Poniedziałek, 22 maja 2023 r.

Ángel Rodado najlepszym wiślakiem w meczu z Góralami

Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w jej spotkaniu ligowym z zespołem Podbeskidzia Bielsko-Biała, był Waszym zdaniem Ángel Rodado. Strzelec dwóch goli w tej potyczce otrzymał średnią notę równą 8.49 punktów i wyprzedził kolejnych w tym rankingu, a mianowicie Mikołaja Biegańskiego oraz Dawida Szota.

Przed meczem z bielszczanami mogliśmy odczuwać lekki niepokój, bo Wiśle przyszło wystąpić tym razem bez lidera drużyny, jakim jest Luis Fernández. W jego "buty" z powodzeniem "wskoczył" jednak Rodado i zdecydowanie wziął na swoje "barki" przede wszystkim to, co najważniejsze w futbolu, a więc zdobywanie bramek. Każda była inna i każdą pokazał swoją niewątpliwą piłkarską jakość.

Tę widać było zresztą w całej wiślackiej ekipie, która zasłużenie pokonała "Górali", a po końcowym gwizdku sędziego nie tylko Rodado miał się z czego cieszyć. Swoje wysokie umiejętności pokazał bowiem także wspomniany Biegański, a za ambicję i pracowitość zdecydowanie nagrodzony został Szot.

Aktualna Wisła to zespół, który potrafi swoim kibicom sprawić dużo radości i nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się z każdej danej nam chwili. A kto wie, może te naprawdę najlepsze są jeszcze zdecydowanie dopiero przed nami?! Oby!!!

Oto komplet Waszych ocen:

Ángel Rodado 8.49
Mikołaj Biegański 7.86
Dawid Szot 7.21
Kacper Duda 6.38
Boris Moltenis 6.31
Miki Villar 6.30
Igor Łasicki 6.26
Bartosz Jaroch 6.14
James Igbekeme 6.08
Tachi 6.02
Igor Sapała 5.61
Momo Cissé 5.40
Vullnet Basha 4.96
Mateusz Młyński 4.86
Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 7.43
Gra Wisły w ofensywie 7.23
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 7.05
Praca trenera: Radosław Sobolewski 6.98
Gra Wisły w defensywie 6.27
Praca sędziego: Jarosław Przybył 6.24
Gra zespołu: Podbeskidzie Bielsko-Biała 4.79


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~Onomatope jus
Gratulacje dla Anioła!
A uśmiech Mikołaja bardzo memiczny - "Nie dla psa kiełbasa ;D".

38            -6
felo-tsw
Angel ostatnio
głównie rozczarowywał, ale w Bielsku zagrał chyba najlepszy mecz w naszych barwach i to pod nieobecność Luisa. Fernandez wyczyszczony z kartek, Sosnowiec i Łęczna utrzymane, nie muszą grać przeciwko nam z nożem na gardle. Powinno być dobrze. A jeśli Gieksa w derbach stuknie Ruch, to może być cudownie

109            -7
~~~ProstoZMl yna
Czerwiec za pasem
A sponsora jak nie było tak nie ma. Taka to wiarygodność tych, którzy deklarowali publicznie ogłoszenie do końca kwietnia.

37            -180
Mario
Zasłużył
Pokazał umiejętności i pazur

50            -3
~~~Mr. Kibic
Przewrotność i nieprzewidywalność futbolu
Przed tygodniem wiadro pomyj i najgorzej oceniony w ekipie za zmarnowane dwie setki dzisiaj noszony na rękach.... sam wiele razy oglądałem i oglądam te jego fantastyczne bramki, brakuje mu co prawda tego szybkiego doskoku i charakterystycznego dla napastników odejścia na kilku metrach ale nadrabia to innymi walorami ciągnąc grę Wisły o ofensywie.

58            -4
~~~nołnejm
@ProstoZMłyna
A ty w ogóle orientujesz się w tym temacie czy jak zwykle pierGolisz?

49            -10
~~~Tanque
YEA
Angel odpalił w ważnym momencie (gdy zabrakło LF10). Na murawę wrócił JB16, a na 2 mecze przed końcem rundy zasadniczej wciąż jest nadzieja na awans bezpośredni. Trzeba się liczyć z każdym scenariuszem, ale pewne jest, że po meczu z Łęczną jeśli nie będzie awansu, to każdy z piłkarzy musi wiedzieć, że baraże to nie przelewki. Dwie wygrane są obowiązkiem bez względu na to co by się działo, jak sędziowaliby drukarze i jak wyglądałaby murawa. JEDZIEMY PO SWOJE.

47            -5
~~~Wak
Oceny, a strzelcy bramek
Zauważyłem, że od jakiegoś czasu, (a może od zawsze :-) ) strzelcy bramek dużo lepiej punktują w ocenach od pozostałych zawodników. W ostatnim meczu Szocik dostał grube 7, ale wydaje mi się, że mimo niewątpliwych zasług w ofensywie, nie był Dawid aż tak wyraźnie lepszy od np Dudy lub w mojej opinii bardzo niedocenianego Tachiego. Nie czepiam się Szota, ot po prostu myślę, że mimo iż solą piłki są bramki, inni zawodnicy też mają olbrzymi wkład w przebieg i wynik meczu.

50            -6
~~~Kroolik
Ile można?
@ProstoZMl yna Chłopie, posłuchaj sobie co mówi o inwestorze prezes Królewski i skończ już te jęki. Królewski jasno i publicznie powiedział, że decyzję w tej sprawie ogłosi dopiero po zakończeniu rozgrywek i rozstrzygnięciu kwestii awansu. Czego jeszcze nie rozumiesz? Pomijam już kwestię, że nie rozróżniasz sponsora od przyszłego głównego udziałowca w klubie.

