Środa, 23 listopada 2022 r.

Jarosław Królewski po. prezesa Wisły Kraków

Po rezygnacji Władysława Nowaka z pełnionej dotychczas funkcji - do czasu wyboru docelowego Zarządu - decyzją Rady Nadzorczej Klubu, która wkrótce zostanie wykonana, tymczasowo obowiązki Prezesa TS Wisła Kraków SA przejmie Jarosław Królewski.

Trwają prace nad skompletowaniem składu kierowniczego odpowiedzialnego za prowadzenie Spółki w poszczególnych obszarach - czytamy ponadto w komunikacie klubu.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


47    Komentarze:

~~~EmigranTS
Nasza Wisla
Mam wrazenie ,ze jest gorzej w Naszym klubie niz to sie wszystkim wydaje z reguly jestem optymista ale tutaj widze tonacy okret bez szans na ratunek .Serce peka na 1906 czesci

98            -61
~~~sympatyk
...
kiedy na górze spory i waśnie,kiedy zaległości,kiedy znaki zapytania co do przyszłości...jak wiec kopacze mieli grać? prawda stara jak świat ,że jak nie wiadomo o co chodzi ,jak nie wiadomo dlaczego druzyna przegrywa praktycznie z kazdym to o co moze chodzić? kasa rządzi światem a zajawki o ikonach,o wychowankach , o przywiązaniu do klubu możemy sobie włozyc miedzy bajki

146            -14
~~~Kibic20
Temat wyżej.
Powodzenia panie Jarku. Niech Pan nas nie zawiedzie i pokaże moc. Nie przejmować się negatywnymi wpisami, już czytam kłamstwa na Twitterze, że niby przed paroma dniami był "płacz i odejście", a wiem, że Pan zadeklarował, jak nikt nie weźmie Pana akcji, to Pan zostaje. I trzymam Pana za słowo!!

136            -64
~~~ANDYANDY
Jest we mnie....
....odczucie, że będzie to raczej zmierzać w stronę normalnosci, na jaką ten klub napewno zasługuje.

106            -12
~~~obiektywn y
Dość NIETYKALNYCH - tylko radykalne cięcie wydatków i audyt!
Miesięcznie: Cisse zarabia 188! tysięce, Ondraszek 64! tysiące, Uryga 52 tysiące, Hugi 48 tysięcy, Colley 45 tysięcy, Rodado 44 tysiące, Fernandez 44 tysiące, Pereira 42! tysiące... Poza Urygą sami zagraniczni zawodnicy zbierają potężną kasę a albo leczą kontuzje na koszt klubu albo grają żenująco słabo. Może Fernandez jeszcze się jakoś spłaca.... Kolejna pula to zawodnicy którzy ledwo łapią się do kadry a wynagrodzenia jak w ekstraklasie: Starzyński 17000zł miesięcznie, Gruszkowski 22000zł, Moltenis 32000zł, A teraz uwaga! zawodnicy którzy z kolei grają regularnie w 1 składzie zarabiają miesięcznie!: Wachowiak 5780zł, Broda 4000zł, Szywacz 3800zł, Biegański 8600zł, Plewka 8800zł, Talar 9000zł, Szot 11000zł. Kto ich kontraktował? Kto ich sprowadził? Gdzie jesteście Brzęczek, Głowacki? Kto ich kontraktował? Ludzie kochani wszystko na głowie postawione... Najlepiej opłacani zawodnicy albo nie grają wcale albo grają tak słabo że nie mieszczą się w kadrze. należy także postawić pytanie ile zarabiają osoby które są dookoła klubu: m.in. Krzoska, Kawula, Kmiecik, Brożek i inni. Konieczny audyt bo rozpasanie nie zna granic.

186            -14
~~~Kajman
Ten Nowak...
Wg. Tego co mówił Jazdzynski, to Nowak właśnie upierd... Wisłę na grube banki... A sprzedając 2-3 kopaczy mogliśmy mieć płynność finansową...

