Czwartek, 10 listopada 2022 r.

Leszek Lewandowski sędzią meczu Sandecja - Wisła

Leszek Lewandowski z Gliwic będzie arbitrem głównym meczu 18. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym Wisła Kraków zmierzy się w wyjazdowej potyczce z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie to rozegrane zostanie w niedzielę, 13 listopada, o godzinie 12:40.

Arbitrzy asystenci tego meczu to Damian Rokosz i Sławomir Kowalewski, na sędziego technicznego wyznaczono Mateusza Piszczeloka, a za system VAR odpowiadać będą Jacek Małyszek i Marcin Szczerbowicz.

Leszek Lewandowski dotychczas nie sędziował żadnego meczu z udziałem piłkarzy Wisły Kraków.


Źródło: PZPN, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Dc
Dawajcie
Wszystkich do napadu , obrony i tak nie mamy a może coś strzelimy

36            -2
~~~Bartek
Mecz
Jakie znaczenie ma to kto sędziuje. W koszulkach Wisły grają sami partacze łamagi i pokraki. Niech ci ludzie po niedzielnym meczu ładnie wypiorą koszulki i je oddadzą a sami niech zostaną w Niepołomicach i sobie uprawiają turystykę pieszą po puszczy a nie biorą się za granie w piłkę bo do tego nie są stworzeni i poprostu nie umieją grać.

21            -9
~~~ŁoPanie
Do boju !
Nawet gdyby Rey Charls lub Stevie Wonder sędziował i tak nas to nie powstrzyma żeby coś s[...]ić. Siła Moc Potęga - Nam się NALEŻY.

16            -4
~~~Komar
Dobrze, że ...
nie Janusz.

11            -4
~~~Kibic20
@Bartek
My jesteśmy od tego, żeby piłkarzy krytykować, ale nie wyzywać. Chociaż byłbym nie wiem jakim pokraką, to nie życzyłbym sobie, żeby mi ktoś tak mówił. Jako kibic, wypadałoby trochę inteligietniej to napisać. Po drugie mam nadzieję, nie tyczą się te słowa do wszystkich zawodnikow.

13            -14
~~~Kathi Kibice z Bremen
Do Kibic 20
Z tymi wyzwiskami masz racje. Wiem ze Kibice sa wkurzeni taka postawa gry ale cos tam w Klubie musi byc nie w porzadku ze pilkarzom przestalo zalezec na wygranym meczu. Pozdrawiamy

6            -1