Sobota, 25 lutego 2023 r.

Mateusz Młyński: - Drużyna pokazuje charakter

- Pierwsza połowa nie była słaba, ale wynik się po niej nie zgadzał. Kontrolowaliśmy to co się w niej działo, ale niestety parę razy Odra nas skontrowała i po jednej wrzutce straciliśmy bramkę, więc tylko wynik po pierwszej połowie się nie zgadzał. Na szczęście w drugiej połowie udało nam się odwrócić losy tego spotkania - mówił po wygranym 2-1 meczu z Odrą Opole Mateusz Młyński.

- Drużyna pokazuje charakter i na tym musimy budować, aczkolwiek wiadomo, że lepiej wygrywać od początku i zdobywać bramki, zamiast je tracić. Ale jak się już taka sytuacja zdarzy, to fajnie jest z tego wyjść i to nam się już dwa razy udało. Za tydzień mamy następny mecz i dalej ciężko pracujemy - zapewnił na zakończenie wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Jaki
Wisła
Panie Młyński czemu pan tak słabo się prezentuje.Dobry mecz z Arka i znowu zjazd. Niech pan w końcu zagra kilka meczów na dobrym poziomie bo na pewno stań Pana na to.

35            -6
~~~Janko Buszewski
Mam nadzieję,ze dobrym graniem
w drugiej częsci meczu u trenera zapunktował Mula !? Zrobił 3 razy więcej w tym samym czasie,który miał Młynek.Liczę ze Alex posadzi na ławkę Młynskiego.W Katowicach za Młynek kartki bedzie pauzował,ale w kolejnych meczach mógłby juz grac.Ciekawe zawody rozegrał w Gdyni,ale nas nie stac (myslę o aspekcie sportowym) na piłkarza,który ma przebłyski grani raz na kilka spotkań.

28            -1
GrzegorzS
W realu Mula posadził wczoraj Mateusza na ławie
dlaczego, bo brakło Polakowi determinacji, umiejętności i chyba boiskowego doświadczenia hiszpan jest po prost lepszym piłkarzem. Nie zawsze gra się z kontry i nie zawsze jest mecz z Arką. Z innymi rywalami brakuje chłopakowi determinacji, koncentracji, przebojowości i odwagi.

18            -3