Środa, 18 stycznia 2023 r.

Transmisja meczu: Wisła - Szachtar (U-20)

O godzinie 15:00 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną kolejne spotkanie sparingowe, podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi. Rywalem zespołu "Białej Gwiazdy" będzie tym razem młodzieżowa drużyna Szachtara Donieck. Zapraszamy do oglądania transmisji internetowej z tej potyczki.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Brck
Zyro
Nie jestem trenerem ale wydaje mi się że znam się na piłce.. I kompletnie nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka Zyro jest wciskany jako 9-tka?to nigdy nie był,nie jest i nie będzie klasyczny napastnik..wg mnie więcej z niego pożytki byłoby gdyby był np prawoskrzydłowym.. umie dobrze dośrodkować,zastawić się czy minąć rywala..ale nie jest typem napastnika do wykańczania akcji?!on się ewidentnie meczy w takim ustawieniu a szkoda bo chlopak ma duży potencjał żeby coś wnieść do tej drużyny tylko niestety nie w roli do której próbuję go przekonać na siłę nasz trener..dziwne to trochę bo widzi to chyba każdy oprócz ludzi że sztabu szkoleniowego ehh ewentualnie Zyro cofnięty za napastnikiem w środku pola bardziej..jednak wg mnie najlepiej wyglądał po przyjściu do nas gdy zaczynał od gry na skrzydle

23            -6
~~~Wacek
Sparing
Czy tylko ja mam taki wrażenie że oprócz Dudy to cała reszta ma problemy z przyjęciem i zagraniem piłki

19            -4
~~~a
sparing
Co robił Szot na boisku?

13            -7
~~~Tss
Do Brck
Wydaje mi się że Żyro będzie rezerwowym a na skrzydło ściągną kogoś jeszcze. Cechy które wymieniłeś predysponują go na cofniętego napastnika a nie na 9. Jak dla mnie brakuje mu szybkości i przede wszystkim przyspieszenia żeby grać nim na skrzydle. Chociaż i tak lepiej czuje się tam niż z przodu.

13            -3
~~~Brck
Do tss
W pełni się z Tobą zgadzam..jako klasyczna 9 on się meczy I to widać gołym okiem..cofnięty napastnik też może być odpowiednią pozycja dla niego bo potrafi przytrzymać piłkę kiedy trzeba..na skrzydle wyglądał do tej pory najbardziej korzystnie i chociaż początkowo byłem sceptyczny co do jego przyjścia to po pierwszych kilku meczach zmienilem całkowicie zdanie bo wnosił dużo dobrego swoją gra..później jakby przygasł trochę a od momentu jak zaczęli z niego robić typowego napastnika to pogubił się już kompletnie..szkoda bo chlopak ma papiery na granie i widać w nim spory potencjał patrząc na ta kadrę ale ustawianiem go na 9-ce robią mu tylko krzywdę i każdy widzi że ten pomysł się nie sprawdzą i nie rozumiem po co tak na siłę dalej to jest tak ciągnięte skoro nie przynosi żadnego pożytku.. a z Zyry będzie duża wartość dodana jeśli zacznie grać tam gdzie grał przez całe życie czyli skrzydło lub COFNIETY napastnik np z Fernandezem..jeden SPD,skrzydła,SPO Zyro i Fernandez a myślę że pomimo nagonki Rodado z przodu da radę jeśli w koncu zacznie mieć wsparcie od pomocników bo pod koniec rundy nasz środek pola jakby wogole na boisko nie wychodzil

6            -1
~~~Zdzis?aw Dyrman, zasadniczo
Obrony nadal nie ma. Zwróćcie uwagę
ze juz w 2 minucie mogło być 1:0 dla Szachtara. Identyczna sytuacja, jak przy bramce dla Płocka: cała obrona w jednym rogu, przy krótkim słupku a przy długim nieobstawiony ukrainiec omal nie wepchnął piłki do siatki.

4            -2