Sobota, 4 marca 2023 r.

Igor Łasicki: - Możemy zrobić coś wielkiego

- Mieliśmy bardzo słabą tamtą rundę, ale bardzo solidnie przepracowaliśmy obóz, teraz można powiedzieć, że zbieramy tego owoce. Koncentrujemy się mecz po meczu, bo to jest liga, w której każdy może wygrać z każdym - mówił po wygranym spotkaniu z GKS-em Katowice kapitan zespołu Wisły - Igor Łasicki.

- Naprawdę cieszymy się, że tak dobrze wystartowaliśmy, ale w poprzedniej rundzie było tak samo. Wygraliśmy wtedy cztery mecze i później coś się stało, ale teraz mamy to doświadczenie, jesteśmy inną drużyną i wydaje mi się, że możemy zrobić coś wielkiego - uważa wiślak.

- Trener powiedział nam, że musimy grać przede wszystkim szybciej. Realizowaliśmy założenia, ale graliśmy trochę za wolno. Wychodząc na drugą połowę przyśpieszyliśmy trochę grę, a naprawdę mamy w drużynie dużo jakości i to wystarczyło. Naprawdę cieszymy się z tych trzech punktów - zakończył Łasicki.


Źródło: Polsat Sport News

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Jaki
Wisła
Dokładnie Panie Łasicki wystarczy grac szybciej a jakość zaraz pozwoli stworzyć sytuacje bramkowe.W kocu Rodado trafił i może będzie strzelał bo Luis wszystkiego nie strzeli.Walczymy dalej Bravo za 2 połowę.krok po kroku tylko liczą się zwycięstwa.

60            -2
~~~Smoque
Lider
Igor jest godnym następcą Arka Glowackiego.

26            -33
~~~Daniel190 6
Kapitan
Do Arka to mu jeszcze wiele brakuje, nie na miejscu takie porównania...

53            -10
~~~Nicki
Obrona
Niestety obrona dalej kuleje :(

15            -21
~~~TSwiślak
Owoce.
Zbierajcie dalej,dobrze Wam idzie .Obfitych zbiorów w następnych spotkaniach i smacznego!

12            -1
~~~Tss
Brawo Igor
Dajecie radę w obronie. Ty jesteś charakterny chłop. Ale z całym szacunkiem i sympatią do Ciebie to liderem tej drużyny jest Fernandez i według mnie to on powinien być kapitanem. Ale to są decyzje wewnatrz drużyny

6            -18
~~~as
Na marginesie
Igor ..przepracowany solidnie obóz to jedno ale ja jednak uważam ze to nowi piłkarze w zespole dali jakość tak że czapki z głów przed Kiko .

13            -3
~~~Gaicki
Łasicki
Najsłabszy w linii defensywnej. Właściwie każdy jego kontakt z piłką obarczony jest albo ryzykiem straty albo jakiejś niedokładności. Wygląda na gościa albo o słabej koncentracji albo po prostu niskich umiejętnościach

1            -9
~~~gb3
Igor Łasicki: - Możemy zrobić coś wielkiego....
Igor , to nie będzie nic wielkiego , zakładam że mówisz o awansie . AWANS to wasz obowiązek!!

5            -3