61            -75
~~~Ona
cyrk
i tyle gośc płacze zeodchodzi a dalej mieszi tyle.Ci cogo bronią to tylko przypomne panią z marsa.Potrzeba kogoś z kasa gołodupców już przerabialismy.

55            -46
~~~tom88
Do Kajman
A kogo Ty Kajman chcesz sprzedawać? Gości co im piłka odskakuje na półtora metra przy przyjęciu? Fernandesa?! Jedynego który cokolwiek wnosi? Przecież tu nie ma żadnego pola do handlu

116            -16
~~~Lukas
Jaro
Jaro trzymamy za Ciebie kciuki Prezesie !

102            -8
~~~kap
Pełne poparcie
Biecz Jasło Gorlice to Pana i moje okolice . Powodzenia od krajana !

72            -7
Niewierny Tomasz
Pierwszą decyzją...
nowego Prezesa powinna być decyzja o zakazie wstępu na Reymonta 22 niejakiemu Błaszczykowskiemu i członkom jego rodziny !

112            -51
~~~Trzeźwy
I bardzo dobrze!
Powodzenia Panie Jarku! A Błaszczykowscy Won na pogaduchy z Brzęczkiem o mundialu do TVP!

120            -35
~~~Charlie
Królewskie Towarzystwo Sportowe?
Analogia do zdarzeń sprzed lat. Wtedy też było trzech właścicieli i na końcu został jeden. Pod jego panowaniem nastąpiła złota era Wisły. Przez dwie dekady zdobyliśmy osiem mistrzostw i cztery wicemistrzostwa. Teraz może być podobnie. Tylko kto będzie tym cudotwórcą?

56            -49
~~~analityk
Zadanie nr 1
Zastąpić tzw LEGENDY profesjonalistami z wiedzą oraz CV.

117            -5
~~~Janko Buszewski
Sukces ma wielu ojców
a do porażki nikt przyznawać się nie lubi.Gdyby nie nietrafione decyzję, źle transfery,niekończące się długi i spadek z ligi,mielibyśmy wciąż kółko wzajemnej adoracji. Tymczasem wszystko się zawalilo a klub leży na obu łopatkach. Szacun.dla Królewskiego ze nie ucieka jak szczur,ale jego nie stać na to,żeby utrzymywać i finansować taki klub.Musi być koniecznie poważny właściciel. Ciężko będzie znaleźć w dzisiejszych czasach możnego inwestora,ale próbować trzeba,by klub mię zaliczył kolejnego gonga.

63            -4
~~~Kajman
Do tom 88
Skoro były tematy na stole, co wg. Jażdżynskiego było, to pewnie byśmy teraz nie mieli 14 baniek w plecy... Myślę że Biegański, Plewka (za grosze) i Fernandeza też by opchli... Może nie było by 14 baniek, ale teraz to nie ma nic...

19            -68
wujek29
jaja jak berety
normalnie brazylijska telenowela, już o Panu Jarku pisałem że najbardziej liczyłem na niego od strony biznesowej, facet odszedł a teraz wraca, no tak się nie zachowuje manager bo manager ma zawsze chłodną głowę i podejmuje przemyślane decyzje a nie zmienia zdanie co kilka dni pod wpływem emocji, chyba że chce pograć na naszych emocjach.... w każdym razie szarpanina trwa nadal, chaos coraz większy, oby nie zapomnieli o tym co najważniejsze jest teraz czyli kwestiach sportowych bo za chwilę będziemy oddawać tych co zostaną za piłki i buty.... jaja jak berety i komedia jak ta z księciem z Kambodży,...no to piwo, czipsy i niecierpliwie czekam na kolejne odcinki tej farsy, może już za tydzień kolejny? :-) :-) :-)

60            -36
~~~Janko Buszewski
Charlie, niby mozna szukac tutaj analogii
bo i okolicznosci funcjonowania klubu podobne i skład włascicielski tez zielony,jak ich poprzednicy sprzed 2o lat.Jest tylko jeden niunas róznicy tę trojkę od tamtej.Cupial,Urban i Ziętek mogli kasą w piecu palić,obecna trójca zapalić może co najwyzej e-papierosa.Mam nadzieję,ze nie na spółkę...:)

