Piątek, 10 lutego 2023 r.

W meczu z Resovią pięć debiutów w wiślackich barwach

W spotkaniu rozgrywek I ligi z Resovią w barwach krakowskiej Wisły zadebiutowało aż pięciu nowych zawodników. Są to obrońca David Juncà, skrzydłowi Miki Villar i Álex Mula, środkowy pomocnik Igor Sapała oraz napastnik Sergio Benito.

David Juncà przez ostatnie pół roku pozostawał bez klubu, a wcześniej był piłkarzem Girona FC. Z Wisłą podpisał kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Miki Villar poprzednio reprezentował barwy UD Ibiza, a z "Białą Gwiazdą" związał się umową, która zakończy się 30 czerwca 2024 roku.

Igor Sapała to zawodnik, którego kibice pamiętać mogą z występów dla Rakowa Częstochowa. Z Wisłą podpisał kontrakt do końca sezonu 2024/2025.

Ostatnimi z debiutantów są Álex Mula, którego poprzednim klubem był AD Alcorcón oraz grający wcześniej w Córdoba CF Sergio Benito. Ich kontrakty obowiązują odpowiednio do końca bieżącego i przyszłego sezonu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

Mario
Myślę, że wszyscy na plus
Najlepszy oczywiście Junca, ale Villar też fajnie. Mula porusza się podobnie do Kosowskiego, myślę, że będziemy mieli wiele pożytku z niego. Sapała walczak, ale myślący na boisku.

44            -2
~~~Janko Buszewski
Junca Junca Junca
ale Villar tez kapitalnie.Tak jak przewidywałem(oczywiscie jako jeden z licznych) Hiszpanie odmienili ten zespół.Teraz 3 punkty na Arce i....zaczynamy odzyskiwac rezon i sznyt godny tego Klubu.

32            -2
~~~Francuz
Hiszpański zaciąg
Hiszpanie nieźle, ale największy kocur to Junca. W sumie nic dziwnego skoro grał w średniakach Primera División i najlepszych klubach z Segunda. Mieliśmy już zawodników po kontuzjach, to zawsze ryzyko ale tutaj bank rozbity, facet by zjadł Ekstraklasę ;)

22            -1