Piątek, 21 kwietnia 2023 r.

Urodziny Official Fanshop!

W sobotę 22 kwietnia mija dwanaście miesięcy od otwarcia Official Fanshop - nowoczesnego sklepu dedykowanego fanom "Białej Gwiazdy", w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Miejsce to już na stałe wkomponowało się w Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie i stanowi obowiązkowy punkt wizyty przy R22.

Skoro rocznica, to tylko w wiślackim towarzystwie! Dlatego w sobotę 22 kwietnia koniecznie musicie być z nami w Official Fanshop, świętując jego 1. urodziny!

Wiemy, że w tym dniu "Biała Gwiazda" rozgrywać będzie ważny mecz z Ruchem Chorzów, ale spokojnie! Atrakcje główne zaplanowaliśmy w godzinach 10:00-15:00 tak, abyście mogli zrobić sobie małą rozgrzewkę przed piłkarskimi emocjami z udziałem podopiecznych trenera Radosława Sobolewskiego.

Co dla Was przygotowaliśmy? Możliwość rozmowy z Kiko Ramírezem (o godzinie 10:30), Spotkanie z zawodnikami (o godzinie 12:00), strefę rozrywki z teqballem, konsolą do gier, malowaniem twarzy, balonami i miniflagami, a także strefę gastro pełną pysznych smakołyków na czele z "giętą", z karczkiem, czy z piwkiem.

Ale to nie koniec! Z myślą o wzbogaceniu Waszych kibicowskich kolekcji przygotowaliśmy nowe gadżety, które systematycznie trafiać będą do oferty sklepowej w trwającym tygodniu, a ich kumulacja przypadnie właśnie 22 kwietnia!

Niezapomniana impreza urodzinowa? Właśnie tutaj! Przy R22!


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Fan
Ten sklep,a także jego wygląd, to jest strzał w dziesiątkę.
Teraz koniecznie trzeba uruchomić zwiedzanie stadionu. A wtedy sprzedaż będzie na naprawdę przyzwoitym poziomie.

8            -2
GrzegorzS
Jak ten czas szybko biegnie
dopiero co ten sklep otwierano a tyle juz sie wydarzyło.

5            -1