55            -10
~~~Janko Buszewski
Kajman,na takich drewniaków
jakich mamy obecnie w naszej kadrze,nikt chetny się nie znajdzie.ale jesli myślałeś o sprzedazy tych dwóch czy trzech piłkarzy o nieco innych (czytaj ciut lepszych) umiejętnościach, niz ich kulawi i slepi koledzy,to kosztem paru złotych chciałbyś nas skazac na rozpaczliwa walkę (kto wie ,,czy nie do ostatnich kolejek)o utrzymanie 1 ligi.O nic innego z tym zlepkiem piłkarzy o umiejetnosciach graczy z 2 ligi,nie mielibysmy prawa ani sznasy powalczyć.

53            -11
~~~Nostradam us
Czyżby otrzeźwienie?
Czyli miałem rację pisząc o problemach finansowych. Najwidoczniej Jarek dofinansował Wisłę i póki co na chwilę obecną w tej kwestii jest względny porządek. Natomiast wydaje mi się, iż sytuacja do jakiej został doprowadzony klub przyniosła Jarkowi pewne otrzeźwienie i jest to moment w którym upada kościół świętego Jakuba Błaszczykowskiego... Dlaczego tak myślę? Jarek i Tomek siedzący razem na meczu w Niepołomicach, dwa bardzo podobne briefingi z ich strony i info o wycofaniu się z klubu jednego z nich, brak takiego briefingu ze strony świętego Jakuba, rezygnacja z funkcji prezesa Nowaka, czyli człowieka Kuby.. W tej chwili Jarek będzie posiadał większość akcji, więc on może podejmować wszelkie decyzje. Prawdopodobnie koniec z "ludźmi zaufanymi" i kompletowanie ludzi, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o zarządzaniu itp. Bardzo chciałbym bym to co pisze było prawdą.....

65            -10
~~~Anacharsi s scythae
1:0 dla Jazdzynskiego
niby nic nie powiedzial, a powiedzial wszystko. I sensownie. A JK to giermek Blaszczykowskiego, ktoremu tylko przytakiwal, osoba bez swojego zdania. Zreszta 5 dni temu zrezygnowal, dzis prezesem... Stylowa iscie Vanny Ly, Meresinskiego. B*rdel totalny. Klotnie i sytuacja wizerunkowa Wisly fatalna, a budzetowo jeszcze gorzej. Gdzie tych 7 chetnych na zakup Wisly. Gdzie sie podzial Jakub? Gdzie Nowak i jego cuda na kiju? Patosytuacja.

21            -68
~~~Kiku78.
SZANOWNY PAN JAKUB BŁASZCZYKOWSKI.
Kuba dla mnie Byłeś, Jesteś i Będziesz WIELKI.

20            -98
~~~Kibic20
@Kiku78
Solidaryzuje się z tobą i podzielam twoje zdanie. Jedno jest tylko tragiczne, nikt nie chce wczuć się w jego sytuację i w to co on pewno przeżywa! To jest ta nieludzka znieczulica.Problemy naszego klubu przeżywa każdy z właścicieli inaczej. Ale nikomu nie przyjdzie do głowy, że może Pan Kuba nie jest na tyle mocnym, żeby móc wystąpić! Przecież nie miał z biznesem nigdy do czynienia, pozostała dwójka żyje z tego. On był tylko piłkarzem. Robił to co kochał. On zainicjował akcje ratowania naszego klubu. Bez niego gnilibysmy do dzisiaj w 4 lidze. Teraz proszę popis minusowicze i podszywacze pod przeróżnymi "nickami", którzy"prawdę "piszą, nie znając jej.

29            -60
kobylts
Podziękować Kmiecikowi!
Pierwszą decyzją powinno być wręczenie Kmiecikowi biletu na loze i odsunięcie go od napastników! W ostatnich latach niemal każdy napastnik strzelał do momentu aż dłużej popracowal z naszą legendą. Jedynym wyjątkiem był Carlitos a tak same porażki Pana Kazia.

49            -38
~~~Tss
Muszę przyznać
Masz jaja chłopie. Powodzenia.

