Piątek, 11 listopada 2022 r.

Oceny po meczu w Lublinie... Osiemnaście jedynek!

Takiego głosowania w konkursie na "piłkarza meczu" jeszcze w historii tej "zabawy" nie było. Za katastrofalny występ w spotkaniu pucharowym z Motorem Lublin wystawiliście naszym piłkarzom aż czternaście (!) jedynek. Do tego doszły cztery kolejne dla trenera Radosława Sobolewskiego, dla gry Wisły jako takiej, a także dla postawy defensywy oraz ofensywy. Jedyny wiślak z oceną nieznacznie wyższą, bo "dwójką", to Mikołaj Biegański.

Zdarzają się oczywiście mecze, które poszczególnym drużynom "nie wychodzą". Zdarzają się też takie, w których niżej notowany zespół ogra faworyta. Przed potyczką w Lublinie trener Sobolewski zapowiadał, że jego piłkarze nie zlekceważą rywala. I jeśli się z tym zgodzimy, że go nie zlekceważyli, to w wiślakach trudno było odszukać woli tego, aby przeciwnika... pokonać! Było to dość dobitnie widać po stracie gola, bo nasz zespół wyglądał na taki, który... ucieszył się że w końcu padła jakaś bramka, bo będzie to oznaczać koniec meczu po 90 minutach! Nie trzeba będzie grać dogrywki, nie trzeba się już będzie przemęczać...

Oczywiście nasi piłkarze mogą się z taką tezą nie zgodzić, ale kibice z Reymonta mają w kończącym się 2022 roku już dość kolejnych upokorzeń i wyraźnie dali temu wyraz w wystawionych ocenach! Mamy wrażenie, że "czara się przelała", którą zapełniła kolejna kompromitacja!

A oto jej efekt:

Mikołaj Biegański 2.07
Boris Moltenis 1.86
Ivan Jelić Balta 1.82
Luis Fernández Teijeiro 1.75
Kacper Duda 1.72
Dor Hugi 1.69
Dawid Szot 1.67
Igor Łasicki 1.64
Michaël Pereira 1.60
Michał Żyro 1.54
Mateusz Młyński 1.52
Vullnet Basha 1.49
Patryk Plewka 1.49
Ángel Rodado Jareño 1.38
Bartosz Jaroch 1.26
Pozostałe oceny:
Praca sędziego: Marcin Kochanek 3.79
Gra zespołu: Motor Lublin 3.77
Atmosfera na trybunach 3.20
Praca trenera: Radosław Sobolewski 1.92
Gra Wisły w defensywie 1.54
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 1.42
Gra Wisły w ofensywie 1.40


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~xyz
lol
sędzia z najwyższą oceną...

47            -3
~~~Mateo
Oceny
I tak są za wysokie...

47            -5
~~~JAKI
wISŁA
A gdzie ocena 0.Powyżej 1 to kpina i żart chyba,w ogóle ocenianie tego czegoś jest absurdem,Doprowadzili do tego że mecz Wisły powoduje depresję i odruchy wymiotne.

41            -10
~~~obiektywn y
Czy piłkarze przy takich rozbieżnościach placowych
Gdzie 1 za miesiąc dostaje 188 tysięcy a inny 6 tysięcy będą zostawiać serce na boisku? Czy trener który jest w kadrze przez cały okres niepowodzeń odmieni postawę drużyny? Odpowiedzcie sobie sami.

42            -9
DrStro
Oj Panie Nadprezesie
Z....ał Pan. A wie Pan kiedy? Wtedy kiedy ostentacyjnie padł Pan w objęcia członków sztabu z pominięciem ówczesnego trenera (też niezłe ziółko). Wtedy dał Pan sygnał, że nie ważne co mówi trener, to opinia "szatni" jest najważniejsza. Wtedy Pan z...ał po raz pierwszy, w mojej skromnej opinii. Weź Pan już nie z....uj, tylko oddaj to co zostało w jakieś inne ręce.

24            -3
~~~Kathi Kibice z Bremen
Wyniki
Tego jeszcze nie bylo zeby sedzia mial najwyzsza note pilkarze to i tak dostali wyzsza note chcielismy zaczac od 0 ale mozna od jedynki

32            -3
gb3
150000 Motor, 30 zawodników
takie OSOBY, klepia kurczaka Rodado- popatrzcie jak on biega

26            -4
~~~Robert
Gra
Powinni miec mniej niż zero patałachy

3            -1