Wtorek, 7 marca 2023 r.

W sobotę odbędzie się turniej poświęcony pamięci Andrzeja Iwana

W sobotę 11 marca na obiektach KS Podgórze przy ulicy Dekerta w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja "Ajwen Cup". Będą to zawody dla 10-letnich adeptów sztuki piłkarskiej, a turniej poświęcony jest pamięci niedawno zmarłego Andrzeja Iwana.

W zawodach wezmą udział:

Akademia Piłkarska 21, Beniaminek Krosno, BVB Akademia Łukasza Piszczka, Cracovia, Drukarz Warszawa, GKS Katowice, Górnik Zabrze, Stal Rzeszów, Wanda Kraków, Wisła Kraków Zagłębie Sosnowiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Janko Buszewski
Świetna inicjatywa
i hołd ku czci Andrzeja.Tak na parę lat przed śmiercią Ajwena,jak i zaraz po jego śmierci,większość mediów ale i kibiców skupiało się na pozaboiskowych elementach życia tego człowieka,jakby zapominając jak genialnym był On piłkarzem. A był naprawdę graczem wysokiego formatu. Najmłodszy reprezentant spośród graczy na MŚ w Argentynie,uczestnik MŚ. w Hiszpanii (szybka kontuzja) oraz wieloletnia podpora Wisły Kraków. To dzięki niemu a w zasadzie jego transferowi do Górnika,powrocilismy do ligi po spadku w latach 80-tych.Zabrze -Knurów ....starzy kibice pamiętają ten układ. Gdyby nie demony,które nękały Andrzeja od młodości aż do śmierci, mógłby naprawdę w piłce wiele osiągnąć a po karierze,być dobrze ustawionym rentierem.Wyszło jak wyszło,ale turniej dla młodych chłopców pod tytułem Ajwen Cup,to strzał w pilkarska dziesiątkę. Nie wątpię, że Ajwen będzie go oglądał z sektora niebo

36            -1
~~~Jaki
Wisła
Nie mógłby się nazywać Puchar Andrzeja Iwana.Świetny pomysł poza tym.Oby jak najwięcej takich turniejów.

21            -2
~~~Sajonara
Fajna inicjatywa
Syn Andrzeja, Bartek poinformował na Twitterze, że turniej rozpocznie się o godz. 9:00.

15            -2
~~~Janko Buszewski
GURULI czy to czasem
nie na Twoich "starych smieciach"?

6            -5