Piątek, 21 kwietnia 2023 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Ruchem

W spotkaniu 28. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów, trener zespołu Wisły Kraków - Radosław Sobolewski - nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Alana Urygi, Igora Sapały i Jakuba Błaszczykowskiego - jednak cała trójka w komplecie wrócić ma w przyszłym tygodniu do indywidualnych treningów na boisku.

Ponadto nieobecny będzie też Piotr Starzyński, który wciąż przechodzi rehabilitację.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Jaki
Wisła
Nieobecni stali pozostali zdrwoi,nic tylko grać i wygrywać.Sapała przydał by się na końcówkę sezonu

47            -5
~~~Nick twój
...
Nikt już nie wierzy że Kuba i Uryga mogą odgrywać jakąkolwiek rolę w drużynie.

77            -19
~~~ANDYANDY
Paru
naszych zawodników (Junca i chyba Fernandez), mogłoby zarobić takie inteligentne żółte kartki, by wyczyścić się z nich a z Chojnicami powinni poradzić sobie ich zastępcy.

65            -12
~~~Fan
Jak dobrze, że mamy Hiszpanów.
Biegają jak geparty i walczą jak lwy, a do tego cieszą się grą i nie narzekają na kontuzje. Raduje nas, kibiców to, czego nie dali nam nasi rodacy od bardzo dawna.

70            -5
~~~Eoeo
Kartki
Ja tam do końca nie jestem przekonany z tymi kartkami. 3 punkty z Chojniczanka są tak samo ważne jak z LKS a wcale nie mam pewności że zmiennicy pociągną wózek i dopiszemy 3pkt.

63            -8
GrzegorzS
Największa głupota to zarabianie madrych kartek
czy odawnie odpocząc zawodnikom to wybija z rytmu. Zawodnik ma grać na tyle ile daje elektrownia, ale mądrze. Wisłą mając jakośc nie musi kopać po kostkach rywali i nie narażac się na urazy po tym gdy oni kopią. Kartki to nie tylko wypadkowa gry ale i uważaniasędziego, który jak będzie miał chęc to i tak je da. Mamy na tyle mocny skład, że jest kim zawodników zastąpić. Tak jak kolega napisał z Chojniczanką też trzeba wygrać i właśnie z nimi nie stracić punktów i je dopisać, bo to zawsze decydują o sukcesach punkty zdobywane na słabszych i maluczkich. Bo trudno je odrobić z silnymi więc nie nakeży ich tracić ze słabeuszami. To najprostrza droga do sukcesu. Bez Juncki czy Fernandeza też można wygrac z ŁKS-em po prostu zagra się inaczej.

15            -22
~~~Kroolik
Przygotowanie
Zastanawiam się czy brak kontuzji to kwestia przygotowania w zimie, czy firmy sprowadzonych graczy? Po raz pierwszy od kiedy pamiętam, w połowie rundy nie mamy szpitala. Z drugiej strony, kto i po co sprowadził ponownie Bashę, który jest szklany i wszyscy to wiedzą. Co się dzieje z Alanem, co do którego już chyba wszyscy stracili nadzieje na pomoc drużynie? Kuba, wiadomo, wróci na pożegnanie i tylko pozostaje mi mieć nadzieję, że będziemy mogli zrobić mu należną fetę przy pełnych trybunach.

23            -6
~~~ANDYANDY
Do GrzegorzaS
Pomyśl, posłuchaj, przyznaj rację. Parafrazujac Twe slowa, to z Chojniczanką bez Junco, Fernandeza można wygrac. Trzeba tylko grać inaczej. I teraz odpowiedź sobie sam na pytanie czy lepiej mieć optymalny skład i nie mieć balastu kartek w meczach z Termalica, Podbeskidziem itp czy tez z Chojnicami? Dobrze pojęte cwaniactwo, wyrachowanie nikomu jeszcze nie zaszkodzilo a w sporcie b.czesto właśnie pomaga. PS. Głowacki kilka lat temu zarobił właśnie taką karteczkę za opóźnianie gry w 90 min, by odpokutować jeden mecz a na Legie być gotowym.

7            -4