Wtorek, 24 stycznia 2023 r.

Dwa ostatnie sparingi w Turcji już bez transmisji

W ostatnim tygodniu zgrupowania w Turcji piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają dwa spotkania towarzyskie, dziś z kazachskim FK Atyrau oraz w piątek z austriackim Linzer ASK. Decyzją sztabu szkoleniowego mecze te nie będą transmitowane w Internecie.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Tss
Szkoda
Ale rozumiem.

33            -13
kazo73
Taktyka
A tak zapytam z ciekawości, co jest do ukrycia ?

20            -17
GrzegorzS
Kto ma zobaczyć, czyli rywale to i tak zobaczą
w sumie po prostu nie rozumiem takiego zamykania sparingów. Bo co tu ukrywać. Stałe fragmenty gry to się ćwiczy na treningach. Co się ukryje ustawienie, bez przesady każdy ciut rozgarnięty kibic nie mówiąc o analitykach innych zespołów z pewną wiedzą o drużynie jest w stanie poukładać ustawienie i trafić na 90% ze składem wyjściowym rywala. Założenia taktyczne tez raczej przed każdym rywalem są inne i nie wierzę w to, że trener w sparingu będzie się ustawiał pod konkretny mecz bo ma ich w rundzie 16 a rywale raczej nie pasują do gry naszych ligowych rywali. Całe to zamieszanie z zamykaniem sparingów treningów to raczej takie zabiegi szamańskie i straszenie dziecka duchem z szafy. Klub czasami popada w takie paranoje kiedyś postawili przy bocznym boisku na życzenia trenera nie pamiętam, którego na początku wieku taką gęstą zieloną siatkę utrudniająca kibicom oglądanie meczy. Efekt kibice i tak oglądali bo siatkę podziurawili a zespół grał jak grał. A jak by jaki "szpieg" chciał zobaczyć bez utrudnień to sobie mógł nagrać cały ukryty trening czy sparing z bloków obok. I tyle było szamańskich zabiegów i kosztów. No ale jak ma to pomóc to niech pomoże, czasem placebo czyni cuda.

22            -15
~~~Robert
Runda
Efekty obozu trzytygodniowego i pracy która była wykonana na nim poczekajmy do czerwca czy będziemy w barażach czy bezpośrednio wejdziemy do ekstraklasy

3            -3