Wtorek, 15 listopada 2022 r.

Ruszyła sprzedaż karnetów Wiosna 2023

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu ligowego 2022/2023. Ich ceny zaczynają się od 140 złotych dla abonamentów ulgowych oraz od 185 złotych dla tych w cenie bez zniżek.

W pierwszej kolejności karnet "Wiosna 2023" będą mogli zakupić posiadacze abonamentów z rundy jesiennej (przedłużenie). Sprzedaż zamknięta potrwa do wtorku 22 listopada do końca dnia włącznie, po czym rozpocznie się sprzedaż otwarta.

Dystrybucja karnetów obejmie następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C2, C3, C4, D21, D22, D23, D24, E12, E13, E14, E15, E16, E22, E23, E24, E25, H22, H23.

Uwaga:

Od poniedziałku 14 listopada 2022 roku - do odwołania - stanowisko Punktu Obsługi Kibica tymczasowo znajdować się będzie w Official Fanshop obok kasy sprzedażowej.

Ze względu na prace remontowe dotyczące organizacji Igrzysk Europejskich 2023 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana z użytkowania wyłączone zostaną: narożnik południowo-wschodni, sektory H11 i H21 oraz trybuna południowa wraz z sektorem gości. W związku z tym w zbliżającej się kampanii Sektor Rodzinny usytuowany zostanie w sektorach E15 oraz E16, z kolei Sektor Szkolny dostępny będzie w ramach sektora E11.

Karnety można nabywać pod adresem bilety.wisla.krakow.pl.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Tomek0383
Aktualna sytuacja...
Zanim nasi zarządzający zaproszą Nas do zakupu karnetow wypadaloby uporzadkowac klub.. Wywalic caly sztab trenerski az po Krzostke zatrudnic nowych ludzi zrobic przeglad kadr i konkretne transfery... Caly sztab trenerski jest przesiakniety tymi samimi ludzmi od kilku lat...Na twarzach maja wypisane zmeczenie zrezygnowanie i porazke..Jesli Wisla rzeczywiście mysli o jakimkolwiek awansie nawet z baraży to z tymi ludzmi sie jej to nie uda...

92            -28
~~~Kiku78.
Bez zmian.
Od lat kupuję karnet na cały sezon i nic tego nie zmieni.Od lat jest tu spora grupa "fanów"twierdzących że już nigdy nie zakupią karnetu (chociaż nigdy go nie kupują)i tego też nic nie zmieni.

80            -23
~~~Robert
Karnet
Porządki zróbcie u siebie w zarządzie i piłkarzykach najpierw

58            -19
~~~Anna
Apel
Wszyscy po karnety.

33            -31
~~~Smootny
Zakup niekontrolowany.
Ciężkie jest życie kibica Wisły. Serce mówi: kupuję... Rozum mówi: kup...aaaaa, co się w moim Klubie wyprawia!!

41            -4
GrzegorzS
Do smootny a co sie w Twoim klubie wyprawia
nadzwyczajnego ?

