Środa, 29 marca 2023 r.

Mecz Ruchu z Wisłą jednak na Stadionie Śląskim?

Wprawdzie Ruch Chorzów oficjalnie poinformował, że zaplanowane na 22 kwietnia br. spotkanie ligowe z Wisłą Kraków rozegrane zostanie nie na Stadionie Śląskim, a w Gliwicach na obiekcie Piasta, to okazuje się, że mecz ten może jednak odbyć się w tzw. "Kotle Czarownic"!

Przypomnijmy, że chorzowski klub nie doszedł do porozumienia z zarządcą Stadionu Śląskiego w sprawie - jak pisano - "osiągnięcia kompromisu w zakresie rozkładu ciężaru odpowiedzialności związanej z ewentualnymi uszkodzeniami stadionu".

Jak się jednak okazuje dziś do sprawy włączył się Premier Mateusz Morawiecki, który zadeklarował pomoc w organizacji spotkania Ruchu z Wisłą, w tym co chyba najważniejsze w sfinansowaniu spornego ubezpieczenia.

Poniżej wpis Premiera na Twitterze:


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Daniel190 6
Mecz
Można go nie lubić, walka o głosy wyborcze się rozpoczęła. Ale jakoś nikt nie wyszedł z taką inicjatywą przed nim. Oby się udało!

73            -61
~~~Kajman
MATEUSZ
Mateusz aleś mi zaimponował teraz... :) a tak poważnie to Kiełbasa wyborcza...

65            -34
~~~wistar
Szanujmy się
JW

35            -23
~~~Franek
Facepalm
Już mu marszałek odpowiedział. Bawcie się dzieciaki

16            -22
~~~Malyja
Mecz w Chorzowie
Teraz musimy udowodnić ze mecz przyjaźni to mecz przyjaźni obojętnie jak by się nie układał a kibice też swój rozum mają i jeszcze jak się uda pobić rekord frekwencji czego więcej chcieć.Mateusz jesteś jednak fanem piłki nie to co twój konkurent co tylko grał w gałę.

56            -49
~~~Lolek
Żadna kiełbasa wyborcza
Marszałek Chełstowski jest z PiSu więc szanse na mecz sporo wzrosły. A to że walka o wyborców to się zgodzę i nie mam nic przeciwko takiej walce. Do zobaczenia w Kotle Czarownic :)

45            -50
~~~Gienek 77
Nie w ten sposób
Morawiecki, stary cynik, zwietrzył "polityczne złoto". On ma gdzieś nasze kluby, chce tylko coś ugrać na tym. A pieniądze publiczne niech lepiej wyda na jakiś inny cel, np. telefon zaufania dla dzieci, a nie na "ubezpieczenie odpowiednich elementów na stadionie". Żeby było jasne, gdyby Tusk zaproponował to samo, zareagowało tak samo. Ręce polityków precz od futbolu i moje klubu!

63            -50
~~~Babcia wiślacka
morawiecki nie był pierwszy...
Do zainteresowanych meczem Ruch - Wisła... Na spotkaniu w Sosnowcu z Panem Donaldem Tuskiem, kibic Wisły zwrócił się z apelem o pomoc w budowie stadionu dla Ruchu i pomoc w organizacji meczu. Pan Donald Tusk stwierdził, że spotkał się z prezydentem Chorzowa, ale na stadion dla Ruchu miasto niema pieniędzy, a pomogli już Ruchowi wcześniej. Zaapelował również o to, że skoro ten mecz na Stadionie Śląskim może zobaczyć 40 000 tyś kibiców to może warto ten mecz tam zorganizować. Widocznie Mateuszek usłyszał ten apel...

26            -35
~~~Kiku78.
Babcia...
Donald matole... Babcia powinna pamiętać tamte czasy,skleroza?

38            -32
~~~Kibol z Reymonta
Może gwoli obiektywności....
warto podać odpowiedż Marszałka Chełstowskiego?Jasno i czytelnie przedstawił sytuację.Prozpozycja rozegrania meczu na Śląskim była znana od wielu tygodni.Czemu wtedy Morawiecki nie interweniował?

28            -23
~~~Lukas
Kiełbasa wyborcza...
tyle

17            -15
~~~Babcia wiślacka
Kiku78.
Nie mam sklerozy i pamiętam doskonale kto był organizatorem tej, pożal się Boże, akcji, mianowicie ,,szlachetni i niezwykle patriotyczni. kib(ole)ice Legii, a za nimi poszli, jak baran(y)ki, w ,,duchu solidarności'' (sic!)...

12            -16
~~~Tw Bolek
..
Jeśli ten mecz się tam odbędzie to najlepiej nie idźcie bar....y na znak protestu przeciw kiełbasie wyborczej . Ha ha ha co za ludzie. Ja mam w du.... takie kiełbasy. Widziałem za to kto stał po której stronie podczas ruskich prowokacji na granicy, kto chciał podpisać gaz od ruskich do 37 roku a teraz krzyczał że resztki zakontraktowane schodziły, kto likwidował jednostki wojskowe, kto chołdował doktrynie obrony na nomen omen Wiśle i wpusczeniu wroga na wschodnie tereny itd.itd . itd . Żadne kiełbasy mi nie potrzebne żebym miał osąd kto jest nie za bardzo udolny, omylny ,mało zdecydowany a kto sto razy gorszy .

18            -11
~~~Kiku78.
Babcia....
Jak dobrze zrozumiałem: donald Matole to akcja tylko kiboli Legii.Prawdziwi kibice nigdy nie powiedzieli marnego słówka na "Pana Donalda Tuska".!!

21            -4
olszaI
~~~Babcia wiślacka
Widzę że demencja zagląda w oczy i to nie na żarty.... Po pierwsze nie kibic Wisły a Ruchu i nic nie było o organizacji meczu Po drugie rzeczony kibic zaprosił Donka do siebie do domu i ten się pojawił o czym nie zapomniał sie pochwalić w TVN Po trzecie Donek obiecał a jak zwykle nie zrobił nic, do tego na spotkaniu w Częstochowie upokorzył wspomnianego wcześniej kibica. Po czwarte Donald Matole zaczęło się od Jagiellonii. Tyle w temacie.

6            -1