Wtorek, 15 listopada 2022 r.

Transmisja briefingu prasowego Jarosława Królewskiego

O godzinie 17:00 rozpocznie się briefing prasowy z udziałem współwłaściciela TS Wisła Kraków SA - Jarosława Królewskiego, który transmitowany będzie przez nasz klub. Zapraszamy do oglądania.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


23    Komentarze:

~~~Gruz
Ciekawe co powie..
No to popcorn, piwko i budzik ustawiony na 17:00, do zobaczenia na YouTube ;)

16            -30
~~~Tss
Już się nie mogę doczekać
Komentarzy pod relacja z tego wydarzenia :)

26            -10
~~~obiektywn y
Nie współwłaściciela tylko pożyczkodawcy!
To różnica. Oczekuje odpowiedzi na pytanie ile ten pan daje na klub z tytułu posiadania reklamy na koszulkach a także na pytanie co się dzieje z samochodami które dało Volvo.

56            -28
~~~ZegnajGie nia
Kolejny wyciskajacy lzy melodramat Kasi
Czekam na ambitnego wlasciciela Wisly, a nie Marsjanke, ktory oglasza przed sezonem na twitterze, ze gra o miejsce ponad kreska (i potem i tak spuszcza Wisle do 1 ligi)

56            -25
GrzegorzS
Można by tu wrzucić sensacyjne info, ale
pozwólmy to zrobić Królewskiemu zasłużył sobie swoimi działaniami dla Wisły na szacunek i zaufanie. Więc czekamy do 17.00

46            -52
~~~Kasia
Briefing marsjański
Briefing marsjański

62            -33
~~~Britney
Odejscie
Pewnie się żegna...

26            -17
~~~sympatyk
...
jedno z pytań-czy kopacze mają płacone na bieżąco?

22            -31
~~~Gruz
I po konferencji..
W pamięci najbardziej zapadło mi zdanie Królewskiego: "Gdy Wisła spadała z Ekstraklasy, miała prawdopodobnie najwyższy budżet w swojej historii." Wymowne..

48            -7
~~~WNH
Niestety
Jaro nie miał dobrych wieści dla nas kibiców i dla klubu oczywiście.Wszystko patykiem na wodzie pisane ,wygląda na to że czeka nas jeszcze trudniejszy czas A sam Jaro to taki genialny [...] co poza wykresami nic nie rozumie.

35            -17
~~~Misioł
No dobrze
Chce odejść to odchodzi. Z mojej strony wielki szacunek za to że swego czasu pospolitym ruszeniem nie dał nam upasc. Z perspektywy paru lat moglo Wam to umknąć ale ja nie zapominam. Natomiast wydaje mi się że obecnie Jarek w radzie nadzorczej był głównie potakiwaczem Kuby i jego wpływ na dzisiejszy kształt klubu był dużo mniejszy niż na początku podczas tej brawurowej akcji. Dlatego ja raz że się nie upieram że akurat on musiał odejść, a dwa - uważam że nie tu ma miejsce największa bolączka Wisły i akurat jego odejście niewiele zmieni.

56            -8
~~~Kibic
Jaroslaw Krolewski
Dziękuję.

51            -32
~~~kibic 1968
Jaro!
Dziękujemy!..., i do zobaczenia w przyszłości!

