Piątek, 27 stycznia 2023 r.

Wiślacki typer - edycja wiosna 2023

Do wznowienia rozgrywek w pierwszej lidze piłkarskiej pozostały już tylko dwa tygodnie, więc to całkiem dobry moment, aby uruchomić dla Was kolejną edycję naszego wiślackiego typera. Zapraszamy do wspólnej gry.

Co trzeba zrobić, by dołączyć do zabawy? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach "ligowych" za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań rozgrywanych systemem "pucharowym" przyjmujemy oczywiście wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec najlepsza trójka otrzyma od sponsora naszej gry, którym jest oficjalny sklep Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków », atrakcyjne wiślackie nagrody!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy.

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?