Sobota, 1 kwietnia 2023 r.

Marek Gołębiewski: - Czwarta bramka zamknęła mecz

- Przede wszystkim gratuluję trzech punktów gospodarzom, widać, że na wiosnę jest to drużyna grająca z polotem. Dziś chcieliśmy się im momentami przeciwstawić. Momentami nasza gra wyglądała ok, ale jakość piłkarzy Wisły była na tyle duża, że straciliśmy cztery bramki - powiedział po meczu Wisły z Chrobrym trener zespołu gości Marek Gołębiewski.

- Nie dość, że straciliśmy bramki, to przed meczem straciliśmy podstawowego obrońcę, który nabawił się urazu. Musieliśmy w ostatniej chwili zmienić skład. Pewnie miało to jakiś delikatny wpływ na naszą grę. Chcę podziękować chłopakom za walkę, starali się odnieść tutaj korzystny rezultat, niestety nie udało się. Jesteśmy już myślami przy czwartkowym spotkaniu z Sandecją - dodał trener Chrobrego.

Opiekun zespołu z Głogowa został zapytany o początek drugiej połowy, którą Chrobry rozpoczął bardziej ofensywnie, niż pierwszą część spotkania.

- Chcę powiedzieć, że jedno to jest plan na mecz, a drugie to realizacja tego planu. Od początku chcieliśmy wyjść na Wisłę wysoko i zagrażać im mocniej, ale niestety jak powiedziałem wcześniej jakość piłkarzy pozwoliła im wychodzić spod tego pressingu i dostaliśmy do przerwy trzy bramki. Udało nam się zdobyć jedną i może jeszcze jednego gola mogliśmy strzelić, ale po przerwie te 20 minut było trochę lepsze w naszym wykonaniu. Czwarta bramka zamknęła mecz i niestety nie wywozimy nic z Krakowa - zakończył trener Gołębiewski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TSW
Haha ,chyba kiedyś Łukasz Garguła
powiedział taką mądrość ,że bramka na 4-0 ustawiła mecz. ;)

30            -3
~~~Kathi Kibice z Bremen
Trenerze
Wiemy ze Wiselka wygladala lepiej. Wygrywaja lepsi

25            -1
~~~Zdzis?aw Dyrman, zasadniczo
Panie trenerze Gołębiewski!
TRZECIA bramka zamknęła mecz! Przy stanie 2;1 jeszcze mogliście liczyć na jakiegoś farfocla, rykoszet czy karny a później bronić wyniku autobusem. Trochę poszumieliście w kilku pierwszych minutach II połowy i to tyle. Mieliście jedną groźną akcję, w I połowie, gdy Biegański wybronił na rz. rozny a wolny z którego padła dla was bramka z d...y!

15            -2
~~~TSwiślak
Czwarta?
Ciesz się upojnie , panie Gołębiewski,że tylko cztery przyjęliście i zajmij się myślami o Sączu.

18            -4
~~~Zdzis?aw Dyrman, zasadniczo
Zauwazyliście, ze trenerzy zespołów ,
które dostają lanie od Wisły mają identyczną gadkę: "...mieliśmy inny plan na mecz..."

3            -1
~~~SMOK
Zdzis?aw Dyrman, zasadniczo
Wyglądałoby to dużo lepiej, gdybyś docenił grę i trenerkę przeciwnika. Pozdrawiam.

0            0