Poniedziałek, 22 maja 2023 r.

16 czerwca pożegnalny mecz Jakuba Błaszczykowskiego w reprezentacji!

Jak na Twitterze poinformował Prezes PZPN-u - Cezary Kulesza w dniu 16 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do pożegnalnego meczu z naszą kadrą Jakuba Błaszczykowskiego. W spotkaniu tym naszym rywalem będzie zespół narodowy Niemiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~ProstoZMl yna
Równi i równiejsi.
Słusznie zakwestionował ten mecz trener Fernando Santos. Albo żegnamy wszystkich po kolei kadrowiczów bo każdy coś wnosi do reprezentacji, albo nikogo. Nie bardzo widzę kryterium które miałoby o tym decydować że jednemu już dziękować a innemu to już nie. Uważam że podziękowanie każdemu! zawodnikowi który skończył występy w reprezentacji byłoby fair-play. A powinno się odbywać poprzez odczytanie nazwiska przez spikera i brawa publiczności. A nie jakieś dodatkowe mecze za miliony. Które na dodatek nie przystają do potrzeb trenera.

57            -38
~~~Kathi Kibice z Bremen
Mecz
Kuba zasluzyl sobie na mecz pozegnalny w reprezentacji. Jak mozna bylo zauwazyc w meczach to jest pilkarz ktory wie co znaczy koszulka z orlem co nie mozna powiedziec teraz o pilkarzach .Teraz to powinni im na koszulkach wydrukowac bedzie premia albo premi nie bedzie

14            -27