Poniedziałek, 13 marca 2023 r.

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Chrobrym

Wisła Kraków rozpoczęła już sprzedaż biletów na kolejne spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" na własnym stadionie, w którym zmierzymy się z Chrobrym Głogów. Mecz ten zostanie rozegrany w sobotę, 1 kwietnia 2023 roku, o godzinie 17:30.

Modernizacja Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związana z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - wpłynęła na organizację dnia meczowego, która w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun. W związku z tym sprzedaż biletów obejmie trybunę C oraz w przypadku rezygnacji z miejsca przez posiadaczy karnetów - sektory E11-E16.

Uwaga:
» ceny biletów rozpoczynają się od 19 do 35 złotych dla wejściówek ulgowych oraz od 25 do 45 złotych dla normalnych.
» do zakupu biletu na domowe mecze piłkarzy Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.
» bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.
» uruchomiona została nowa kategoria cenowa, która wydzielona została dla dzieci przed trzynastym rokiem życia. W zależności od sektora bilet taki kupić można w cenie od 10 do 25 zł.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

GrzegorzS
Duży ukłon w stronę Królweskiego i klubu
że są one takie tanie, bo jak by włączył prawa merketingu to właśnie były by dwa razy droższe bo tak to powinno działać. Nic z tego co słyszałem te prawa włączyli już zarabiacze zwani dawniej koniami. I druga sprawa jest w sprzedaży ok. 1500 biletów więc na razie nie rozumiem osób, które czakają by potem żebrać po mediach społecznościowych by znalazł się jakiś bilet na C czy wolne miejsce na E. Spokojnie można sobie kupić karnecik na resztę meczy i mieć problem z głowy.

32            -11
~~~Realista8 0
mecz
Chrobry jest w takiej formie, ze powinnismy ich rozgromic, oczywiscie jeszcze 2 tygodnie zostaly to sie moze zmienic, ale ich obrona byla calkowicie pokubiona na LKS i Podbeskidziu, moze sobie Rodado nastrzela kilka bramek.

6            -2
~~~Bosman
Bilety
Mieszkam niedaleko Bełchatowa jestem kibicem Wisly i chciałem iść na mecz Wisły że skra jak mogę kupić bilet żeby dostać się na sektor Wisly

1            -3
~~~pc1906
~~~ Bosman
Sektor gości już wyprzedany - kupujemy jednak bilety na pozostałe sektory (aktualnie D1-D6 za bramką - także kupując te bilety będziesz pośród kibiców Wisły).

0            -1