Czwartek, 19 stycznia 2023 r.

Były zawodnik Wisły zagra w Sandecji

Występujący w latach 2017-2018 w Wiśle Kraków pomocnik Martin Košťál znów grać będzie w Polsce. Na najbliższe półtora roku związał się bowiem umową z nowosądecką Sandecją.

Przypomnijmy, że 26-letni dziś Košťál zagrał w naszych barwach w 25 meczach, strzelając w nich dwa gole.

Z Wisłą rozstał się zimą 2019 roku, przechodząc na zasadzie transferu do Jagiellonii Białystok. Tam grał jednak tylko do lata 2020 roku, kiedy to trafił na wypożyczenie do słowackiego klubu FK Senica. Po powrocie do Białegostoku został przesunięty do drużyny rezerw, a wiosną 2022 roku reprezentował już barwy innej słowackiej drużyny - ŠKF Sereď. Jesienią 2022 roku był zawodnikiem czeskiej Sigmy Ołomuniec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Tomasx
Mam nadzieję, że nie będzie tak jak bywało do tej pory,
że z nami zagra mecz życia i potem zniknie znów...mam cichą nadzieję, że będzie dobrze i awansujemy w tym sezonie i wróci normalność

31            -9
GrzegorzS
Ta wszystko fajnie, ale przeciwko nam on na pewno meczu ligowego w tej
rundzie nie zagra, zaś w następnym sezonie też jego szanse, jeśli będzie w tym klubie, na to są dość nikłe. Nawet jak Wisła nie awansuje to Sandecja pożegna się z ligą bo z niej spadnie. To że w niej gra to tylko dziwaczna polityk PZPN-u łamiącego własne postanowienia i regulaminy. Któryś już rok z rzędu toleruje się dziwolągi grające na nie swoich stadionach, bo te nie spełniają norm. Ponoć jest to zgodne z duchem sportu.

14            -15
~~~Soso85
Do Tomasx
Obyś nie miał racji, bo to oznacza przyszły sezon na tym samym poziomie rozgrywkowym co Sandecja

3            -1