Sobota, 25 lutego 2023 r.

Igor Łasicki: - Wierzyliśmy do końca

- Analizowaliśmy przed tym meczem grę Odry i oni w obronie przesuwają się naprawdę dobrze. Było to widać, że długo nie mogliśmy za wiele zdziałać, choć stwarzaliśmy sobie sytuacje. Mieliśmy karnego, ale to Odra zrobiła tę jedną nieszczęsną dla nas akcję i do przerwy było 0-1 - mówił po meczu z zespołem z Opola kapitan krakowskiej Wisły - Igor Łasicki.

- Wierzyliśmy jednak, że możemy to odrobić, bo czuliśmy, że gramy naprawdę solidnie. I nawet jeśli czegoś brakuje, to było dobrze. I tak się stało też w drugiej połowie, w której wierzyliśmy do końca. Wyszliśmy wysoko, nie baliśmy się, że mogą nas skontrować i to zaowocowało. Włożyliśmy jedną, potem drugą i choć wiadomo, że trzeba się było trochę namęczyć, bo Odra przesuwała, ale były już większe luki, bo jednak ich gdzieś zmęczyliśmy. Graliśmy tak jak trener chciał. Uczulał nas na to, żeby być cierpliwym i uważam, że robiliśmy to dobrze - uważa kapitan Wisły.

Na zakończenie zapytaliśmy jeszcze wiślaka o to, co zmieniło się w drużynie "Białej Gwiazdy" zimą, że w nowej rundzie potrafi ona odwracać losy spotkań.

- Na pewno trener wszczepił w nas charakter, że musimy naprawdę walczyć i że ta walka jest prawdziwa. Wydaje mi się też, że bronimy się kompaktowo, że wszyscy chcą bronić, że wszyscy chcą atakować. To jest naszym dużym plusem i uważam, że to się zmieniło, bo naprawdę wyglądamy jak drużyna. I tak jak powinna wyglądać Wisła! Dziś pokazaliśmy Wisłę walczącą do końca i oby tak było dalej! Czeka nas teraz ciężki wyjazd do Katowic, ale wiadome jest, że i tam będziemy chcieli wygrać. Jesteśmy napędzeni, ale naprawdę czeka nas ciężki bój - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Jaki
Wisła
Ok mecz panie Łasicki.Tylko trzeba je zamykać wcześniej,a nie drżeć do końca czy coś wpadnie.

29            -4