9            -42
~~~Janko Buszewski
Myślę Smootny,ze taki dylemat jak Twój
ma tutaj spora grupa kibiców i zadna idiotycznie przeprowadzona prowokacja,tego nie zagłuszy.No bo z jednej strony jak tu nie wspierac klubu,który się wspiera od iks lat a z drugiej jednak,nikt nie lubi jak sie go notorycznie robi w bambuko.Jak kazdy wie,uczestnictwo w meczu jako kibic to wydatek czasowy i finansowy o emocjonalnym nie wspomnę.Wielu musi zwolnic sie z pracy,zaniedbac domowe i rodzinne obowiazki,wydac pieniadze przeznaczone w budżecie na inne cele,by zobaczyc na zywo zawodników reprezentujących aktualnie klub,który wspierają od lat.Przyjezda na mecze paka z Krzeszowic,Skawiny czy Myślenic ale są i ludzie z Łancuta,Przemyśla,Ropczy c,Zakopanego czy z okolic woj świetokrzyskiego,Śląskie go czy opolskiego.Robisz kilkaset kilometrów,wydajesz cięzko zarobiony grosz,tracisz swój prywatny czas,czesto wysłu[...]esz w domu,ze "juz wiecej tak nie będzie" a w nagrode dostajesz czesto parodię futbolu prezentowaną przez ludzi,co nigdy nie mieli prawa ubrac koszulki z Białą Gwiazdą na sercu.No i tu zaczyna się dylemat,co robic....!? Posłuchac serca i nadal oglądac czynnie to dziadostwo,czy tez zaufac rozsądkowi i poczekac na czas, gdy Wisła znów stanie się Wisłą i wtedy zawitac na Reymonta? Wiem jak boli taki dylemat.Sam go miewam od dawna.No ale na takie moralne problemy uniwersalnej recepty Kolego Smootny nie ma i sam musisz Siebie postawic przed tym dylematem.Wiem,ze zdania co do mojej oceny zapewne będą podzielone i czesc kibiców przywoła mnie do wierności a spora pewnie częśc uzna,ze "wiernośc" ma swoje granice i obowiazek owej,lezy tak po stronie kibiców,jak i po stronie samego klubu.Bo wiernosc tradycji,ideałom,poziomo wi sportowemu i marce, to podstawa istnienia kazdego piłkarskiego towarzystwa a wypelniac to i dbac o czystośc tej idei,winni ci,którzy z ramienia klubu zobowiazali sie do tego.Przy Reymonta mamy z tym problem już od kilku lat,bez wzgledu na to,kto aktualnie dzierży stery i zawiaduje klubem.Tylko kibice wciąż niezmiennie wierzą i trwają !

37            -3
~~~Stanisław
Tupet
Ale macie tupet..po takiej gównianej rundzie od razu chcecie żeby ludzie kupowali karnety?! Najpierw zróbcie porządek w klubie i drużynie a dopiero później proście na kolanach kibiców żeby ktoś zechciał kupić karnet na oglądanie takiego gó...a

42            -12
~~~Kibic20
Temat wyzej
Wielu mnie zminusuje i napisze, że jestem naiwnym. Moje zdanie, jak jestem kibicem, to kupuje karnet czy bilet bez względu na wyniki, bo będę zawsze wierzył, że nadejdą lepsze czasy. Jeden z kibiców napisał kiedyś (zanotowałem sobie) :"Pokażmy siłę wierności. Będę bronił Wisły i jedności wszystkich, którym ona leży na sercu,jedność buduje-podział rujnuje. Niestety ten portal, jeśli chodzi o zacietrzewienie i pyskówki schodzi na psy. Wspólnie świętujemy chwile sukcesów i mocno wspieramy, gdy przychodzą trudniejsze momenty". Trzymam się tych słów.Karnet kupuje, chociaż nie mogę być na każdym meczu. Jak nie jestem oglądam, mój syn i wnuk jeżdżą na każdy i wymieniamy się spostrzeżeniami.

14            -5
~~~Janko Buszewski
Fajna postawa Kibic 20
godna pochwały.Masz prawo kochac ten klub i uczestniczyc w jego meczach bez wzgledu na poziom jaki tenże klub aktualnie prezentuje.To wolny kraj i kazdy moze robic co chce,pod warunkiem ze negatywnie nie dotyka to innych.Ale zaakceptuj tez to,ze nie kazdy ma na tyle czasu,nerwów i zasobów finansowych,zeby trwonić je w nieroztropny nieraz sposób i próbuj takich ludzi także zrozumiec.Jestes inteligentnym człowiekiem,nie bedziesz miał z tym problemu.Tak jak kibic "ma swoje obowiązki",tak ma je takze i klub i winien je wypełniac.Jesli pozbywasz się najlepszych graczy,klepiesz w ich miejsce jakis szrot,jestes cieniasem w 1 lidze, poziomem sportowym i wynikami często temu nie przecząc a dodatkowo zaczynaja sie zreć miedzy sobą ci,co za klub całosciowo odpowiadaja...to obraz klubu staje się mocno nieciekawy.Jesli jedyną próba zmiany tego,jest bezczelne nawoływanie do zakupu karnetów,by znów zwołac na trybuny iles tam tysięcy widzów i przy okazji meczu zarabiac na nich,to cisną sie na usta słowa Stanisława a zapach owego g...na przywiewanego z okolic Zwierzynca czy Czarnej Wsi jak kto woli,czuc jakby znowu trochę .

