Piątek, 10 lutego 2023 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Resovią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 19. kolejki ligowej spotkaniu z Resovią.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Misioł
Gratuluję właściwej selekcji przy transferach
Ale najlepsi byli Duda i Moltenis (nawet pomimo kilku baboli przy wyprowadzeniu czyścił wszystko). Niestety potrzebujemy jeszcze jednego środkowego pomocnika, bo Basha wyłączył się z gry wcześniej niż nawet ja się spodziewalem

54            -2
~~~komato
Profesor Junca
Chciałem wyszczególnić dyspozycję Davida Junki w meczu z Resovią. Widać, że piłkarsko to gość z innego świata. W każdej akcji wyciskał maksimum i rozczytywał piłkarzy Resovii jak trampkarzy. Dawno nie byłem tak pod wrażeniem występu defensora Wisły! Oby z Arką David utrzymał tak wysoką dyspozycję! :)

73            -2
Mario
Boris, byłby naprawdę dobry mecz gdyby nie 2 wielbłady
Dla mnie miłe zaskoczenie Młyński i Duda, Hiszpanie też dali rade , na czele z Fernandezem i Junca.

56            -3
~~~Tss
Duda
Proszę dmuchać i chuchać na niego. Co nam się chłopak rozwija to nie mam pytań. Jak tak dalej pójdzie to jego transfer spłaci wszystkie nasze długi. Buksa, a co u ciebie?

74            -4
~~~Lando
TSW1906
Mi z kolei bardzo podobało się dzisiejsze sędziowanie. Arbiter nie gwizdał stykowych sytuacji, często puszczał grę... Oto właśnie chodzi, tak powinno wyglądać nowoczesne sędziowanie...

11            -9
~~~Kibic20
@Lando
Pod jednym względem masz rację, że mogli pograć bo nie gwizdał często. Ale to, co wyprawiali z Fernandezem jest nie do zaakceptowania. Robili to specjalnie, w następnych meczach będzie pewno tak samo, jak się sędziom oczy nie otworzą. Ileż można to tolerować, było to już zauważalne jesienią.

1            0