Niedziela, 28 maja 2023 r.

Marcin Malinowski: - Szczęście nam trochę pomogło

- Znów mam mętlik w głowie. Już powiedziałem to w szatni. Jestem dumny, że mogę być w tej szatni z tymi chłopcami, bo oni naprawdę wykonali kawał dobrej i ciężkiej roboty - powiedział po meczu Wisły z Zagłębiem Sosnowiec trener zespołu gości - Marcin Malinowski.

- Sam się zastanawiałem jak drużyna zareaguje na bramkę, którą dostała już w drugiej minucie. Zareagowaliśmy dobrze, choć można teraz mówić, że mieliśmy też trochę szczęścia itd., ale w piłce dobrze państwo wiecie, że jest to nieodzowny atrybut tego wszystkiego. I też to szczęście nam trochę pomogło. Szacunek jeszcze raz olbrzymi dla tej drużyny za to co w ostatnim czasie wyprawia na boisku - dodał trener Zagłębia.

- Przed każdym meczem staramy się dobierać optymalne zestawienie drużyny. Na razie nam się to udaje. Zobaczymy jak to będzie w dalszej części - przyznał ponadto opiekun ekipy z Sosnowca.

Na zakończenie Malinowski został zapytany, czy otrzymywał przed spotkaniem jakieś motywacyjne wiadomości z Chorzowa, albo gratulacje już po końcowym gwizdku sędziego.

- Nie będę ukrywał, że rzeczywiście trochę mnie z Chorzowem łączy i nie będę ukrywał, że im nie kibicuję, bo w moim odczuciu zasługują na pewne rzeczy. Oczywiście to oni muszą sobie sami ten awans wywalczyć na boisku. Rzeczywiście dostałem przed meczem parę SMS-ów z prośbą o urwanie punktów Wiśle, ale bardziej skupiałem się na swoim zespole, bo cały czas będę to powtarzał - jest coś fajnego i coś fajnego udało się w ostatnim czasie zbudować. I bardziej interesowało mnie to, by pewne rzeczy pielęgnować, niż żeby komuś robić dobrze. I na tym się skupiałem. Oczywiście był tam jakiś miły akcent, ale bardziej interesuje mnie na dziś Zagłębie Sosnowiec i to, żeby ono osiągało jak najlepsze wyniki - zakończył Malinowski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~TSwiślak
Huśtawa
,,Znów mam mętlik w głowie''-rzekł M.Malinowski. Nie tylko on,NIESTETY.

18            -3
~~~567
skromny facet
i nie legenda

22            -4
~~~Marck
To nie tak
Po prostu byliście lepsi. Wisła nie potrafi grać męczy o wszystko.

27            -5
~~~Kroolik
Gratulacje
Gratulacje panie trenerze. Graliście dziś w piłkę i wygraliście zasłużenie.

28            -6