Sobota, 14 stycznia 2023 r.

Były obrońca Jagiellonii może trafić do Wisły?

Według doniesień dziennikarza Piotra Koźmińskiego piłkarzem krakowskiej Wisły zostać może 30-letni słoweński obrońca Nemanja Mitrović. Kibice pamiętać go mogą z występów dla Jagiellonii Białystok, gdzie grał w latach 2017-2019.

Po odejściu z "Jagi" Mitrović trafił do NK Maribor, którego barwy reprezentuje do dziś. W przeszłości Słoweniec grał m.in. w młodzieżowych drużynach Interu Mediolan, US Sassuolo Calcio oraz Bologna FC 1909. W rozgrywkach seniorskich grał - poza Jagiellonią - w NK Olimpiji Lublana.

Słoweniec miałby za zadanie zastąpić w Wiśle Josepha Colleya, który wg doniesień Koźmińskiego może odejść z Wisły.


Źródło: Sportowe Fakty

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Tss
Słoweńcom i Słowakom to już podziękujmy
Patrzymy na inne rynki. Pls.

18            -33
~~~komato
I dobrze, i źle...
W sumie ciekawa opcja - etatowy obrońca mistrza Słowenii na 1. ligowe standardy wygląda naprawdę solidnie. W tym momencie trenuje z takimi graczami jak weteran Serie A, Josip Ilicic oraz młoda nadzieja słoweńskiej piłki (tuż obok Benjamina Sesko) - Zan Vipotnik. Zna więc na co dzień smak gry na solidnych napastników. Z drugiej - szkoda, jakby odbyło się to kosztem Colleya, bo Józek to gracz na lata i gwarant gry na solidnym poziomie. Ale chyba trzeba liczyć się z tym, że Szwed długo na Reymonta nie pobędzie, bo finanse trzeba ratować (a Arabowie się nie kwapią, by zwracać pieniądze za Aschrafa) , a na Colleyu można stosunkowo sporo ugrać. Bilans zysków i strat wypada jednak na korzyść przyjścia Mitrovicia, także jestem za!

48            -6