Sobota, 13 maja 2023 r.

50 meczów Mikołaja Biegańskiego w Wiśle Kraków

W spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza swój jubileuszowy występ w barwach Wisły Kraków zaliczył Mikołaj Biegański, który w koszulce z "Białą Gwiazdą" zagrał po raz 50.

Na jego dotychczasowy bilans złożyło się 19 występów w Ekstraklasie, 27 w I lidze oraz 4 w Pucharze Polski.

Ciekawostką może być fakt, że występując przeciwko ekipie z Niecieczy Biegański debiutował w krakowskiej Wiśle. Miało to miejsce 31 lipca 2021 roku w meczu rozgrywek Ekstraklasy, który zakończył się wynikiem 2-2.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~UUojk
Dobry mecz
Poza błędem przy wyprowadzeniu na początku drugiej połowy bardzo dobry i pewny mecz, również na przedpolu. Widać że nasz bramkarz jest perfekcjonistą i dąży do bycia jak najlepszym i to się chwali. Tak trzymać!

37            -12
~~~Typer
Biegi
Pamiętam ten mecz jak dziś jak Lisek odszedł i Biegan nam uratował wtedy dupę przed pogromem w 1 połowie :D

32            -5
~~~wiślak90b r
Mikołajek
Minusujcie Mnie ale mnie ten gościu nigdy nie przekonywał....Wisła jeśli chodzi o wzmocnienia w EKSTRAKLASIE potrzebuje co najmniej jednego Bramkarza.

28            -30
~~~Żółwik
Z tej mąki chleba nie będzie
Mikołaj z całym szacunkiem, ale I liga to max dla Ciebie. Bardzo dobry rfleks na linii bramkowej (choć przy mocnych celnych strzałach nic nie dający) i w sytuacjach sam na sam. Ale praktycznie ZERO gry na przedpolu, np. Plus bliska zeru skuteczność bronienia karnych. Tak jest, obiektywnie i bez złośliwości.

24            -30
~~~heytom
Zastanawiam się...
czy nam potrzebny jest lepszy bramkarz, czy lepszy trener bramkarzy... (był tu wcześniej trenerem Maciej Kowal, obecnie jest w... Rakowie, bo go chyba wuja nie chciał...)

34            -8
~~~Jaki
Wisła
Panie Mikołaju czemu się nie rozwijasz a wręcz każdy występ Twój to niepewność czy nie popełnisz kolejnego błędu.Obroniłeś świetnie ale to był przypadek raczej, musisz coś dać od siebie inaczej nie przeskoczysz pewnego poziomu.

19            -11
~~~GURULI 76
Powiem krótko.. ..
Ok raz za czas nam mecz wybroni tak jak wczoraj przypadkowe odbicie od głowy ogólnie dobry mecz ale takich meczów jest zdecydowanie za mało nawet w 1 lidze oglądając w tym sezonie mecze widzę lepszych bramkarzy ktorzy wychodzą do każdej górnej pilki a z racji niskiego wzrostu Beganski ma z tym problem każda wrzutka, rzut rożny o karnych nie wspomne to lekki stresik potrzebujemy bramkarza o wyższych parametrach faktem jest że gość ma dobry refleks ale te górne piłki wrzucane w pole karne przy wysokich napastnikach czy obroncach sa dużym problemem!!

21            -9
~~~TSW
Jak dla mnie
bardzo dobry bramkarz

13            -9
~~~tabaluga
Haha
Lubię słuchać tych komentarzy jaki Biegański jest beznadziejny xD pamiętam to samo było z Lisem - "ale drewno", postawcie na Buchalika i teraz Lis jest we Francji na wypożyczeniu z Southampton a Buchalik od roku zagrał raz i wpuścił 4 gole xD Biegański się rozwija całkiem poprawnie, Lis był chyba ze 3 lata starszy od niego jak wyjechał. Ma czas.

16            -7
~~~nor
Wniosek
mniej obserwowania siebie na telebimie, więcej skupienia na meczu!! 2-jest najnormalniej w świecie za niski na bramkarza, dlatego nie ma go na przedpolu ( musiałby być wyjątkowo skocznym a nie jest)

6            -8
~~~dm303
moje podsumowanie
Moim zdanym jest to całkiem niezły bramkarz. Czasami lekko się popala i jeszcze nie wszystkie jego decyzje są dobre, ale myślę że to jest jeszcze wina młodego wieku i stosunkowo nie wielkiego doświadczenia. Do zalet to bardzo dobra gra na lini i dobry refleks i umiejętność wybraniania sytułacji sam na sam. Dobrze też skraca dystans. Czasami popełnia błędy na przed polu. Początkowo miał duży problem z grą nogami, jego wybicia były często krótkie, teraz bez problemu kopie na 60m. Kilka meczów nam wybronił, wiadomo też z coś zawalił przez co traciliśmy punkty, ale moim zdaniem jest to dosyć pewny punkt drużyny.

9            -3
Grzes22
Grzes22
Regularnie spotykam się z opinią, że jest słaby. Nie wiem jakie są tego uzasadnienia, poza, rzeczywiście nienajlepszą grą nogami. Courtois to nie jest ale też należy patrzeć gdzie jesteśmy i że nadal się rozwija. Ciekawostką dla mnie jest jest stwierdzenie niektórych o ...niskim wzroście naszego bramkarza. 190 cm - może nie jest jakimś wzrostowym gigantem, ale że za niski??

8            -4
~~~Kiko
Brawo Biegan!
To będzie już niedługo bramkarz Reprezentacji Polski!

8            -4
~~~TSwiślak
Brawka!
Dzięki Miko za pięćdziesiątkę w barwach Białej Gwiazdy, WIŚLAKU!

6            -2