Niedziela, 2 kwietnia 2023 r.

Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Rzeszów

Wisła Kraków rozpoczęła już sprzedaż biletów na kolejne spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" na własnym stadionie, w którym zmierzymy się ze Stalą Rzeszów. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek, 14 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:30.

Modernizacja Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związana z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - wpłynęła na organizację dnia meczowego, która w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun. W związku z tym sprzedaż biletów obejmie trybunę C oraz w przypadku rezygnacji z miejsca przez posiadaczy karnetów - sektory E11-E16.

Zapraszamy na stronę: bilety.wisla.krakow.pl

Uwaga:
» w sprzedaży dostępne są też karnety, zapewniające miejsce na wszystkie wiosenne mecze Wisły. Ich ceny to 92 zł normalny, 70 zł ulgowy oraz 37 zł dla dzieci;
» ceny biletów rozpoczynają się od 19 do 35 złotych dla wejściówek ulgowych oraz od 25 do 45 złotych dla normalnych.
» do zakupu biletu na domowe mecze piłkarzy Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.
» bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.
» uruchomiona została nowa kategoria cenowa, która wydzielona została dla dzieci przed trzynastym rokiem życia. W zależności od sektora bilet taki kupić można w cenie od 10 do 25 zł.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~BialaGwia zda
Mecz ze Stalą meczem wdzięczności dla Jana Pawła 2
Wiele klubów już wyraziło swoją wdzięczność za dzieła papieża rodaka. My także mamy za co dziękować. 23 lata temu piłkarze, trenerzy i działacze Wisły Kraków gościli u Jana Pawła II na audiencji. Przekazali Mu wówczas ornat upamiętniający Rok Jubileuszowy, piłkę z autografami zawodników, proporczyk, odznakę i klubowa koszulkę z nazwiskiem Wojtyła i numerem 1. Na audiencji z 2000 roku byli Arkadiusz Głowacki, Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski, Kazimierz Moskal, Tomasz Kulawik a także ówczesny wiceprezes Bogdan Basałaj. 19 lutego 2003 na audiencji generalnej przed meczem Lazio Rzym - Wisła Kraków. Fani "Białej Gwiazdy" odśpiewali Ojcu Świętemu hymn naszego klubu, On zaś pozdrowił ich: - Pozdrawiam zwłaszcza pielgrzymów Wisły. Zawsze myślałem, że Wisła płynie przez Kraków do Gdańska i do Bałtyku. Dziś się okazało, że Wisła płynie do Rzymu. Brawa i transparenty dla JANA PAWŁA 2 na najbliższym meczu się po prostu należą! Każdy to powie - Wojtyła rządzi w Krakowie!!

39            -22
~~~Cooler
Żadnych tego typu zajawek
To jest mecz piłkarski,w dodatku bardzo ważny,a nie kółko różańcowe.

15            -19
~~~ten
do BialaGwia zda
Politykę to Ty sobie uprawiaj gdzie indziej. Nie potrzeba nam dzielenia kibiców. A jeżeli tego nie rozumiesz, dla dobra wszystkich zamilknij.

0            0