Poniedziałek, 6 marca 2023 r.

Wisła zagra z młodzieżową kadrą Polski

Już w najbliższą środę, tj. 8 marca, piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem podopiecznych trenera Radosława Sobolewskiego czeka rywalizacja z kadrą Polski do lat 19.

Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 13:00.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~sympatyk
...
z tymi meczami między kolejkami to strzał w 10,zawodnicy z ławki sa pod grą a nie jak to było sezony wcześniej rdzewieją na rezerwie a po wejściu na boisko nic znaczacego nie wnosza...super zmiana z tymi meczami,jest pole do manewru przy ustalaniu składu z wartościowymi zmiennikami

83            -3
~~~dfa
Będą u rywala Hiszpanie?
Będą u rywala Hiszpanie?

8            -45
~~~Adianson
Kulisy
Obejrzałem kulisy meczu z GKS-em i muszę powiedzieć, ze dawno nie widziałem takiej pozytywnej atmosfery w zespole jak w ostatnim czasie. Mam nadzieje ze dalej to będzie trwać! Widać ze jest to ekipa, która ma wspólny cel. Oby tak dalej!

62            -4
~~~Jaskółcze gniazdko
Szykuje się coś sensacyjnego
Nie chciałem o tym pisać wcześniej ale tak obserwuje tą pierwszą ligę i na tą chwilę najlepszą formę prezentuje Nieciecza i Wisła . Ruch nic nie pokazał z Górnikiem Łęczna ale i wcześniej nic nie pokazywał . ŁKS też jakoś nie miażdży . Jednak jest zawodnik który ciągle mi się podoba i gra w Górniku Łęczna Ukrainiec Kriwun. On się wybija w tej 1 lidze. Może warto by było się mu przyjzrzec? A do sedna . Moim zdaniem sezon może się skończyć awansem bezpośrednim Wisły i Termaliki. Dlaczego ? Bo moim zdaniem Wisła ewidentnie zrobiła dobre ruchy transferowe i Ci piłkarze mimo że nie zgrani każdy coś wnosi. A Nieciecza jest na tyle doświadczona w awansach i spadkach i ma serio bdb trenera . Robi się ciekawie.

18            -2
~~~bochen
Starzyński
Jest powołany to może pokaże coś innego i że warto go wystawić

6            -2
~~~Ryan
transmisja?!
potrzebuje[my] TRANsmisji niczym tranu by zdrowo się rozwijać, Ave Wisła!

7            -1
~~~Zdzis?aw Dyrman, zasadniczo
A gdzie transmisja?
Nie łaska zrobić ja na YT?

0            0