Piątek, 12 maja 2023 r.

Skład Wisły w meczu z Bruk-Betem Termaliką

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 31. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym zmierzą się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Wisła Kraków mecz z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza rozpocznie w składzie:

Mikołaj Biegański - Bartosz Jaroch, Joseph Colley, Boris Moltenis, Dawid Szot - Miki Villar, Tachi, James Igbekeme, Luis Fernández, Álex Mula - Ángel Rodado.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Igor Sapała, Michał Żyro, Konrad Gruszkowski, Sergio Benito, Kacper Duda, Jakub Krzyżanowski, Wiktor Szywacz i Momo Cissé.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~pepe
Hmm
Dawid, zagraj tak, żebym za 2h musiał Cię przeprosić, że byłem małej wiary...Naprzód Wisła!

31            -3
~~~Janko Buszewski
Optymalnie chyba
jak na ten moment,choć tak przyszłościowo, to zastanowic się chyba trzeba będzie nad zasadnoscią ,utrzymywania w klubie niektórych graczy. Zupełnie nie rozumiem,co miałby tu nadal robic taki np Cisse,co kasuje wysoką pensję a pozytku z niego nijakiego.Podobnie ma się sprawa z Kubą,który powinien chyba juz sobie dac spokój z poważną piłką,Vullnetem oraz Zdenkeim i Urygą.Nas nie stac na utzrymywanie zastępu ludzi,którzy nic do gry nie wnoszą i nie są zżadną wartością dodaną.Life is brutal.

26            -25
~~~Edek
Jest Szot
Brakuje tylko Szywacza i mamy po ptokach.

18            -23
~~~Kibic znad Morza
Wisła
Dawid Szot w wyjściowym składzie? O Boże...miej nas w swojej opiece. Piłkarz prezentujący poziom co najwyzej Sandecji Nowy Sącz. Pozostaje mieć nadzieję , że tym razem zagra chociaż jako tako i że będzie to jego najlepszy mecz w tym sezonie, w przeciwnym razie czarno to widzę.

23            -10
~~~krakowiak
Prośba o nieszczęście.
Zazwyczaj nie powinno się nikogo obrażać, ale czegoś nie rozumiem? i pytam, czy my na pewno chcemy awansować? z taką obroną ??? trenerze jak Pan dzisiaj przegra to będzie to pańska wina, bo to Pan wystawił [...]ny skład. Można się ratować są przecież zmiany.

8            -5
~~~szczebele k
Zdrowaśka i lecimy
Tu wszyscy martwią się Szotem, ale jak Colley zagra tak jak z ŁKS-em to będzie rozpacz oraz ktoś musiał przestawić Ikbekeme na stare tory, bo ostatni mecz mu nie wyszedł. Do tego Tachi.

5            -6
~~~pepe
Dawid
Dawid, przepraszam!

9            -1