Poniedziałek, 13 marca 2023 r.

Mikołaj Biegański powołany do kadry U-20

Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie i towarzyski mecz z Czechami. Wśród jego wybrańców znalazł się bramkarz krakowskiej Wisły - Mikołaj Biegański.

Mecz zostanie rozegrany 24 marca o godzinie 16:00 w Sosnowcu.


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Smuga
Przydałby się nowy trener bramkarzy
Szkoda, że od czasu odejścia Kowala do Rakowa Biegański jakby cofnął się w rozwoju. Przydałby się w klubie nowy spec od treningu bramkarzy, bo z wciśniętym po znajomości Łaciakiem żaden z naszych golkiperów postępów nie zrobi. Może Kiko podsunąłby nam jakiegoś speca z Hiszpanii?

31            -19
~~~Smuda
Sprzedać jak najszybciej.
Jak był niepewny tak dalej jest. Przy 1-1 walnął piłkę na aut jakby był nieprzytomny.

14            -18
~~~Paweł
Wisła
Dobry bramkarz, nie trzeba szukać nowych wynalazków

19            -13
~~~PS
...
Zajebisty. Ile razy bronił ,,beznadziejne,, sytuacje - coś, czego nie ma wielu bramkarzy. Jak mozna tego nie pamiętać...

14            -7
GrzegorzS
Bardzo dobrze i spokojnie się rozwija, szkoda, że konuzja Brody
na jakiś czas pozbawiła go realnego rywala. Patrząc na jego grę to do poprawienia gra nogami bo brakuje dobrego celnego wprowadzania piłki do gry takie typowe dla niego baloniki ratunkowe na walkę niewiele dają drużynie. Dla bramkarza szczególnie młodego przy takim stylu gry jaki preferujemy i przewadze jakości jaka mamy sporym problemem musi być praca nad utrzymaniem koncentracji. Bo patrząc na rozegranie w tej rundzie mecze we wszystkich granych przy R22 długimi momentami Biegański jest statystą, który w sumie gra jako ostatni stoper rozgrywający piłkę lub wprowadzający ją do gry. Z Tychami pierwszą realną interwencją miał chyba w 31 minucie drugą to był rzut karny jaki w drugiej połowie wykonali rywal, którzy nie byli zdolni sprowokować ani jednego rzutu rożnego. W realu nie był to mecz odosobniony bo jedynie w Arce Biegański musiał się naprawdę wykazać interwencjami ratującymi zespół od straty gola. Dlatego musi pracować nad utrzymaniem koncentracji, wygaszaniem stresu i wprowadzeniem piłki do grania.

7            -6