Czwartek, 23 lutego 2023 r.

Hugo Woyna-Orlewicz z pierwszym profesjonalnym kontraktem

Swój pierwszy profesjonalny kontrakt z naszym klubem podpisał Hugo Woyna-Orlewicz. 17-letni napastnik związał się z "Białą Gwiazdą" umową, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Hugo Woyna-Orlewicz urodził się 6 lutego 2006 roku i jest wychowankiem klubu z ulicy Reymonta. Aktualnie występuje w naszym zespole CLJ U-17.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Wiślanin
Hugo
Młody człowieku, nie znam Cię, ale życzę ci byś w trzy lata podbil europe i poszedł do wielkiego klubu za 15 mln euro.a do tego czasu..trenuj.walcz i strzelaj bramy dla Wisły Kraków. Powodzenia.

30            -1
~~~Mario Piekariow
Młodzież
To już trochę się tych młodych przewinęło, napastników też i jeden co miał papiery, zapowiadał się, że to jest to, to wszyscy wiemy co zrobił i jak skończył. W drugiej belgijskiej. Co prawda w naszej sytuacji nie ma co wypominać, bo jesteśmy w pierwszej z nazwy, a de facto drugiej. Ale do meritum - żebyś w końcu chłopaku był napastnikiem na jakiego czekamy. Było, nawet nie tak dawno, w historii Wisły trochę dobrych grajków na tej pozycji, ale jeśli o dobrego wychowanka na 9 chodzi, to trzeba się cofnąć aż do PRL-u niestety. Tak na marginesie to ciekawie się chłopak nazywa.

16            -1