Środa, 23 listopada 2022 r.

Transmisja briefingu prasowego Tomasza Jażdżyńskiego

O godzinie 16:00 rozpocznie się briefing prasowy z udziałem współwłaściciela TS Wisła Kraków SA - Tomasza Jażdżyńskiego, który transmitowany będzie przez nasz klub. Zapraszamy do oglądania.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Psot
No to jedziemy
Kanapeczki i kawka w przygotowaniu. I zaraz zasiadamy przed YouTube.

13            -7
~~~Robert
Klub
Następny obudził się pół roku po spadku i ma coś do powiedzenia

18            -13
~~~1906
otwieram czarną księgę Wisły Kraków:
A tam nazwiska: Królewski, Jażdżyński, Błaszczykowski, Gula, Pasieczny, Kawula, Biedrzycka, Kmiecik, Głowacki, Brzęczek, Bałaziński, Sobolewski. Przepraszam o czym oni jeszcze chcą mówić? Lepiej niech napiszą książkę pt. "Jak zniszczyć klub ze 100 letnią tradycją, 20 tys kibiców na trybunach i 30 mln budżetem".

25            -30
~~~ŁoPanie
... otwieram czarną księgę Wisły Kraków
A tam Misiek, Chłopaki z miasta (Tarnowa, Rzeszowa, Krakówa, Chorzówa), Sarapata, Dukat oraz... 1906 innych którzy zajebali 80 mln ( pośrednio lub bezpośrednio ) bo długu Telefoniki nie liczę. Ci co przyszli później to małe miki - oni po prostu NIE UMIELI. W zdrowym klubie - by się ich spuściło z wodą. U nas właściciel kieruje z tylnego siedzenia - taki szeregowy poseł. Mając 3 % zostajesz Prezesem -wg mnie - figurantem ( bo choćby się posrać to Brzęczek się nie obronił wynikami). A kiedy chcesz zarządzać i podejmować decyzje - pokazuje ci się miejsce w szeregu. Nie jestem optymistą. Zobaczymy co się urodzi.

29            -4
~~~Ekonom
~1906
A czemu nie wymieniłeś tych co przez lata okradali nasz klub sierotko po marzence?wracaj do swojej kałuży tam lubią złodzieji

16            -5
~~~B12
Degradacja
No to wszystko jasne.nieporozumienia między współwłaścicielami i Wisla jest gdzie jest.tacy to właściciele pożal się Boże.

13            -3
Grzes22
Pan Tomek
Nie znam Pana Tomasza, i po tym smutnym wystąpieniu trudno mi coś powiedzieć z pewnością. Jeśli nie jest jakimś świetnym aktorem, to jawi mi się obraz bardzo zrezygnowanego i rozczarowanego porządnego człowieka, który musi się tłumaczyć z tego, że pomógł Wiśle w chwili największej próby. Straszliwie to smutne, że w imię jakiś prywatnych rozgrywek, nie potrafi się wykorzystać potencjału, finansów, znajomości etc takich ludzi :((((

31            -2
~~~kibic 1968
logo sponsorów....
....czy ja dobrze zrozumiałem Pana Jażdżyńskiego ze on nie sponsorował Wisły? Czyli za umieszczenie na koszulkach firm KAWASAKI Robotics, AVEVA, ASTRAADA płacił ktoś inny!??

2            -15
~~~somsiad
Szkoda chopa...
ale ciekawe kiedy 3 briefing

4            -1