58            -7
~~~Rav23
Kibic20
Ja się z Tobą zgodzę , tylko jak nie masz kasy to trzeba się tego pakietu akcji pozbyć. Bardzo sobie cenię to co Kuba zrobił, miał wtedy charakter i pokazał, że leży mu dobro Wisły na sercu. Tyle tylko, że w obecnej sytuacji zmierzamy donikąd. Królewski wyciąga kasę z własnej kieszeni ale dla niego to też za dużo. Mam tylko nadzieje, że facet przygotuje grunt pod następnego właściciela. Pozdrawiam

62            -6
~~~analityk
do Kibic20
Naprawdę nikt nie oczekiwał od Kuby Błaszczykowskiego bycia bezbłędnym. Ale jak coś idzie w złym kierunku to trzeba umieć płynnie zejść ze sceny żeby dać innym szansę. Kuba ma przesadnie wygórowane oczekiwania względem samego siebie. Jego bliscy powinni go wesprzeć w tym momencie i uświadomić mu że jego wartość jako człowieka nie zależy od tego czy w Wiśle dzieje się dobrze czy źle. Dał tyle ile mógł i to się ceni, ale teraz jest moment żeby wesprzeć inne koncepcje a nie je sabotować tylko dlatego że nie są moje własne. Kuba musi zrozumieć że naprawdę wszystkiego nie wie najlepiej jak każdy człowiek na ziemi. Każdy! Trzeba obdarzyć innych zaufaniem w myśl zasady "ufam i sprawdzam". Ale przede wszystkim ufam!

64            -5
~~~Janko Buszewski
Kibic20,jak z kolei
mimo szacunku do Ciebie i aprobaty tego o czym piszesz, mocno popieram jednak Rav23.Gośc mądrze i rozsądnie pisze i operuje bardzo trzeżwym spojrzeniem na temat.Byłbym ostatnim wieszającym psy na Kubie i wszelkie wystepki różnej maści chłystków,ktore ubliżają facetowi,zwyczajnie mnie irytują i gorszą.Do piet mu synkowie nie dorastacie.Ale trzeba oddac Bogu co boskie i Cesarzowi,co cesarskie a Kuba jako własciciel klubu nie poradził sobie z prowadzeniem go a jego złe i nietrafione decyzje(głownie personalne) zaprowadziły nas do 1 ligi.W klubie jest bałagan i zła atmosfera.Tak dalej byc nie moze.Potrzeba nam konkretnego gospodarza i to takiego z grubawym portfelem a takiego ani JK ani JB nie posiadaja.Zapamietajmy Kubę jako kapitalnego piłkarza i człowieka,co wyciagnął ręke do klubu,gdy ten był na skraju przepaści,ale ..to chtyba juz kres jego aktywności.W mojej ocenie,najlepiej zrobi zbywając swe akcje i schodząc w cien z pierwszej lini.Królewski wyszedł przed orkiestrę i chwała mu za to.Nie uciekł jak szczur a postanowił ogarnac temat jako prezes.Tylko ze jego pozycja w przestrzeni publicznej jest jeszcze słabsza niż Kuby,bo ten był chociaz genialnym zawodnikiem.Pozostaje nam wierzyc,ze Jarek po ogarnieciu tej stajni Augiasza,znajdzie konkretną osobę do zawiadywania klubem i powoli zaczniemy wychodzic na prosta.Obecnie jest gorzej niż zle.Brakuje kilkunastu milionów w kasie,kadra przepełniona beznadziejnymi piłkarzami zarabiającymi krocie,akademia raczkuje,blizej nam 2 ligi niz powtórnego awansu a obecni własciciele przepychaja sie miedzy sobą na medialnym gruncie.Jest co naprawiac i jesli szybko tego procesu nie rozpoczniemy( by na lata nie utknąć w 1 bądż jeszcze niższej lidze),pozostanie nam zaprosic na briefing Miśka,rozpedzic wszystkich na cztery wiatry,zgasić światło i od 4 ligi zacząc renesans klubu.Lepsze to,niz przez kilka lat osmieszac sie w meczach z Chojnicznką czy innym Motorem,który juz za sama swoją komiczną nazwę,winien miec dozywotni zakaz grania w lidze wyzszej niz 3.Kluczowe będa dla nas najblizsze dni a moze tygodnie a ich efekty beda dla nas prawdziwym paierkiem lakmusowym.Albo w jedną,albo w drugą strone.Tertium non datur.Trzymaj się Kolego.

44            -11
~~~Kibic20
@Rav23,@analityk
I właśnie takie wpisy jak wasze szanuję. Tego często brakuje, kulturalnej krytyki, a nie wyzywania wszystkich po kolei. Ja napisałem, jak ja to widzę, jako człowiek wrażliwy na niekulturana krytykę. My do końca nie znamy prawdy, jakie są relacje trójki. To tylko domysły. A najwięcej szumu robią dziennikarze w czasopismach. Myślę, że z czasem wszystko się wyjaśni i wierzę w to!!

