Niedziela, 13 listopada 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Sandecją Nowy Sącz

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 18. kolejki ligowej spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~500
Samo dno
Rozgościliśmy się na samym dnie i robimy odwiert...

66            -2
Five
.
Kiedy wreszcie Rodado usiądzie na ławce i przestaniemy grać w dziesiątkę ? Żyro w 20 min więcej zrobił niż hiszpan w 70.

55            -9
~~~TTT
0
Mniej niż zero o o ooo o.

39            -6
~~~Notino
Katastrofalna statystyka:
11 zdobytych punktów w ostatnich 13 meczach. !! To jest wręcz przerażające i nie do wierzenia!

62            -2
~~~ŁoPanie
Piękne podsumowanie
Przepiękny Samogwałt taki z zaangażowaniem i pracą zwieraczy. Gdyby nie Blaszany Drwal (Balta) z kwadratowym łbem i techniką z epoki kamienia łupanego - można by odetchnąć ciut głębiej. Nasi obrońcy w rolach głównych. Bramkarz Broda najlepszy w drużynie . O reszcie zamilczę. Jeśli remisujemy z ostatnimi to oznacza że nie jesteśmy lepsi. Trzeci poziom rozgrywkowy nadchodzi a tam straszna Wieczysta ! Właściciel powinien zastanowić się czy ciągnąć ten cyrk w takiej postaci i czy się nadaje do takiej działalności. Pod światłym przewodnictwem poprzedniego trenera zaangażowano zawodników beznadziejnych. Sabotażysta z cebula na łbie kolejny raz spóźnia się i gdyby nie interwencja Brody byli byśmy w d_palu znacznie wcześniej. Napastnik - Niewidoczny Człowiek. Tak naprawdę - prawie wszystko do poprawy lub wymiany. Z taką ekipa to żaden trener nic nie zrobi - nawet jesli chciałby poprowadzić tak zarządzany klub. Masakra. A światełka nie widać.

34            -10
~~~Rozpierdu cha2022
Śmiech przez łzy
1. Gdyby nie Broda dostalibyśmy 1:3. 2.ja nie wiem czy my mamy jakąś taktykę? 3. Jakubie B zabierz głos i powiedz cos nam akcjonariuszom bo to do ch... niepodobne. My k... nic nie wiemy. Tak nas traktujecie po partnersku niech was wszystkich ch....

52            -4
~~~Gucio
Mecz
Sądząc po nagłówku to chłopaki narobiły się że hej !

39            -2
Maxi
Nie mogę ocenić piłkarzy ani trenera bo nie ma not minusowych
Idę się napić z tego wszystkiego i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie a następny mecz Wisły ogladam po pijaku na trzeźwo ciężko to się ogląda.

34            -5
~~~Zen
Wisła
Odkąd Sobolewski został trenerem nie mogę oglądać tej drużyny, Miej resztki honoru i podaj się do dymisji

18            -13
~~~SMOK
Notino
Zapomniałeś dodać, ze to jeszcze w 1 lidze

13            -2
~~~stint
mam nadzieję
że w przerwie Sobol będzie miał jaja i wywali połowę tej zbieraniny np Balta, Moltenis też powiedzmy sobie szczerze część młodych niby perspektywicznych którzy mieli/mają okazję pokazać się a kompletnie tego nie wykorzystują powinno odejść. Inna sprawa że może w takiej atmosferze im ciężko ale był Plewka zgasł, Szot .... chyba nawet nie zaświecił się, Gruszkowski zgasł coś tam Duda próbuje teraz pokazać szarpie ale też pewnie zgaśnie. Sobol czyść to zwłaszcza z obcokrajowców którzy w niczym się nie wyróżniają

14            -6
~~~Misioł
Spoko
Wyjdzie prezes, powie że zaje*al. I lecimy dalej

25            -2
~~~567
znów jet stała ofiara hejtu
Kiedyś był Boguski teraz Balta który przynajmniej umie się zastawić i podać , a kto 5 minut przed końce symulował faul i na dodatek złapał piłkę do rąk będąc pewnym , że sędzia odgwiżdże symulkę no Skrobański [...] nie umiejący się zastawić ( a wystarczyło wybić na aut) , a to że po każdym wolnym i wrzutkach w pole karne Wisły robi się pod naszą bramką elektrycznie to wiadomo od 3 lat , na dodatek po raz kolejny Broda pomimo wzrostu jest bardzo słaby w grze na przedpolu bo to powinna być jego piłka .

14            -6
DrStro
Balta
Balta nie jest taki zły, zawsze musi być jakiś kozioł ofiarny?! Swoje zadania wykonuje co najmniej poprawnie, jeździ na tyłku, biega. W dodatku wydaje się być pozytywnym gościem. Dajcie mu spokój, to nie wina Balty, tylko braku pomysłu. Balta jeszcze Wiśle nie słyszał, a tu już był syf i minimalizm.

4            0
~~~TSwiślak
10
Wszyscy po 10 za zaszczytne 10 miejsce w 1 lidze.Obecna Wisła to po prostu strzał w DZIESIĄTKĘ!

6            -1
~~~Obiektywn y
Poziom gry.
Poliwa druzyny nie ma papierów na granie w I lidze i nie ma co stekac co mecz -ze musimy sie poprawic itp. Musicie szukać sobie klubów w II lub III lidze . Mydlenie oczu w wywiadach ze interesuje nas ekstraklasa schowajcie głęboko na moze nastepny sezon. Za strate 2 pkt z Sensacją winny trener. Kto wiedząc ze druzyna nigdy nie dowodzi prowadzenia do konca ,zmienia w konciwce 3 dretwych kopaczy w tym fwoch nieopierzonych chłopców - vide Skrobanski przeciwko doświadczonym pilkarzom . Trenerze zachowal sie pan jak młokos .

0            -1