Wtorek, 15 listopada 2022 r.

Kamil Broda najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Sandecją

W ostatnim meczu w 2022 roku, w którym zagraliśmy z Sandecją Nowy Sącz, najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Kamil Broda. Po kolejnym bardzo słabym w naszym wykonaniu występie był jedynym wiślakiem, który otrzymał notę rozpoczynającą się od zaledwie "czwórki".

Można niestety śmiało stwierdzić, że ostatni mecz w tym roku był jakby podsumowaniem naszej jesiennej beznadziei. To zresztą ósme spotkanie w tym sezonie ligowym, w którym prowadziliśmy, a w którym nie utrzymaliśmy korzystnego dla siebie wyniku do ostatniego gwizdka sędziego!

Smutny rok, kończymy więc ze smutnym wynikiem i takimi też ocenami dla naszych piłkarzy. Ich komplet po potyczce z Sandecją znajdziecie poniżej:

Kamil Broda 4.01
Igor Łasicki 3.14
Luis Fernández Teijeiro 2.88
Bartosz Talar 2.37
Kacper Duda 2.36
Boris Moltenis 2.23
Vullnet Basha 2.18
Joseph Colley 2.15
Dor Hugi 2.11
Bartosz Jaroch 2.08
Krystian Wachowiak 2.06
Kacper Skrobański 2.03
Ivan Jelić Balta 1.91
Michał Żyro 1.86
Ángel Rodado Jareño 1.70
Pozostałe oceny:
Praca sędziego: Leszek Lewandowski 3.41
Gra zespołu: Sandecja Nowy Sącz 2.77
Praca trenera: Radosław Sobolewski 2.52
Gra Wisły w defensywie 2.01
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 1.91
Atmosfera na trybunach 1.90
Gra Wisły w ofensywie 1.82


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Jarek
Oceny
Broda powinien mieć wyżej, wybronił mecz, bo Sandecja to miała co najmniej dwie sam na sam czyli stuprocentowe sytuacje a obrona strzału Chmiela przy 0-0 kluczowa bo za chwilę Wisła objęła prowadzenie, gra Sandecja też nisko oceniona, jeśli ograli Wartę, dwukrotnie odrobili stratę ze Śląskiem w PP a w lidze urwali punkty Termalice i wyszli z z 0-1 ze Sosnowcem to zasługują na szkolną czwórkę za ten mecz.

20            -8
GrzegorzS
Oceny jak zwykle po wyniku, ale tak niska ocena dla Balty, po
tym meczu to głupota głosujących, to że miał pecha i piłka w niego trafiła nie podważa, że zagrał całkiem dobre spotkanie i dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. To nie jest wina tego zawodnika, że wychodzimy w takim a nie innym ustawieniu taktycznym i decydujemy się bronić wyniku w drugiej połowie. Wisła zamiast iść po kolejne bramki, wyjść ofensywnie oddaje piłkę grę i wozi wynik. Po co przeciętnemu rywalowi oddajemy prowadzenie gry i ustawiamy się do kontr gdy nie potrafimy utrzymać piłki z przodu. Od jej utrzymywania nie jest Balta czy Basha to są zawodnicy od odbierania piłek. Rozumiem, że jest już zmęczenie sezonem, że paru kreatywnych piłkarzy nie jest już w formie, ale wiedząc, że mamy pecha i jeża po prostu trzeba zacisnąć zęby i w ostatnich 45 minutach sezonu iść po kolejne gole a nie kontrolować mecz, bo rywal strzelił tylko 14 goli w sezonie.

23            -17
GrzegorzS
I tak na marginesie wraca temat pozyskania
Sobczaka, który chce porozumieć się w temacie odejścia z Sosnowca a biorąc pod uwagę, że teraz kosztowało by to już przykładowe 100 tysięcy zł i nie było by to złym wyjściem. Jeśli chcieliśmy tego piłkarza za 900 tysięcy latem to teraz możemy go mieć za 1/9 tej sumy. Naprawdę w polu karnym rywali Wisły powinno operować w każdym spotkaniu dwóch naszych napastników a za plecami mieć organizującego ich grę Fernandeza. Bo osamotnieni Roddado, czy Żyro niewiele dają mając na plecach 4 rywali.

10            -11
~~~WNH
Jak
Balta jest niżej od Jarocha,Coleja,Hugiego i Bashy to ja nie mam pytań ,kupcie sobie okulary ,zawsze znajdziecie sobie ofiarę do niskiego oceniania .Wiem wiem jest drewniany i słaby motorycznie ale na moje oko to poza Fernandezem i Talarem najlepiej prezentujący się pomocnik w drużynie,co nie znaczy że dobry ale reszta z Bashą ,Plewką,Młyńskim oraz Hugim jest jeszcze słabsza .

28            -8
~~~Stefan
Balta
---> GrzegorzS. Nie zgodzę się z Tobą. Oglądałem mecz do 80 minuty. Nie widziałem samobója, ale to Balta był najsłabszym chyba zawodnikiem Wisły. Zauważ ile miał strat. Jak na środkowego pomocnika, to wyglądał wręcz katastrofalnie. Co podanie to albo za mocne, albo niecelne. Fakt jest niezły w destrukcji (jak na pierwszoligowe standardy), i w grze w powietrzu, ale piłkarsko jest dramatycznie słaby. Dlatego też wydaje mi się, że ocena Balty za ten mecz nie wynika tylko z samobója, ale z jego bardzo słabej postawy na boisku.

5            -11
~~~WNB
oceny
Pierwszy raz od dawna zgzadzam sie z Grzegorzem S. Balta od kilku spotkan jest jednym z najlepszych naszych zawodnikow na boisku,a w dodatku CHCE! Tak jak Lasickiemu. W przeciwienstwie do 90% naszych kopaczy. Broda wybronil nam mecz. Nota 9. Za to, drewniany chlopczyk z porem na glowie jest najczestsza przyczyna naszych straconych punktow. Oceny maja byc za konkretny mecz,a nie za to,czy lubicie zawodnika. A do @Stefana. Ty chyba ogladales inny mecz. Obejrzyj powtorki. Ostatni raz tu glosowalem,bo to jakas parodia. Do zobaczenia w lutym na Reymonta.

9            -3