Sobota, 20 maja 2023 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Podbeskidziem

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 32. kolejki ligowej spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Zajo
Rodado
Skala jest dziś za mała na Rodado !!

66            -4
~~~komato
Noty, noty, noty...
Biegan dziś TOP. Jego interwencje utrzymały nam wynik "na zero". Zwłaszcza ten tryptyk interwencyjny, kiedy Bielsko miało trzy setki w przeciągu 15 sekund. Do tego - świetny mecz Dudy, a Rodado dorzuca dublet, wykorzystując kompletną impotencję defensywy Podbeskidzia. I Kuba wraca, także również wewnętrzny sentyment się uśmiecha. Ogółem humory - tak jak wynik - 10/10! :)

61            -4
~~~Tss
Dwie dychy
Biegan i Rodado

55            -6
~~~Młody zch
Oceny
Rodado i Biegański mocne 9 tylko martwi postawa Młyńskiego totalnie bez formy. Jak przychodził to liczyłem że będzie się ładnie rozwijał.

35            -7
Jazz
.
Narzekałem na Rodado, ale dziś w końcu pokazał klasę. Dwa gole jakie wbił były bezczelne, jak i seria interwencji Biegańskiego z 80 minuty. Szot z golem i asystą i fajnie. Na początku meczu fajnie funkcjonowały skrzydła, ale potem zgasły. Cisse na początku pokazał kilka znakomitych dryblingów, ale potem już mu to ne wychodziło, podejmował też złe decyzje, przytrafiały mu się błędy techniczne. Jaroch trochę słabszy mecz. Przez większość meczu w oczy kłuła otwarta prawa strona, gdy Podbeskidzie przerzucało piłki do prawego wahadłowego i z tego padła ta nieuznana bramka, a potem było jeszcze parę razy niebezpiecznie, w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy nasz sztab tego nie widzi. Jaroch przesuwał się do środka, a nie było asekuracji Villara, myślę, ze nad tym trzeba byłoby popracować, jeśli znów będziemy grać przeciwko rywalowi w takim ustawieniu. W końcu mieliśmy też trochę szczęścia w kluczowych momentach, bo zwykle nam tego brakowało. Możliwe, że ta bezczelność Rodado to był plan na mecz, w związku z problemami Podbeskidzia na środku obrony i bardzo dobrze, że udało się to wykorzystać.

25            -4
~~~SMOK
Jak to milo zobaczyć Kobę
Widać jednak, ze i jego czas nie oszczędza. Mikołaj i Angel dzisiaj bezkonkurencyjni. Rodado poza kiksami, które mu się trafiały, jak na każdym meczu to te dwie jego bramki można dziesiątki razy oglądać. Ciekawy jestem, jak te dryblingi byłyby skuteczne w e klapie. Mikołaj to .......... niech mi ktoś powie, ze on źle gra nogami hihi. Ta obrona to palce lizać. Kacper nam wyrasta (szkoda, ze już nie podrośnie) na super zawodnika. Powrót Kuby bardzo mile widziany.

24            -3
~~~TSwiślak
Wreszcie!
ANGEL-10.

26            -4
~~~Tss
Do Jazz
Bieganski pokazał klasę według mnie ale kluczowa interwncje miał zaraz po przerwie jak obronił strzał po rzucie różnym. Może karnych nie umie bronić, ale na lini jest Top. Te interwencie z 80 minuty super, ale nie kluczowe bo wynik był pod kontrolą.

21            -3
~~~Bobik
Szot
Kolejny dobry mecz Szota, jak na obrońcę to gol i asysta całkiem fajnie wygląda. Ciekawe jak wróci Junca, kto będzie grał?

12            -7
~~~Ona
Rodado
Trzeba sie zastanowic nad jego rolanw zespile. Jak gra Luis on prqcuje na noego. Wczoraj Luisa nie było gral na siebie i efekty sa.

16            -1
~~~Misioł
Rodado dycha
W końcu bezczelny, sprytny, łasy na bramki. Tak powinien grać napastnik. Z drugiej strony, mamy duży problem z lewą stroną. Ja nie wiem jak w profesjonalnym klubie może grać zawodnik pokroju Cisse, który po roku w klubie dalej nie rozumie obowiązków taktycznych, nie pomaga zespołowi wcale i zostawia dziurę na lewej stronie a jedyne w czym jest dobry to drybling. A najgorsze jest to, że Mlynski jest jeszcze słabszy... czystka kadry po awansie do ekstraklasy jest obowiazkiem

9            -2
christof
Rodado...
... zaliczył chyba najlepszy występ, odkąd przyszedł do Wisełki. Bardzo dobrze również Biegański i Szot. Słabszy występ zaliczył Jaroch - PBB często stwarzało zagrożenie po jego stronie. Cisse zaczął całkiem nieźle, ale później jakoś przygasł. Katastrofalnie IMO zaprezentował się Młyński - zapamiętałem go głównie z fauli. Nie dziwię się, że jest trzeci w kolejce do gry na swojej pozycji po Muli i Cisse (albo i czwarty, bo przecież na lewym skrzydle może też zagrać Villar).

5            0
Nota_bene
Biegański
Za ten uśmiech po trzykrotnej paradzie - 10 pkt! Rodado świetny mecz, Igbekeme zawsze do przodu! Generalnie nikt z pierwszej 11 poniżej 7pkt.

4            0