8            -8
~~~Kibic20
@Janko Buszewski
Masz pełną rację w tym co piszesz. Ale to, że klub ogłosił sprzedaż karnetów, to normalna sprawa we wszystkich klubach. Przecież w tym nie ma żadnego zmuszania do zakupu. Moje zdanie, nikt nikogo nie zmusza, ale też nie musi się ogłaszać publicznie, dlaczego nie kupię, bo i tak nic to nie zmieni. A przede wszystkim nie zmieni sytuacji w klubie. Ja mimo wszystko wierzę w lepsze jutro! Rozumiem oczywiście, że wielu finansowo nie stać, ale ci na pewno tu nie piszą.

8            -6
~~~Janko Buszewski
Sprzedaż karnetów Kibic 20
normalna.rzecz,ale nie dziw się ludziom ze psioczą.To nue tak ,ze ludzi nie stać na bilet.Zazwyczaj zawsze jakiś grosz się znajdzie,ale jak masz dać parę dych za bilet,dyche xzy dwie za parking, za kolejne kilka coś przekąsić to robi się z tego ponad stówa. W nagrodę dostajesz parodie futbolu. To nie jeden myśli sobie,lepiej jak wezmę pannę do kina czy dziecko do sklepu,bo spozytkuje tę kasę w sposób racjonalny. Kluby wpadają w dołek formy spowodowany różnymi czynnikami,wtedy wsparcie kibiców jest bezcenne i każdy szanujący się fan to rozumie.Ale jeśli pozbywasz się konkretnych ludzi (czy to z gabinetów, sztabu xzy kadry pilkarskiej) a w ich miejsce kwitnie prywata,kolesiostwo i jakieś szemrane układy,klub popada w beznadzieje a jedyna formą działania, jest nawoływanie kibiców, by nadal czynnie wspierali taki układ. ...to sytuacja staje się zwyczajnie niesmaczna.Ludzie nadal będą kochać Wiśle i.kibicować jej,ale już niekoniecznie marznąc na trybunach I oglądając "popisy" Jarocha,Moltenisa, Plewki czy Mlynskiego by po zenujacym spotkaniu,wrócić do domu ze świadomością kolejnych bęcek od Puszczy czy Łęcznej. Trzymaj się Kolego.

16            -2
~~~Kibic20
@Janko Buszewski
Poważam i szanuję twoje "nevsy". Zawsze są konkretne, na temat i obiektywne co do sytuacji. W tym się różnimy. Ja w swojej naiwności, bo tak to trzeba nazwać, wierzę dalej w dobre intencje ludzi. Niestety, to też niedobra cecha, że nie mogę znieść ostrej krytyki z wyzywaniem czy wyszydzaniem ludzi. Ja tę formę zakupu karnetów interpretuje jako informację, a nie jak nawoływanie do zakupu. Oczywiście też przeżywam przegrane mecze. Mój syn i wnuk realnie oceniają i są wiele osatrzejsi co do krytyki niż ja. Ja próbuję jakoś każdego po kolei tłumaczyć. Pewno się to wiąże z mojego charakteru ale myślę, że też z byłym zawodem, niesienia ludziom pomocy. Pozdrawiam.

8            -2