Środa, 9 listopada 2022 r.

Skład Wisły w meczu z Motorem Lublin

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 1/8 finału Pucharu Polski w sezonie 2022/2023, w którym zmierzą się Motor Lublin.

Wisła Kraków mecz z Motorem Lublin rozpocznie w składzie:

Mikołaj Biegański - Dawid Szot, Igor Łasicki, Boris Moltenis, Bartosz Jaroch, Michaël Pereira, Patryk Plewka, Vullnet Basha, Kacper Duda, Mateusz Młyński, Michał Żyro.

Oto nasza ławka rezerwowych: Dorian Frątczak, Krystian Wachowiak, Ivan Jelić Balta, Ángel Rodado Jareño, Luis Fernández Teijeiro, Wiktor Szywacz, Piotr Starzyński, Kacper Skrobański i Dor Hugi.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Marek
Oburzenie
To, że nie gra Skrobański jest skandalem. Klub nie może tępić własnych wychowanków, a faworyzować marnych, ale sprowadzonych.

36            -17
stary wiślak
~~~Marek! "Tępić własnych wychowanków"?? ??
Przecież takowi,jak na to zasługiwali to grywali nawet w wyjściowym składzie w ekstraklasie, W jakiej formie byli ostatnio ci młodzi? Co grali Starzyński,Plewka,Gruszk owski czy ostatnio,nawet Duda? Czy ty myślisz,że trener by z chęcią nie grał młodymi,a szczególnie wychowankami,gdyby na to zasługiwali? Jest presja wyniku i trener musi grać takimi,których aktualnie uważa za lepszych. Każdy młody piłkarz,wychowanek,czy sprowadzony ,musi walczyć i wygrywać rywalizację z innymi,żeby być wystawiany.

21            -12
~~~anacharsi s
Moltenis??
To jest zart?

8            -9