Niedziela, 13 listopada 2022 r.

Kacper Skrobański: - Na pewno już takiego błędu nie popełnię

- Już oceniłem tę sytuację. Powinienem lepiej się w niej zachować i tę piłkę wybić, ze względu na to, jaka była minuta spotkania, że wygrywaliśmy w tym meczu i jak był on dla nas ważny - ocenił sytuację z nieszczęsnym rzutem wolnym, który w spotkaniu z Sandecją sprokurował Kacper Skrobański, a po którym nasi rywale zdołali doprowadzić do wyrównania.

- Człowiek się uczy i to też mnie na pewno nauczy na przyszłość. Na pewno już takiego błędu nie popełnię - zapewnił 18-latek. - Wiadomo, że trzeba było coś od siebie dołożyć, ale w 90% takich sytuacji zawsze sędzia gwiżdże. I to musiało być te 10%, które nie gwiżdże - dodał.

- Szczerze, to nie wiem co o tej rundzie powiedzieć. Staramy się robić wszystko, żeby te mecze wygrywać, ale jest tak, jak jest. Ciężko znaleźć przyczynę - przyznał na zakończenie Skrobański.


 AG, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Psot
Yyy
I właśnie dlatego popełnisz taki błąd wielokrotnie. W meczu zachowałeś się jak dziecko, a w wywiadzie mówisz, że nie popełnisz takiego błędu. Heh..

22            -29
~~~Kibic
Blad
Ok bo tak was uczą wszyscy płaczki i padają jak ich ledwo ktoś dotknie dzisiaj wszyscy piłkę łapali jak by wszyscy sędziować chcieli. Wy macie grać a sędziowanie zostawić komuś innemu "GRA SIE DO GWIZDKA'' - ale ok inni starsi padali wiec i ty mogłeś si dopasować nauczka na przyszłość.

48            -4
thomas30
Czyli zgarnąłeś piłkę łapskami,
bo pomyślałeś, że sędzia da wolnego dla nas bo w 90% dają. No i dał tyle, że dla tamtych. Chłopie, przestań myśleć, bo średnio ci to wychodzi. Gdybyś się tylko wywalił i trochę poudawał to może by i dał dla nas a tak odebrał to jako próbę wymuszenia wolnego i zagwizdał po złości dla tamtych. A potem już tradycyjnie: stały fragment gry w pobliżu naszej szesnastki to gol dla tamtych, tak mniej więcej na 90%. Mam nadzieję,że jeszcze zmądrzejesz, bo młody jesteś.

29            -11
~~~Wacek21
Nie wszyscy
Do kibica nie wszyscy zobacz co chwilę prędzej zrobił Duda połóż się na piłce zaslonł rękoma i przytrzymal brodą czekajac na gwizdek to jest spryt i inteligencja tego gracza

11            -19
~~~fabio
Kacper
Z......eś dzisiaj.Ale jesteś młody i wierzę w Ciebie.

18            -8
~~~Jaki
Wisła
Z Ciebie może coś będzie tylko graj zawsze do gwizdka, a nie że kładź się za każdym razem. Może będziesz jeszcze prezentował poziom godny Wisły ale jeszcze nie teraz.

14            -4
~~~Bartek
Wisła
Jest jak jest. Bo jesteście za słabi na Wiśle. Warto powiedzieć całej drużynie do widzenia nie posiadacie umiejętności na Wisłę Kraków. Trzeba stworzyć drużynę a nie skład drewna i złomu.

15            -11