Poniedziałek, 5 grudnia 2022 r.

Kontuzja Mikołaja Biegańskiego

Podczas jednego z treningów Mikołaj Biegański doznał skręcenia stawu kolanowego. Zawodnik w miniony weekend przeszedł zabieg artroskopii.

Lekarze operujący bramkarza Wisły Kraków prognozują jego powrót do zajęć po upływie około 6 tygodni.

Dodajmy, że w bieżącym sezonie Biegański zagrał w 14 meczach ligowych oraz w jednym w Pucharze Polski. Dotychczas w wiślackich barwach wystąpił w 37 spotkaniach.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Psot
Tragedia
W Wiśle łapią kontuzje nawet w trakcie urlopów.

78            -14
~~~Jarek
Mikołaj
W połowie stycznia zacznie treningi , opuści dwa sparingi , w Turcji będzie do dyspozycji i powalczy o pierwszą jedenastkę.

49            -12
~~~Kibic20
Mikolaj
Udanej rehabilitacji i szybkiego powrotu do zdrowia.

65            -6
~~~Janko Buszewski
Oj niedobrze
bo skręcone kolano źle wyleczone i zle zrehabilitowane,będzie się odzywać w przyszłości.Miejmy nadzieje, ze artroskopia została wykonana fachowo i dokladnie ?Teraz mądrze przeprowadzona rehabilitacja i powolny powrót do obciążenia treningowego.Zbyt szybki powrót do intensywności powodować może w kolanie stan zapalny,bóle, zbierającą się wodę lub płyn surowiczy,powtórne urazy. Nie żebym był taki hop do przodu w temacie ortopedii, ale skręcalem prawe kolano kilka razy i wiem co znaczą takie urazy.W momencie skręcenia czy wypadania i przemieszczania sie rzepki (jak w moim przypadku) z bólu można się zwyczajne zesr....ć ! Zdrowia Mikołaj.Zły prezent ci się trafił na własne jutrzejsze imieniny.

27            -6
~~~Ludojad
Co się dzieje?
Cisza wokół Wisły jest przerażająca. W zasadzie odkąd drużyna wyprowadziła się do Myślenic, wgląd w to co się dzieje i jak wyglądają treningi jest minimalny. Nasz najlepszy piłkarz (od kilku rund) doznał kontuzji, a my dowiadujemy się 2 dni po operacji... ehhh gdzie te czasy kiedy chodziło się na treningi na Reymonta oglądać popisy Żurawskiego, Kosy, Szymkowiaka. Obecnie Klubem rządzą ludzie, którym wręcz zależy na przeciętności. Tutaj zasada Think-Big nie działa. Ważne, żeby byli "swoi" dookoła. Niestety dzieje się to z pełnym wsparciem tzw. grup decyzyjnych typu Socios, czy Wisła Devils. Bardzo długo z tej ciemnej d nie wyjdziemy. Ten układ tylko pozornie różni się od tego z Sharkami u steru.

16            -35
~~~kibic 1968
Ludojad
Kiedyś napisałem tak samo! Po wyprowadzce do Myślenic Wisła zaczeła znikać. Brak wsparcia na codziennych treningach, czucie oddechu kibiców, widoku Areny R22!, to mogą ,albo i są tego przyczyny. Gdybym sam codziennie miał robić 40 +40 km w korkach do pracy to by mnie zniechęciło. Jednak te Myślenice muszą zostać, skoro ktoś przehandlował tereny przy Reymonta!

29            -7
~~~Twuj nik
...
6 tygodni hmm, jak na nasze standardy to zbyt optymistyczne prognozy, ja coś czuję że to potrwa 2 miesiące...

11            -2
~~~Kathi Kibice z Bremen
Mikolaj
Szybkiego powrotu do zdrowia

11            0
~~~Fan
Jak go weźmie Urban pod swoją opiekę, ...
... to wróci za 6 miesięcy.

4            -7