65            -8
stary wiślak
~~~Prosto z MLy na!
Sponsorów to Wisła ma wielu. A tu chodzi o poważnego współwłaściciela klubu,nie jakiegoś tam sponsora. Tu chodzi o udziałowca i inwestora. A po drugie było zapowiedziane,że sprawa będzie ogłoszona po zakończeniu rozgrywek.

41            -6
GrzegorzS
A tak na marginesie, czego brakowało
atmosferze na trybunach by każdy dał notę 10. To co się tam działo to mega stadiony Świata. Gdyby nie kunktatorstwo i braki w infrastrukturze innych klubów, to Wisła mogła by w podobny sposób wypełniać inne obiekty. I tu wracam do meritum dlaczego PZPN w ogóle do puszcza do rozgrywek zespoły, które na odpowiednim poziomie ligowym nie mają warunków stadionowych do tego by tak naprawdę grać w rozgrywkach krajowych. Dla pierwszej ligi to powinno być obligatoryjne założenie, że by grac na tym poziomie trzeba zgłosić stadion minimum z 10000 widownią. I tak na marginesie ten wyjazd to rekord ligi w ilości kibiców zespołu przyjezdnego. Tak na zaniżając liczbę na stadionie było powyżej 4000 kibiców Wisły, przy ogólnej widowni policzonej na lekko powyżej 13000 widzów. Takie liczby to są jedynie przy wyjazdach w finale pucharu Polski. I kolejny temat do dyskutowanego w okolicach końca kwietnia tematu dlaczego Ruch nie chciał grać na stadionie Ślaskim meczu z Wisłą i wolał Gliwice. Ano właśnie dlatego. Bo ten mecz przy wsparciu 5/6 tysięcy a może i 10 000 kibiców Wisły dopingujących w zwartej masie wyglądał by w kwestii możliwości mobilizacji zawodników Wisły zgoła inaczej. Ale to już historia.

35            -25
~~~Kloszard
Bravo Wisełka, bravo Angel.
Będąc poza krajem szukam każdej informacji o Wisełce. Nie ma ich dużo, ale są dobre. Z wiślackim pozdrowieniem.

22            -2
Jazz
Do Wak
Szot musiał się przestawić na grę na nowej pozycji, co było wymuszone kontuzją Junki i brakiem zmiennika, oraz faktem, że system z trzema stoperami i wahadłami się nie sprawdził z ŁKS. Gość wracał do składu po długim czasie "niebytu". Dostał trudne i odpowiedzialne zadanie "specjalne" i dobrze się z niego wywiązał w dwóch bardzo trudnych meczach, więc zostało to docenione. Ocenę podnosi też fakt, że dotąd jak już wchodził na zmiany to grał słabo, więc tym bardziej trzeba docenić, że mentalnie ogarnął się w ważnym momencie. Ma to też swoje "minusy" - teraz kibice będą wymagać od niego więcej, więc oceny będą z czasem surowsze.

18            -1
~~~SMOK
stary wiślak
"tu chodzi o poważnego współwłaściciela klubu,nie jakiegoś tam sponsora" Grzesiu nie obrażaj naszych sponsorów, to ważne ogniwa w tej układance.

17            -3
stary wiślak
Warto też zauważyć ocenę dla sędziego.
Dawno tak wysoko arbitra nie oceniono.

9            -1
stary wiślak
~~~Smok!
Ja sponsorów nie obrażam,ale wobec poważnego inwestora są tylko uzupełnieniem,Odpisałem tylko jednemu żytkownikowi,by nie mylił sponsora z poważnym udziałowcem i inwestorem. A o to w Wiśle teraz chodzi. Sponsorzy są i się zmieniają i chwała im za to,że są. Każdy kto daje na Wisłę choćby złotówkę,jest też sponsorem.

8            -3
~~~uliko
stary wiślak
bo sędzia akurat gwizdał bardzo poprawnie. Był zdecydowanie niewidoczny, choć mecz do trudnych do sędziowania nie należał. Kartki dawał zasłużone, nie wprowadzał nerwowości, gola po ręce nie uznał. Wg mnie i tak za nisko jest oceniony. Ale chyba taki los sędziów...

7            0
~~~SMOK
stary wiślak
Zrozumiałem bardzo dobrze twój przekaz i sam odpisywałem z uśmiechem przez palce. Trzeba jednak wiedzieć, ze łatwiej jest dostać od każdego polaka po zlotowce niż od jednego choć 10 milionów.

7            -1
stary wiślak
~~~` SMOK! oczywiście,że łatwiej,ale jednocześnie trudniej.
Bo skąd weżmiesz aż 10 milionów takich,którzy dadzą po złotówce?Ile jest w stanie uzbierać choćby Socjos, ,choć przecież tam dają dużo więcej od "łebka"? Musi być prężny inwestor,a reszta tylko uzupełnieniem.

5            -1