Sobota, 6 maja 2023 r.

Kolejna bramka Kacpra Chełmeckiego dla KS Wiązownica

Wypożyczony do KS Wiązownica 19-letni napastnik krakowskiej Wisły Kacper Chełmecki zdobył kolejną bramkę dla swojej aktualnej drużyny. Tym razem wiślak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu przeciwko rezerwom Korony Kielce.

Korona II Kielce - KS Wiązownica 0-2 (0-1)

0-1 Sebastian Rak (5.)
0-2 Kacper Chełmecki (65.)

W bieżącym sezonie III ligi Chełmecki zaliczył już siedem trafień. Trzy dla ŁKS-u Łagów, w którym grał w rundzie jesiennej oraz już cztery wiosną br. dla klubu z Wiązownicy.

Na siedem kolejek przed końcem sezonu KS Wiązownica ma siedmiopunktową przewagę nad najlepszą drużyną z miejsc spadkowych, którą jest aktualnie Wisła Sandomierz.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~t
Brawo Kacper
Trzymamy kciuki

22            -4
~~~Jaskółcze gniazdko
Brawo Kacper
W klasyfikacji strzelców jeśli chodzi o wiek wyprzedza go tylko o jedną bramkę Kapek z Cracovii . Jest 20 w klasyfikacji strzelców . Najważniejsze że gra . Ps Kacper oglądałem Ciebie w Tarnowie i miałeś ładna okazje ale strzał nie wyszedł . Ps 2 powinniśmy mieć 2 drużynę na poziomie min 3 ligi . I to żart że 2 drużyny nie mamy . Nawet Unia ma 2 drużynę :) Kacper ustrzel coś jeszcze

15            -1
~~~Janko Buszewski
Jaskolcze gniazdko,rezerwy
wracają od jesieni i jest to naprawdę dobra wiadomość. Potrzeba nam zaplecza i miejsca,gdzie chłopaki po kontuzji, przerwie, transferze będą mogli się ogrywac.Niejeden człowiek z drużyny rezerw,zasili w przyszłości pierwszy zespół ,stanowiac pozniej o jego obliczu. A wracając do meritum, Kacper to spory talent i trzeba się mu dobrze przyglądać i mocno na niego stawiać. Może to być spory atrybut nassej pilkarskuej przyszłości.

1            0