18            -38
~~~Kibic20
@Rav23,@analityk
I właśnie takie wpisy jak wasze szanuję. Tego często brakuje, kulturalnej krytyki, a nie wyzywania wszystkich po kolei. Ja napisałem, jak ja to widzę, jako człowiek wrażliwy na niekulturana krytykę. My do końca nie znamy prawdy, jakie są relacje trójki. To tylko domysły. A najwięcej szumu robią dziennikarze w czasopismach. Myślę, że z czasem wszystko się wyjaśni i wierzę w to!!

12            -36
~~~Kibic20
@Janko Buszewski
Oczywiście zgadzam się z Tobą co do sytuacji. Myślę jednak, że Pan Kuba nie jest dzieckiem i też zrozumie wagę sytuacji i wyciągnie wnioski. Ale nie podoba mi się stawianie go w świetle, jak to niektórzy robią. Przykladem"Slafkoo", który ukrywa się pod paroma nickami. Poczytaj co napisał pod wpisem o Panu Nowaku, pisał jako "rozczarowany". Jak ktoś nie jest mocnym, to może się załamać. Takimi wpisami możemy komuś zniszczyć życie. I tego nie myślę tu tolerować.

13            -38
~~~Janko Buszewski
Dlatego jak wiesz Kibic20
bardziej toleruję tutaj nawet błaznów,ale piszących pod swymi niezmienionymi nickami,niż te wszystkie farbowane lisy,co zmieniaja pseudonimy a czesto i zdanie,po to tylko by wprowadzac tutaj jeszcze większy chaos i zamieszanie.Myslę,ze nikt sobie zycia nie odbierze ani nie pozostanie z traumą,po wpisie jakiegoś sfrustrowanego pryszczatego małolata,co nie zmienia faktu,ze nalezy napietnowac tych,co są tutaj tylko po to by jątrzyć i prowokowac.Takich "kibiców" potrzeba nam teraz tutajjak dziury w moście.Co do Kuby,pozostaje wierzyć ze masz rację a on sam,czując powagę sytuacji i rozumiejąc ją,zachowa sie madrze,honorowo i pragmatycznie.To były piłkarz,zna smak rywalizacji i walki,ale ambicja z boiska nijak się ma do ambicji tej z poza kulis piłki i czasem trzeba zrobić krok wstecz,by potem szybko i sprawnie postawić do przodu trzy konkretne kroki.

21            -29
~~~Młody
TSW
Zbawcy Wisły zostali jej grabarzami!!

