Sobota, 1 kwietnia 2023 r.

Kacper Duda: - Trzeba walczyć o swoje

- W sporcie wszystko może się zmienić z dnia na dzień, nieszczęście jednego, jest szczęściem drugiego. Mamy mocną drużynę, więc gdy ktoś wchodzi do podstawowej jedenastki, to musi stanąć na wysokości zadania, ale dziś przede wszystkim cieszą te trzy punkty i dobra postawa drużyny - mówił po spotkaniu z Chrobrym Kacper Duda.

Z powodu problemów zdrowotnych, które dopadły Jamesa Igbekeme, bo ten nie mógł w trakcie okresu przygotowawczego do spotkania z zespołem z Głogowa w pełni trenować, to właśnie Duda wskoczył w miejsce Nigeryjczyka do wyjściowej jedenastki Wisły.

- W drużynie jest jedenaście miejsc i nie każdy zawsze gra. Trzeba walczyć o swoje i udowadniać z dnia na dzień, że zasługuje się na podstawową jedenastkę. Wiem, że trzeba walczyć o swoje i że nie ma wymówek. Na ten moment mamy bardzo mocną kadrę i trzeba walczyć, dawać z siebie wszystko każdego dnia - stwierdził Duda.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~TSwiślak
Kacper
Starał się,ale bywało lepiej. I pewnie jeszcze nie raz będzie. JJJ Kacper!

61            -6
~~~Kibic20
Kacper
Mądra wypowiedź. Staraj się dalej, ciężko pracuj, to na pewno będziesz dostawał szansę do występów. Wierzę, że tobie to się uda.

65            -8
~~~TSW
Kończ waść
wstydu oszczędź...

9            -111
~~~Britney
Kacper
Tez się dobrze zapowiada, ale Starzynski tez się dobrze zapowiadał. Wiec ciężko ocenić czy z niego coś będzie. Natomiast nie widać przeskoku na tzw męskie granie, póki co narazie jest juniorskie.

16            -16
~~~Kiku78.
TSW
Kończ waść, wstydu oszczędź.

18            -24
~~~Wacek
Do tsw
Do tsw ale Ty jesteś głupi twoje wypowiedzi są żałosne.Dudi walcz każdego dnia a napewno zajdziesz daleko talent masz umiejętności też pracuj nad charakterem a będzie super cała Wisła napewno będzie z Ciebie dumna w przyszłości powodzenia

34            -5
~~~Kathi Kibice z Bremen
Kasper
Nie wszystkim mozna dogodzic. Jestes mlodym pilkarzem ale juz teraz widac ze masz talent. Wykorzystaj w kazdym meczu to co najlepiej potrafisz a bedzie dobrze

3            0