Sobota, 18 lutego 2023 r.

Wisła gra z Arką Gdynia! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 20. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzą się z Arką Gdynia. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

Niewierny Tomasz
Wisełko !
Tylko zwycięstwo !

6            -6
Niewierny Tomasz
Stara przyśpiewka
"Ara, ara, ara ladacznica stara, reszta Gdyni ladacznicy syny ! "

7            -9
~~~Kibic
Gra
Wisła chyba nie umie dzisjaj wymienić 5 podań

30            -4
~~~Rozpierdu cha2023
yyyy
Wy zostaliście na dworcu w Krakowie czy nadal pociągiem jedziecie na Hel?? Zaczyna sie 15 finałów.... jaja powiązane... zero ładu składu chaos brak pomysłu zero myślenia i zaangażowania. Pany myslą ze sie arka podlozy i na stojaka 3 punkty dopisza ... SOBOL wez tym k... wstrzasnij bo sie na to patrzec nie da!

44            -9
~~~tabaluga
ehh
gra w I połowie wygląda masakrycznie, takie coś przekreśla nasze jakiekolwiek szanse na baraże.

7            -6
~~~Cooler
Sobolewski i Kmiecik...
out póki jeszcze jest jakaś szansa na baraże.Zero koncepcji gry.Co oni robili 3 tygodnie na tym obozie w Turcji? Tego się nie da oglądać

11            -15
~~~Brck
Taktyka
Jak to jest grą na awans do ekstraklasy to aż strach się bać co będzie po awansie..przecież to jest po prostu tragedia!Arka ciśnie Wiśle jak drużynę z 3 ligi..o co tu chodzi wogole??

11            -7
~~~Niewierza cy
Gdzie ta Wisla
Wisła po 45 min.slaba bardzo słaba. Co ten trener opowiada nie widzę żadnej poprawy w grze.Tu trzeba zmienić trenera boskoncza jak za Brzeczka.

6            -14
~~~WNH
Tabela
Szybko to można dziewczyna w dyskotece poderwać A nie drużynę zbudować.Taki Janusz Gol to całą naszą pomoc jednym pierdem przewraca.Obóz w Turcji odbija się czkawką.

4            -17
Jazz
.
No to mamy jasność - z listy "celów" można spokojnie skreślić bezpośredni awans. O szóstkę może jeszcze udałoby się powalczyć, ale z taką grą to na awans nie ma co liczyć. Arka przykryła Dudę i nie ma gry z przodu. Młyński nawet jak ucieknie rywalowi to i tak albo nie ma co z piłką zrobić, albo robi błąd techniczny. Z kolei Villar jest tragiczny, martwi mnie Junca - gość nie nadąża w obronie, z przodu nie zagrał dziś nic, rusza się jak wóz z węglem. Rodado jak zwykle nic z przodu. Jesteśmy o klasę gorsi od Arki i chciałbym wierzyć, że to kwestia gorszego w dnia... nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego drużyna, która zwykle ma technicznych piłkarzy i próbuje grać techniczną piłkę od paru lat nie potrafi wychodzić spod pressingu. Przy takim wysokim wychodzeniu Arki powinni ich rozklepać dwoma, trzema podaniami tak, żeby im się ten pressing odwidział.

6            -7
TSW-PRZY ARCE
Mlynski
gosc do zmiany. Wisla drugie polowy ma lepsze i oby to potwierdzila bo narazie masakra zero pomyslu na gre.

1            -13
~~~Niko
To się nie dzieje.
3 bramki z niczego. Wisla nie gra absolutnie nic. Wtf?

11            -8
~~~Kiku78.
Po meczu .
Czytać te komentarze!Sama rozkosz.Jest wam teraz chociaż trochę głupio?

5            -2
~~~Rozpierdu cha2023
NIE
Mi absolutnie nie jest głupio!! Grali jak trampkarze... podobno Sobol czytał komentarze i nimi wstrząsnął! i mamy wynik jaki mamy.... Ty ogladales 1 połowę w ogóle? Czy Klan wtedy leciał?

5            -4
~~~Kiku78.
Byłem na meczu.
Wracam z Gdyni jednym z dwóch piętrowych autokarów.

6            -1