38            -19
~~~tom88
Upadłość
Brutalna prawda jest taka, że trzeba było w 2019 położyć klub i zacząć od IV ligi. Przy pieniądzach włożonych od tego czasu i braku długów bylibyśmy teraz pewniakiem awansu do II ligi (do której aktualnie zresztą zmierzamy). Zobaczcie gdzie teraz jest Widzew a także ŁKS i Ruch. Pewnych rzeczy po prostu nie da się zrobić bez grubych milionów i tyle. I nie gadajcie mi to o Kuchenkorzu, bo to była zupełnie inna sytuacji. Amica przejęła (wchłonęła) Lecha i udaje obecnie, że jest Lechem. Upadłość to zupełnie inna sprawa, normalna rzecz przewidziana w przepisach (choć niemiła)

20            -42
~~~Kibic 2022
Poczekamy zobaczymy
Po owocach drzewo poznajemy. Tyle wywiadow przed kamerami Canal Sport udzielił p.o prezesa pan Królikowski i wiele z jego wypowiedzi nic prawie nic się nie udało. Zjechaliśmy z I ligi. Jak się czyta że zarząd płaci 40 tys. za beznadziejna grę przy braku umiejętności to proszę wybaczyć .

19            -23
~~~gapa
przejęcie
Pan Królewski to jedyny człowiek który może przyciągnąć jakiegoś inwestora,postać o czystym sercu powodzenia

28            -22
~~~CHRUT
IV liga
Planem jest zacząć od IV ligi.Niedługo zobaczycie.

8            -42
~~~tom88
Do gapa
Tak z ciekawości, skąd taki pogląd? Znasz go osobiście, znasz jego firmę. Tylko się pytam . Natomiast jeśli nie znasz a opinię opierasz na marsjańskiej konferencji i wykresie z którego wynikało że nie spadniemy no to ja już się o nic pytał nie będę

17            -12
~~~kibic62
zmiany,zmiany,zmiany
do wszystkich "niepoprawnych" wielbicieli KUBY! nikt nie kwestionuje zasług tego człowieka w ratowaniu Wisły Kraków! ale miniony czas 3 lat ,pokazuje gdzie jest Wisła Kraków! obiektywni obserwatorzy potrafią to dostrzec ,potrafią wytknąć popełnione błędy ! Widać jak na dłoni, że rządy JB nie mającego do nikogo zaufania oprócz rodziny i znajomych doprowadziły do tego co widzimy! /powierzenie trenerowi wujkowi wielości funkcji w powiązaniu z rozmontowaniem pionu sportowego, o tym świadczy najdobitniej/ Sam fakt że Kuba, od czerwca nie pojawił się publicznie i nie zajął żadnego stanowiska w sprawie klubu też o czymś świadczy! dlatego uważam ,że czas na gruntowne zmiany i skupienie władzy w jednych rękach temu właśnie ma służyć! jazda...jazda... do sukcesu Wisły!!

37            -6
~~~tomski
do tom88
Twój wpis jest żenujący. Jakbym słyszał Nowaka na konferencji.

10            -17
~~~tom88
Do tomski
Uzasadnij proszę swój pogląd, wskaż błędy w moim rozumowaniu. Najlepiej na przykładach konkretnych klubów.