48            -30
~~~Jaskółcze gniazdko
Brakuje tylko liczb
Pan od liczb wychodzi i się żegna z łzami w oczach . Tylko że brak w tym wszystkim jest danych czarno na białym . Np. weszliśmy do klubu było tyle i tyle zadłużenia . Teraz gdy odchodzę zadłużenie wynosi tyle i tyle . Nadal nie znamy sytuacji tylko ogólniki. Ja tej bajki nie kupuję. Jedyne co było wartościowe w tej wypowiedzi to to że przyznał że wszyscy klepali te transfery a teraz przyznaje że zabronilby podawania w tył i że ich wybory nie potrafią wymienić kilku celnych podań . No i przyznał rację któremuś dziennikarzowi że miał rację w wielu sprawach . No to trochę z tego z briefingu wychodzi na to że była to operacja bardzo poważna , tyle tylko że przeprowadzili ja stażyści . Ci stażyści po wymianie tylu piłkarzy i trenerów nadal nie umieją przeprowadzać udanych transferów (operacji ) co widać w wynikach . Jak dla mnie jak się za coś wziął powinien to dokończyć jak należy . A tak to mi wygląda jak uciekanie z tonącego okrętu gdzie jest kapitanem . Coś czuję że nikt w to nie wejdzie ani Kwiecień ani nikt poważny .

39            -10
~~~Szczypior
Za serce dziękuje się szacunkiem.
Mówienie o winie, błędach w tej chwili do pana traci sens, jest nieetyczne. Instynkt podpowiada mi , jest pan człowiekiem honoru mówienia prawdy. Liczy się co pan zrobił mając możliwości gorsze niż wielu którzy w tej chwili bezpardonowo z ukrycia atakują. Dzikuję panu za udział w projekcie który jescze nie upadł. Trafiał pan do serca wypowiedziami, szczerością ducha, wrażliwością, oceną samego siebie i słowem budujących nas ludzi od kilku dekad będących z Wisłą. Tego panu nie zapomnę panie wizjonerze Królewski. Wiem, znam przyczyny z autopsji dużomniejszej koligacji wspólników. Właśnie te wrażliwość, ufnoć wiara w dobro człowieka nie dopuściła weryfikacji talentu, intencji, wartości intelektualnych, poznawczych ludzi z którymi rozpoczął tę współpracę. Każdy ma prawo do błędów lecz są ludzie nie pasujący do pewnego poziomu z racji charakteru braku cech o których mogą marzyć ambicja zaś staje się ideą nadrzędną bez patrzenia w głąb siebie. To cech milonów moich rodaków i odpowiedz na przyczynę skutków w Wiśle. Nie jest prawdą, że będący dziś u szczytuczyli w ekstraklasie są lepsi ot po prostu sprytniejsi w tym momenci nasezj Rzeczpospolitej. Czym można nazwać Mielec, Radomiaka, Zagłębie, Wisłę Płock, Miedz Legnicę, to jest ekstrklasa? Chyba pisklasa czasów draństwa złodziejstwa walki z rozumem wolnością i przedsiębiorcami. Pozdrawiam i dziękuję.

31            -34
~~~Kiku78.
Panie Jarku.
U mnie zawsze będzie Pan Miał Szacunek.DZIEKUJE!

49            -33
~~~Nickt
Przynajmniej nie raczy spuscic Wisly do 3 ligi
...bo do drugiej juz jestemy na najlepszej drodze. I tak jak 12 mscy temu nikt nie chcial w to wierzyc tak ...

38            -11
~~~Robert
Zespół
Gdzie żeś byl po spadku Wisły pół roku temu że teraz jakieś przedstawienie odstawiasz

38            -29
~~~Podwawels kie
Rozumiem że
Rozumiem że każdy z Was oglądnal calosc materialu, a nie 5 minut.. wiele cennych informacji, od czlowieka ktory wiele Wiśle pomógł. Dziekuję za tę ponad godzinę słuchania. Wiele zrozumialem.ale pewnie nie jestem tak mądry jak co po nie ktorzy tutaj. Krytykować zawsze łatwo, zwlaszcza w internecie. Królewski ma klasę i dużą wiedzę. Szanuje go za majątek ktory zgromadzil w takim wieku. I przyznaje mu racje. Jego odejscie będzie zmianą. Czyli sytuacją, gdzie cos nowego nastepuje. Jego nastepca bedzie innym czlowiekiem.i da zmianę. Oby na lepszą.po prostu trzeba czekać s zmieniac, gdy sytuacja sie nie poprawia, a nawet sie pogarsza.szacun panie Jarku. Tymi baranami niech sie pan nie przejmuje. Chcialbym oracowac u takiego pracodawcy, ktory ma takie podejscie do ludzi i biznesu.

30            -31
~~~tylko WISŁA
Króewski
Gosc jest w porzadku gdyby był interesowny nie oddałby akcji za darmo.Dajcie mu spokój bo to nie tylko on jest winny sytuacji Wisły.

37            -18
~~~Art
Dziękuję Panie Jarku
Duży szacunek za to co było w przeszłości i taki sam za dzisiejsze wystąpienie.

28            -12
~~~stary zgred
Po prostu zrozumiał ....
..... że jego portfel nie jest tego rozmiaru, który pozwala prowadzić klub ekstraklasowy, na dodatek przejmowany z zabagnionym kontem i kartoteką. Można go krytykować za konkretne, pojedyncze decyzje, ale nie uzasadnia to atakowania go za postawę. Chciał jak potrafił i na tyle, na ile go było go stać. Dotarło do jego świadomości, że to mało, to się publicznie przyznał. Gdyby nasi piłkarze dali z siebie tyle samo, to nie byłoby tematu.

32            -13
~~~Franky
Sorry
Z chłopcami tylko można się pobawisz w piaskownicy - ten chłopiec nie ma pojęcia o kierowaniu furmanki !

13            -12