Poniedziałek, 13 marca 2023 r.

Igor Łasicki na dłużej w Wiśle

Kontrakt Igora Łasickiego z Wisłą Kraków, który obowiązywać miał do końca bieżącego sezonu, został po meczu z GKS-em Tychy automatycznie przedłużony o kolejny rok.

W dotychczasowej umowie Łasickiego z Wisłą Kraków widniał bowiem zapis, który mówił o 60% rozegranych minut (1836 minut), które potrzebne były do automatycznego przedłużenia umowy.

Wymagany czas na boisku Igor Łasicki przekroczył w spotkaniu z GKS-em Tychy, dlatego w naszych barwach występować będzie również w sezonie 2023/2024.

27-letni obrońca zagrał jak na razie w 24 meczach Wisły Kraków. Zdobył dwie bramki.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Bobik
Łasicki
Nie wiem czy to jest zawodnik z ktorym bedzie mozna sie bić o cos wiecej po powrocie do ekstraklasy...

22            -121
~~~komato
Dobra informacja!
A ja z kolei nie mam takich wątpliwości, co @Bobik. Igor, kiedy przychodził do klubu, był niewiadomą - to fakt. Nie mogliśmy przewidzieć, czy po serii kontuzji zdoła się na dłuższą metę odnaleźć w grze na pełnym wymiarze minut. Jednak, kiedy tylko przyszedł, to pokazał, że ma charakter. Z miejsca wywalczył sobie pierwszy skład, a do tego niemal błyskawicznie otrzymał opaskę kapitańską. Kiedy drużynie wychodziło na początku sezonu - grał bez zarzutu, jako cichy bohater. Kiedy wyniki zaczęły się sypać - nie chował głowy w piasek i jako kapitan otwarcie odpowiadał na każde pytanie. Dziś, kiedy Wisła znów jest na dobrej ścieżce to właśnie Igor napędza szatnię i daje jej motywację do sięgania po pełną pulę. Morale drużyny są na świetnym poziomie, co widać jeszcze bardziej właśnie za sprawą takich postaw jak waleczny Luis, nieustępliwy i grający na 110% mimo urazów Junca czy właśnie opoka zespołu w postaci Igora. Takich ludzi ten klub potrzebował! Kapitanie, po awans!

122            -7
~~~Daniel190 6
Kapitan
Nic oczywiście do niego nie mam , ale nie przekonuje mnie jako kapitan. Nie potrafię tego ubrać w słowa ale Głowa i Sobol mieli w sobie to coś a Igor według mnie nie.

11            -87
griszka44
Brawo !!
Bardzo Dobry ruch Klubu

71            -5
~~~TYLKO WISŁA
do Daniel190 6
Glowacki i Sobol grali w Wiśle kilka lat Igor gra dobiero drugi rok

81            -4
~~~Misioł
Igor to jest gość, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi
i dlatego to jest dobra wiadomość

66            -3
~~~Pyciak
Ruch Dobry
Przedłużenie z nim kontraktu to dobry ruch,ale czy zawsze powinien być w 11 meczowej,no nie wiem.Zawsze jak Wisła jest w obronie,czuję się jakiś niepokój. Kapitanem wg mnie powinien zostać Fernandez,w jednym meczu wystąpił w tej roli i chyba sprawdził się nie gorzej od Lasickiego. Może to by go zachęciło do zostania w klubie na nowy sezon

26            -19
~~~krakowiak
Przecięty zawodnik.
Dlatego trenerzy drużyn przeciwnych zbyt się nie zmartwią tym przedłużeniem. Uważam ,że Serafin Szota jest lepszym i co ważne bardziej rozwojowym obrońcą . Przypominam gramy w pierwszej lidze a mamy po naszej prawej stronie "otwartą autostradę". Już aktualnie Jaroch i Łasicki odstają od najlepszych. Wystarczy porównać z Moltenisem czy Juncą.

6            -32
~~~Fan
Popatrzcie na to tak.
Narobili bagna bandyci, mieniący się kibicami Wisły, a tu chłopak przyszedł z drugiego końca Polski i wyciąga nasz klub z tego bagna, z powrotem na swoje miejsce. Szanujmy szczególnie takich ludzi.

26            -2
GrzegorzS
Jeśli on będzie zdrowy i będzie unikał urazów, to ma szansę i to dużą
na stanie się w Wiśle klasowym obrońcą. Grając u nas zmaga się z presja duża rywalizacją, obecnie musi toczyć boje z grającymi twardo rywalami, patrząc jaka grę preferuje Sobol stoperzy muszą grac nowocześnie walczyć z rywalami 1 na jeden, czytać grę. Naprawdę ten zawodnik w Wiśle rośnie. Jeśli by w załóżmy kolejnym sezonie miał szanse w naszych barwach potwierdzić się w Ekstraklasie to moim zdaniem znajdzie się w kręgu zainteresowań selekcjonera reprezentacji. To co miałby do poprawienie to wprowadzanie piłki prostopadłym podaniem do linii ataku lub do skrzydłowych z pominięciem drugiej linii rywala oraz precyzje długiego podania na razie bywa czasem fajnie w tych elementach, ale ten element wymaga pracy. Nie widzę też u niego tego co stoper mieć powinien mocny celny strzał z drugiej linii, to klasowy stoper lewy czy prawy mieć powinien.

6            0
~~~fabio
Karny
Małym bohaterem karnego z Tychami jest Łasicki bo agresywnie ryknął na sędziego wymuszając tym samym na nim presję.To jest też element gry w piłkę nożną może nie w ESA ale w pierwszej lidze już tak.

12            0
~~~Zen
Wisła
No i po co? Kiko ściągnie w lecie w jego miejsce jakiegoś Hiszpana.

1            -12
~~~SMOK
Igor
W Wiśle jeszcze roku nie rozegrał. Ten minie dopiero z końcem maja

3            0
~~~Angol
Dobry ruch
To stabilny i silny zarówno mentalnie jak i fizycznie obrońca. Takich nigdy za wiele. Pchaj ten wózek do ekstraklasy Igor, a na pewno i ty i klub na tym zyskacie.

0            0