Sobota, 18 lutego 2023 r.

Hermes: - Wisła miała trzy sytuacje i strzeliła trzy gole

- Dziś zagraliśmy naprawdę dobry mecz. Szkoda tych 10 minut, w których może spadła nam koncentracja? Choć trudno powiedzieć co się stało? Wisła miała trzy sytuacje i strzeliła trzy gole - powiedział po spotkaniu Arki z Wisłą trener zespołu z Gdyni - Hermes.

- Potrafiliśmy na to zareagować, stworzyliśmy jeszcze kilka sytuacji, jednak nie potrafiliśmy ich wykończyć. Bardzo tego szkoda. Jestem jednak pewny, że jeśli w każdym meczu będziemy grać tak jak dzisiaj, to jesteśmy w stanie wygrywać wszystkie spotkania. Jeśli chodzi o dekoncentrację i ten moment, który był dzisiaj, to zrobimy wszystko, żeby nad tym pracować i to poprawić, żeby nie pojawiło się to jeszcze raz - dodał szkoleniowec zespołu z Gdyni.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~elektryk
Hermes
Co Ty chłopie opowiadasz? Sprawdź sobie może statystyki z meczu, Wisła miała więcej celnych strzałów od Arki a Ty mówisz że mieliśmy trzy sytuacje i trafiliśmy trzy gole...

83            -17
~~~Kibic20
Po meczu
Nie wiedziałem, że z niecelnych strzałów padają bramki. To coś nowego. Bo celnych mieliśmy 6 a wy 5.To może się Pan zastanowi zanim coś takiego powie. Jeszcze żaden trener się nie wypowiedział jak Pan, że będziecie "wygrywać wszystkie mecze". Chcieć a wygrywać to 2 różne sprawy. Noga się zawsze może podwinąć.

67            -10
~~~AJ
Mecz
Op....ol śledzia na kolację i zawijaj się do spania TYLKO WISŁA!!

42            -9
~~~TSwiślak
B-arka tonie,to nie Barca....
Jeszcze nie raz i nie dwa ,,popłyniecie'' ,nawet ze słabymi drużynami z ligi, panie Hermes BLAGIER Neves Soares.

39            -8
~~~Misioł
gość naiwny jak Brzęczek
Arka wczoraj to kopiuj-wklej Wisła sprzed roku, jak się przed spadkiem broniła. Dużo szumu od pierwszej minuty, masa ataków na pałę bez ładu i składu a po godzinie wariactwa masa błędów w obronie. Trzeba mierzyć siły na zamiary, Panie Hermes.

33            -4
~~~GURULI 76
Co on pi.......i!
Treneiro mecze wygrywa sie strzelajac wiecej bramek

21            -6
~~~Siwy
Płaczek
Czemu płaczek Janusz Gol wywiadu nie udzielił ?? Mógł powiedzieć że to niesprawiedliwe że Wisła taka skuteczna.

19            -1
~~~anacharsi ss scythae
Wisła miała trzy sytuacje i strzeliła trzy gole - to zarzut, pretensje? :))))
Futbol na tym polega np masz jedna sytuacje i powinienes ja wykorzystac. Tutaj nie kumam zali Hermesa. Cos sie zmienilo w pilce w tej materii? :))) Uwielbiam czytac te zalo-d*posciski. Umowimy sie: LEPSZY ZESPOL KREUJE MNIEJ SYTUACJI i STRZELA WIECEJ BRAMEK

0            -1