Piątek, 17 marca 2023 r.

Miki Villar: - Naszym celem jest awans

- Nie spodziewałem się tak świetnego początku roku. Naszym celem jest awans, a jeżeli mamy szansę zrobić to bezpośrednio, to musimy o to walczyć. Polepszamy naszą grę z tygodnia na tydzień. Uważam, że jesteśmy na ten moment najlepszą drużyną ligi - stwierdził po wygranym 3-0 meczu ze Skrą Częstochowa skrzydłowy krakowskiej Wisły - Miki Villar.

- Pracowaliśmy cały tydzień, żeby przygotować się do dzisiejszego meczu. Wiedzieliśmy, że na początku spotkania będzie ciężej, bo Skra gra agresywnie i stosuje wysoki pressing. Wiedzieliśmy też, że grają bezpośredni futbol. Było ciężko, ale pierwszy gol dał nam "życie". W drugiej połowie graliśmy już bardzo dobrze - dodał Hiszpan.

Warto nadmienić, że w potyczce ze Skrą Miki Villar zaliczył swoje premierowe trafienie w wiślackich barwach.

- Czułem pewną presję w poprzednich spotkaniach, które kończyły się bez zdobyczy bramkowej z mojej strony. Wiem, że grałem dobrze, ale brakowało tego gola, którego bardzo pragnąłem. Szkoda, że nie udało się to zrobić w meczu domowym, ale dziś czuliśmy się jak w domu. Nasi kibice są szaleni - uśmiechnął się na zakończenie swojej wypowiedzi wiślacki skrzydłowy.


Źródło: Polsat Sport Extra

 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~TSwiślak
Brawo Miki!
Miki bez ceregieli.Celem awans i tyle w temacie,Super!

111            -2
~~~Wisłą
Jaki
Dokładnie Miki tylko awans.Prosto do celu.Bardzo dobry mecz rozegrał.

31            -1
~~~Miki
Podejście
To jest właśnie podejście, które ce[...]e zwycięzców. Nie gada, że idzie dobrze ale muszą uważać itd.. Jesteśmy najlepsi i idziemy po swoje. Takich ludzi potrzebowała ta szatnia, a mam wrażenie, że większość z tych nowych Hiszpanów właśnie ma taką osobowość, bez względu na okoliczności, ciągle idziemy po swoje.

42            0