozgrywki kończono w okolicach 18 grudnia. Co więcej liczę, że w tym czasie nastąpi twarda selekcja i paru zawodników po prostu poszuka sobie szansy na grę na wypożyczeniach w innych zespołach. Dla paru nowych zaś piłkarzy skończy się okres ochronny w związku z tym, że za nimi już pół roku pobytu przy R22 i najwyższa pora by zaczęli prezentować optymalną formę i wykorzystywać swoje możliwości. Mam też nadzieję, że klub rozsądnie podejdzie do kwestii sprzedaży jednego dwu graczy, którzy mogli by się sprawdzać w innym zespole nie koniecznie przy R22 bo moim zdaniem nie podchodzą do swoich boiskowych obowiązków tak jak powinni w efekcie tracimy niepotrzebne bramki, chętni na ich zatrudnienie ponoć są a Wisła zastępców spokojnie znajdzie we własnych ozdrowieńcach i wśród zawodników dostępnych na rynku i to nie koniecznie za duże pieniądze. I nie chodzi tu o wielkie kadrowe ruchy, ale tak pięć ruchów odchodzących (transfery i wypożyczenia) plus pięć transferów przychodzących powinno pozwolić ustabilizować strukturę zespołu a może i odchudzić nieco budżet.

25            -37
~~~Lukkrk
Alan
Uryga nie zagra,nasza ostoja w obronie...jak my odeprzemy huraganowe ataki motyrynki?

36            -14
thomas30
A tak na marginesie
to jutro gramy przeciwko Spartakusowi Szarowola udającemu Motor, coś w stylu cudownego przeistoczenia wronieckiej Amiki w poznański Lech. Wisełko, bardzo proszę jutro o awans.

22            -4
Niewierny Tomasz
Po co ?
Cokolwiek zmieniać w kadrze zespołu. Przeciesz mamy najlepszych jakościowo piłkarzy ze wszystkich pierwszoligowych zespołów i nie jedna ekstraklasowa drużyna chciała by takich mieć. Problemem jest tylko zgranie się całej naszej kadry i zebranie doświadczenia przez naszych młodych zawodników. Z taką kadrą nadal pozostajemy głównym kandydatem do awansu z tą uwagą że nie przeszkodzą nam w tym skorumpowani sędziowie.

22            -14
~~~Hello
Wzmocnienie
Gra bez Momo to akurat wzmocnienie

9            -10
~~~Lando
TSW1906
Akurat Momo ostatnio w pucharze zagrał bardzo dobrze...

8            -3
~~~Misioł
Dziś chcę widzieć Szywacza w pierwszym skladzie
I Skrobanskiego. szkoda że nie mamy takich młodych zdolnych więcej bo kilku doświadczonym piłkarzom przydałoby się przemyśleć swoją dyspozycję na ławce.

7            -1
~~~Janko Buszewski
Niewierny Tomasz,podejrzewam
że tylko nieliczni tutaj pojmą własciwie Twój sarkazm.Reszta zaraz obrzuci Cię błotem i wysle na drugą stronę Błoń.No cóz,takich doczekalismy czasów ,ze i mądrzy i rozsądni komentatorzy sladem Wisełki,tez potracili formę.Wielu odpusciło sobie pisanie tutaj.Tak jak nasz klub,który jest jakąś popłuczyną po dawnej Wisle,tak i ten portal powoli odchodzi do lamusa.Połowa informacji,to jakies głupawe newsy i rankingi a z ciekawie i rozsaddnie komentujacych,pozostała mała garstka.Fajnie tu było nieraz podyskutowac,zmienic stanowisko dowiedziec sie czegos.Dzis o to bardzo trudno,bo jak zamiast fajnego i mądrego komentarza,czytasz jakies bzdurne komunały polane takim żenującym populizmem,ze az szczypie w oczy,upraiwanego zreszta przez ludzi,którym wydaje sie ze maja do tego powołanie, to trudno byc optymistą.W dodatku najbardziej prymitywni i odmóżdżeni a aktywni,nie zniechęcaja się przez więcej niż 20 lat.Trzymaj się Kolego.Dzis miejmy nadzieję na bezdyskusyjny awans .JJJBG.

3            -1