6            -5
~~~Rav23
Tom
Piszesz o Ruchu i Widzowie jako dobrych przykładach, to trzeba pamiętać że oni potrzebowali/ja 6-8 lat żeby się wygrzebać z samego dnia i to przy odrobinie szczęścia. Zobacz gdzie jest GKS Katowice i od ilu lat próbuje wskoczyć do eklapy od 2005 roku. Takich klubów jest jeszcze więcej. Nie wiadomo co lepsze, ja się cieszyłem, że trio podjęło rękawice w tej sprawie, lecz niestety zostało to zaprzepaszczone. Przynajmniej na ten sezon . Mam jednak wiarę w to , że wkrótce się uda. Pozdrawiam

7            -5
~~~tom88
ok Rav
ok Rav, ja też się cieszyłem jak weszli, ale od tego czasu ciągły spadek, bez żadnej nadziei na poprawę. Oprócz starych długów doszły jeszcze długi u ratowaczy-porzyczaczy. Długi Cupała jakoś tam się spłacają "same" sky boxami", ale ja naprawdę nie widzę wyjścia z tej spirali. Ostatnie ruchy tylko to potwierdzają. Przepalamy kupę kasy na absurdalne transfery (Kuvejlic) jak kogoś sprzedamy, to nam nie płacą... W zasadzie futbolowy gang Olsena. Przyjeższa Puszcza Niepołomice i nas leje a nikt w zasadzie nie widzi w tym problemu. To po prostu krzyk rozpaczy. Poza tym, jednak GKS to klub o zdecydowanie mniejszym potencjale niż Wisła. Ja po prostu nie widzę powodu, dla którego Królewski który odpowiada za ostatnie 3 lata (tak, wiem było trzech współwłaścicieli) miałby cokolwiek zmienić i wnieść dobrego. Ostatnia konferencja to był przecież dramat

11            -7
~~~Kibic20
@Tom88
Moim zdaniem absurdalny transfer, to był Fazlagic, którego wartość spadła na 300 tys. Euro i prawie nie gra. Co do Kuveljica się mylisz. Myślę, że u nas nie było trenera, który by wycisnął jego potencjał. Teraz w Backa Topola gra od dechy do dechy, z krótką przerwą przez kontuzję. U nas jego wartość była 200 tys. Euro, teraz wzrosła do 500 tys. Euro.

3            -6
~~~Janko Buszewski
Rav23,tom88 nie zapominajcie o jednym
najpierw mielismy covid i wszelkie restrykcje związane z ogłoszeniem epidemii,obecnie w gospodarce światowej zaczyna sie mega-kryzys,wojna na Ukrainie nie wiedziec kiedy się skończy.To wszystko nie bedzie sprzyjac naszym poszukiwaniom inwestora i właściciela.Jesli nie zrobimy tego szybko a nie daj Panie,spadniemy z 1 ligi,zacznie sie dla nas okres długiej posuchy z której nie wyliżemy się przez długi długi czas. Nikt nie zainwestuje w klub grajacy na stadionikach.przy publice liczonej często w setki osób.Do tego pamietajmy o długach,które wciąż musimy regulować. Widzew potrzebował kilku lat,by stanac na powrót na nogi,Ruch dopiero próbuje,ale wciąż ma słabą kadrę,pustą kasę i stadion rodem z lat 60-tych.Z GKS-em jest jeszcze inaczej.Od wielu lat próbuja sie odbudowac,zaliczając po drodze zjazd do 2 ligi,ale maja równiez kłopot z przestarzałym stadionem i brakiem sponsoró.Mój bliski kumpel jest tam od lat spikerem i ostatnio w rozmowie wyłuszczył mi ich największy chyba kłopot.Kibice a w zasadzie ci,co maja czelnośc nimi się nazywac.Ich PNG to cos jak nasze rekiny.Tylko ze ci próbuja zastraszyc "miasto", które jest ich największym chlebodawcą i od roku prowadza bojkot.Na trybunach zasiada po kilkaset osób.Skład tez nie zachwyca,choc znawcom rodzimej piłki nazwiska Arak,Urynowicz,Błąd,Rogi nić czy Kudła cos tam zawsze podpowiedzą.

4            -6
~~~tom88
Kibic20
Kibic20 pełna racja. Kuvejlic u nas przestał grać, ale przynajmniej jakiś potencjał był/jest. Natomiast nie potrafię znaleść jakiegokolwiek uzasadnienia na wydanie kasy ma Falzagica

8            -2
~~~MarciN
Aaa
Podobno Fernades ma już ofertę z Widzewa ?

5            -1