Piątek, 10 lutego 2023 r.

Mirosław Hajdo: - Wyszliśmy za bardzo wystraszeni

- Oczywiście gratuluje Wiśle zwycięstwa. Jakość piłkarska na pewno była po stronie Wisły, choć myślę, że w pierwszych 20 minutach wyszliśmy za bardzo przestraszeni, tej całej otoczki, tego stadionu, kibiców i całej atmosfery - powiedział po meczu Wisły z Resovią trener zespołu gości Mirosław Hajdo.

- Straciliśmy bramki, które wydaje mi się, że wcale nie musieliśmy ich stracić, bo było to po prostych błędach, których zawodnicy na tym poziomie nie powinni popełniać. Oczywiście Wisła miała optyczną przewagę, Wisła ma jakość i swój określony cel, którym jest awans. Patrząc jednak z przebiegu meczu, podkreślając jakość Wisły, to stuprocentowych sytuacji nie było. Niemniej jednak te nasze dwa błędy potrafili wykorzystać. Wygrali mecz i wygrali mecz zasłużenie - dodał trener Resovii.

- Wydaje mi się, że wyszliśmy za bardzo wystraszeni. Ta cała otoczka, stadion, kibice, cele i być może zawodnicy? Nie wiem czemu wyszliśmy na te pierwsze 20 minut tak bojaźliwie. Baliśmy się podjąć ryzyko, baliśmy się grać, wymieniać podania. A wcale się tak nie nastawialiśmy. Wiedzieliśmy, że Wisła ruszy mocno do przodu, bo jak grała mecze kontrolne, to z reguły tak je rozgrywała. Jakość piłkarska po stronie Wisły jest duża. Zobaczymy, liga dopiero się zaczyna, a przed nami kolejne spotkania. Dziś zagraliśmy z przeciwnikiem bardzo dobrze grającym, to będę powtarzał cały czas i dziś nas to być może trochę przerosło. Meczów jest jeszcze dużo i zarówno my, jak i nasz dzisiejszy przeciwnik, mamy ich wiele do rozegrania. Zobaczymy w następnych spotkaniach - powiedział ponadto trener zespołu z Rzeszowa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Bebetto
Sprawiedliwa ocena meczu.
W I połowie byliśmy zdecydowanie lepsi i skuteczniejsi. Druga połowa słabsza, ale pod kontrolą. Zwycięstwo zasłużone i kilka fajnych debiutów we Wiśle.

45            -1
~~~fabio
Osiłki
Przekaż swoim osiłkom , że piłka nożna nie polega na tym aby lepszemu piłkarzowi (Fernandez) pourywać nogi za to ,że jest wyraźnie lepszy piłkarsko

15            -1