Środa, 5 kwietnia 2023 r.

Nie ma już biletów na mecz Wisły ze Stalą Rzeszów

Podobnie jak przed spotkaniem z Chrobrym Głogów, także przed kolejnym meczem ligowym - tym razem ze Stalą Rzeszów - wszystkie dostępne bilety zostały wyprzedane na więcej niż tydzień przed datą planowanej potyczki.

Przypomnijmy, że ograniczenia widowni na stadionie przy ulicy Reymonta spowodowane są trwającym remontem, dlatego nasze mecze oglądać może tylko około 9,5 tysiąca widzów.

W klubowych kasach mogą jeszcze pojawić się wejściówki, które zostaną zwolnione przez osoby posiadające karnety, a także ewentualnie niewykorzystane z puli przeznaczonych dla sponsorów klubu.

Mecz Wisły ze Stalą rozegrany zostanie w piątek 14 kwietnia, o godzinie 20:30.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Bane
Bilety
Niestety na Puszcze też nie

13            -2
~~~Tss
Pamiętam, jak dziewczyny z drugiej strony Błoń
Po naszym spadku, zacierały ręce jak to wydarzenie rozwali nas kibicowsko. Ze zostanie tylko garstka, a cała ta większość pamiętające sukcesy za Cupiala obrazi się i przestanie chodzić na mecze. Hha. My od 10 lat nic nie ugraliśmy w ekstraklasie od kilku broniliśmy się przed spadkiem. Zawirowania właścicielskie, kibicowskie itd. A ci ciągle myślą że żyjemy tylko sukcesami. Tak nas ten spadek zraził do Wisły, że jakby nie ograniczenia to było by po 25000 co mecz. Jestem za to pewny, że jak oni zlecą, a zlecą do kilku lat max. to nie dość, że ich średnia widowni spadnie z kilku tysięcy do kilku set. To ten spadek będzie ich gwoździem do trumny. Oczywiście im tego nie życzę bo uwielbiam obserwować te zrozpaczone garbate nosy po każdej porażce z nami.

78            -1
~~~tom88
Igrzyska
Najgłupsze jest to, że te całe Igrzyska Europejskie obejrzy mniej osób, niż liczba kibiców, którzy chcieliby wejść na te kilka mecze Wisły z ograniczeniami a nie wejdą z powodu remontu. Mało tego, skoro czynsz za stadion jest pochodną jego wartości, to po remoncie ilość pieniędzy (wyrzuconych) wydanych na stadion wzrośnie i pewnie podwyższą nam czynsz. Ale tak to jest jak się chce pokazać w rzędzie takich "europejczyków" jak Azerbejdżan i Białoruś

31            -7
~~~Janko Buszewski
No pieknie .....
C e c h u j e nas pojęcie którego wy nie znacie WIERNOŚĆ. ...

42            -2
~~~Bebetto
Wierność ponad wszystko.
To już u mnie 63 lata kibicowania. Ukochany klub traktuje prawie na równi z żoną, o co wcale się nie gniewa. Rozumie to, bo także jest kibicem Wisełki !

29            -1
~~~Wissaasla aaaa
Kibice sukcesu heh.
Kibice sukcesu, gdzie byliście w zeszłej rundzie gdy szło nam gorzej ?

8            -18
~~~Daniel190 6
Bilety
Ja sobie kupiłem karnet na rundę wiosenną i mam święty spokój, nie dość że taniej to nie muszę sobie głowy zawracać czy zdążę kupić bilet :)

8            -3