Wtorek, 7 lutego 2023 r.

Rusza sprzedaż karnetów Wiosna 2023 i biletów na mecz z Resovią

Sprzedaż karnetów Wiosna 2023 oraz biletów na piątkowy mecz ligowy piłkarzy Wisły Kraków z Resovią rozpocznie się dziś o godzinie 16:00. Sprzedaż wejściówek możliwa jest aktualnie wyłącznie na trybunę C.

Przypominamy, że wciąż trwa proces wymiany miejsc przez karnetowiczów. W momencie kiedy dostępność miejsc na dolnym piętrze trybuny wschodniej będzie wystarczająca, dystrybucja obejmie również znajdujące się na niej sektory E11-E16.

Modernizacja Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związana z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - wpłynęła na organizację dnia meczowego, która w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun.

Klub złożył wszelką potrzebną dokumentację w celu zapewnienia kibicom jak największej liczby dostępnych aktualnie miejsc obejmujących sektory E11-E16 oraz trybunę C.

W związku z organizacją meczów domowych dojście do sektorów E11-E16 odbywać się będzie poprzez kołowroty usytuowane przy trybunie F oraz sektorze G1. Prace remontowe uniemożliwiają korzystanie przez kibiców z holów wewnętrznych trybuny E wraz z umiejscowionym tam zapleczem sanitarno-gastronomicznym, które tymczasowo zlokalizowane zostaną przy kołowrotach od strony Alei 3-ego Maja oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Official Fanshop od strony ulicy Reymonta. Dodatkowo na trybunie E do dyspozycji fanów znajdzie się sześć mniejszych punktów cateringowych. Przypominamy, że wejście na trybunę C odbywać się będzie w sposób niezmieniony, a kibice będę mogli z umiejscowionego w jej wnętrzu zaplecza sanitarno-gastronomicznego.

Cennik biletów na mecz z Resovią na sektor C:
- Dziecięcy: 10 złotych
- Normalny: 25 złotych
- Ulgowy: 19 złotych

Cennik karnetów Wiosna 2023 na sektor C:
- Dziecięcy: 75 złotych
- Normalny: 185 złotych
- Ulgowy: 140 złotych

Informacje dla karnetowiczów:
- Pamiętaj o zmianie miejsca, które będzie gwarancją uczestnictwa w domowych meczach Wisły Kraków;
- Klub nie przydziela automatycznie miejsc!
- Wiesz, że nie będzie Cię na meczu? Zwolnij swoje miejsce i daj szansę obejrzeć spotkanie innym osobom! Od wtorku 7 lutego 2023 roku istnieje możliwość zwolnienia miejsca dla wszystkich karnetowiczów.
Bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.
Przypominamy o nowej kategorii cenowej, która wydzielona została dla dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~anacharsi ss scythae
Nieporadnosc Majchrowskiego i nieporadnosc Zarzadu
16:00 wszyscy na komy/laptopy!!

11            -34
~~~Kiku78.
NIEPORADNOŚĆ.
Przez nieporadność Zarządu, nie kupiłeś karnetu na cały sezon.

33            -9
GrzegorzS
W sumie klub zachował się bardzo wporządku wobec kibiców
co zresztą nie zostanie nawet zauważone. Bowiem Biorąc pod uwagę kilka czynników zewnętrznych spokojnie można było wykorzystać moment i odrobić sobie straty finansowe związane ze zmniejszona ze względów na remonta widownią. Dawno nie było sytuacji by popyt przewyższał podaż. Prawie zawsze poza derbami czy meczem z Legią lub Lechem nie groziło, że na R22 zabraknie biletów. Tak naprawdę zawsze coś tam schodziło do ostatniej chwili. A teraz proszę będzie mniej biletów niż chętnych. Czy dojdzie do dantejskich scen jak w latach 90-dziesiątych ubiegłego wieku chyba jednak nie bo wówczas bilety były tylko w kasach teraz jest system sprzedaży, do którego można wejść ze smartfona, ale realna wydaje się sytuacja jak z pamiętnego meczu z Realem, gdy bilety zeszły w parę godzin na parę dni przed meczem i znów pojawiły się konie pod stadionem oferujące wejściówki z 10 krotnym przebiciem. Co łączy te dwie sytuacje z mojej perspektywy fakt, że obserwowałem to z zadowoleniem i spokojem bo od wczesnych lat 80-dziesiątych ubiegłego wieku mam karnet na cały sezon. Podziękujcie klubowi, że Królewski nie postanowił nie podnieść cen biletów i karnetów choćby o poziom inflacji. Teoretycznie patrząc na prawa rynku powinien. To że tego nie zrobił świadczy o stabilizacji finansowania, poważnym traktowaniu kibiców i chęci wypełnienia obiektu do ostatniego wolnego miejsca, co może pomóc w walce o awans. Inna sprawa, że osoby, które nie wykupią sobie teraz karnetu, przy założeniu że Wisła odpali w realu zacznie grać jak z nut i wygrywać kolejne mecze, to liczenie na dostępność biletów w marcu mogą się mocno zdziwić. Oby. Ciekawe, czy jak w sierpniu 2004 zejdą wszystkie dostępne miejsca w formie karnetowej ?

36            -14
GrzegorzS
Info z ostatniej chwili
w wolnej sprzedaży będą też karnety na E

8            -5
~~~WISŁA KRAKÓW
resovia
oby było warto walczyc o bilet na mecz.Jestem ciekawy co przyniesie 3 miesieczne przygotowywanie,bardzo ciekawy.Odbijemy sie od dna czy nadal bylejakość.Oby coś poszło do przodu bo inaczej katastrofa.Każdy zapyta czy mamy szanse , przy naszym dużym budżecie jak na 1 lige to chyba obowiązek .Oby w piątek to wszystko się nie zesrało.

1            -1