Czwartek, 2 marca 2023 r.

Odwołanie Wisły nic nie da... Komisja zbierze się cztery dni po meczu!

Po meczu ligowym z Arką Gdynia Wisła Kraków została ukarana zakazem wyjazdowym dla swoich kibiców na kolejne spotkanie Fortuna I Ligi. I choć klub złożył odwołanie, to okazuje się ono... bezcelowe.

Na mocy kary fani Wisły nie będą mogli bowiem pojechać już na czekający nas w najbliższą sobotę mecz z GKS-em w Katowicach. Odwołaniem Wisły Komisja Dyscyplinarna PZPN zajmie się natomiast dopiero... 8 marca br., a więc cztery dni po rozegraniu spotkania!

Bez względu na ewentualną zasadność kary dla kibiców "Białej Gwiazdy", to ustalenie takiego, a nie innego terminu, na rozpatrzenie odwołania klubu jest zwyczajnie żartem. Ale czy to pierwszy taki przypadek? Żartujcie sobie "panowie z PZPN-u" nadal. W końcu możecie, prawda? A potem uśmiechajcie się ładnie do kamer na tle baneru z napisem "łączy nas piłka"!


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


21    Komentarze:

~~~P
wyjazd
Kto ma być to będzie! Wszyscy do Katowic!

83            -6
~~~Jaki
Wisła
Czyli mogą być kibice Wisły.Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.Albo żyjemy w Matrixie jakimś.Jeśli jest odwołanie to kara musi być zawieszona nie ma innej opcji.Czyli kibice może być proste do czasu rozpatrzenia odwołania.

53            -3
GrzegorzS
To jest jakieś skandaliczne łamanie praw
obywatelskich. W sumie rozwiązanie jest proste i wskazane powyżej, bez orzeczenia drugiej instancji, do którego nie dojdzie z przyczyn oczywistych zakaz nie może działać.

45            -7
Tanque
3 wnioski
1. PZPN to leśne dziadki, którym sprawia radość uprzykrzanie innym życia. Kara słuszna czy nie, fakt że w tak olewający sposób podchodzą do tematu pokazuje jaka amatorka tam panuje. 2. W następnym meczu domowym przeciwko Tychom trzeba będzie wyrazić swoje zdanie co o nich myślimy. 3. Kara podobno za zniszczone krzesełka, a kibice tłumaczą się, że "łamały się jak zapałki". No nie wiem, bo na C niektórzy też dawali pokaz co potrafią z nimi zrobić jeśli mecz nie układa się po naszej myśli... Może czasem warto wypić meliskę przed meczem zamiast wyżywać się na obiektach, bez względu czy u siebie, czy u rywala. Nie piszcie proszę, że krzesełka łamały się same, za dużo widziałem.

49            -14
~~~Mark
Skandal
Tą mafię PZPN nie łączy piłka ich lączy uwielbienie dla Legii i miłość do pieniedzy.Dziewczynki się zmieniły a burdel dalej trwa.Zenada!!

24            -3
~~~Mark
Leśne dziadki z PZPN
Do lasu grzyby zbierać WON!

18            -3
~~~Mark
Katowice czekaja
Na kibiców Wisły Kraków!!

23            -3
Tanque
lol
Rozumiem, że te ujemne głosy są od zwolenników rozwalania wszystkiego co popadnie? Łącznie z klubem? ;)

37            -19
~~~Mark
Do Tongue
Napij się chłopczyku twojej meliski i nie pisz takich bzdetow pzdr

15            -18
GrzegorzS
Odemnie dostałes głos ujemny, mimo
że nie jestem jak sugerujesz zwolennikiem rozwalania wszystkiego, to parę spraw bym chętnie rozwalił z PZPN-em na czele, bo to jest skandal, by wymierzać kary pod rygorem natychmiastowego wykonania bez możliwości odwołania się od kary, to łamanie prawa i regulaminu rozgrywek, który się wprowadza. To skandal i w sumie powód do podania związku do sądu.

20            -7
~~~mun
Pzpneny i inne
PZPN, UEFA i FIFA i inne komisje z tym związane są od dawien dawna zdeprawowane ogromną kasą ktora przez nich przechodzi, oczywiście proporcjonalnie do ich rangi. Niestety zastąpienie w FIFA Blatera na niewiele się zdało, jak się kręciło tak się kręci, pewnie są ostrożniejsi. Szczerze to momentami mam dosyć piłki w jakimkolwiek wydaniu.

22            -2
~~~Mark
DOSC!!
Cenzury na forum nie tuszujcie prawdy i oszustwa!

18            -3
~~~Kiku78.
PZPN,PZPN.
Nic dodać...

19            -4
~~~GiGi TSW
!
Nieroby [...] !

18            -1
~~~GURULI76
Pretensje mogą mieć kibice tylko do siebie.....
Prawda jest taka krzesełka same sie nie łamią, kibice którzy połamali krzesełka załatwili tym samym nieobecność swoich kolegów na stadionie przy Bukowej tym bardziej że to jest jeden z niewielu fajnych historycznych wyjazdów no cóż jak sie nie mysli to póżniej musza odpokutować tysiące.....!! Liczę na 3 pkt.

31            -8
~~~Tss
rozumeim ich rozgoryczenie i te zakazy
Bo tam siedzą stare dziady które pamiętają lata 80 i 90 i myślą, że wciąż na stadionach są ogromne burdy. Tak to będzie wyglądało, dokąd będą piastować decyzyjne stanowiska w PZPN, ratuszach itd. Jak odejdą może będzie normalnie . NA razie nie ma co się denerwować, bo i tak nic z tym niezrobimy. Chyba, że jakiś ogólnopolski strajk kibicowski , ale jakoś tego niewidzę .

14            -3
~~~Kibol z Reymonta
Ciekawe ,że do dzisiaj ....
nie zajęto się sprawą meczu Legii z Pejsatymi.Latały tam butelki na murawę.Ale przecież zbliżał się mecz z Widzewem więc po co szybko podejmować decyzje uderzajace w Legię.

31            -2
~~~Tanque
@Mark
Na ten moment, to Ty napisałeś stek bzdur, bez konkretnych argumentów. Przerasta Cię inteligencja? A może rajcuje Cię niszczenie sektora? Dla takich miejsce jest nie na stadionie, a w izolatce.

21            -7
~~~Robert
Guruli 76
Byłeś,widziałeś że były łamane?

10            -5
~~~Charlie
Kiedyś to się działo
Były takie czasy, gdy prawdziwy kibic po prostu przychodził na peron pierwszy, wsiadał do pociągu i jechał na mecz. Nikt nam niczego nie zakazywał. A po meczu najwierniejszych do domu zabierał autokar z piłkarzami.

8            -4
~~~Mark
Do Tonque
Żal mi ciebie twoje miejsce w miejscu leczenia [...] i tumanow chłopczyku [...]yku.Pomysl!

6            -11