Niedziela, 28 maja 2023 r.

Kacper Duda: - Zrobimy wszystko, żeby w przyszłym sezonie być w Ekstraklasie

- Byliśmy przygotowani do tego meczu, wiedzieliśmy gdzie możemy szukać swoich sytuacji, szans oraz przed czym mieliśmy się bronić. Może presja, może głowa nie dojechała? Nie wiem... Na pewno mamy jeszcze szansę i zrobimy wszystko, żeby ją wykorzystać - powiedział po przegranym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec Kacper Duda.

- Wykonaliśmy już tyle roboty w tej drugiej rundzie, że zasłużyliśmy na tę szansę. Dostaliśmy ją i nie do końca ją wykorzystaliśmy, ale dalej piłka jest w grze i zrobimy wszystko, żeby w przyszłym sezonie być w Ekstraklasie - zadeklarował młody pomocnik.

- Zabrakło nam koncentracji przy stałym fragmencie. Był to dla nas trochę cios i ciężko się było po nim podnieść. Pomimo tego, że mieliśmy swoje sytuacje, bo cały czas atakowaliśmy, to w końcówce mogło zabraknąć sił. Postawiliśmy już wszystko na jedną kartę i dostaliśmy bramkę z kontry - zakończył opowiadając o meczu Duda.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~TYLKO WISŁA
Kacper
nie mam do ciebie pretensji bo jako nieliczny jezdziłeś dziś na dupie ale powiem ci jedno wy już dzis zrobiliśćie wszystko żeby do ekstraklasy nie awansować.

76            -6
~~~Marck
Kacper
Wierzę Ci ale sam nie wygrasz meczu.

42            -8
~~~Grzeh
Zgoda z ruchem
Ja nie o Kacprze, zawalili mecz, wejdzie sobie na komentarze pod meczem na Facebooku. To co kibice ruchu wypisują na temat Wisły to jest k..... skandal. Nigdy nie chciałem tej zgody, a po czymś takim to nie wyobrażam sobie, że jeszcze kiedykolwiek oni usiądą w naszych sektorach, będą śpiewać sobie gdy my śpiewamy,jak to było ostatnio! Sram na ruch.

86            -1
~~~TSwiślak
Mniej obiecywać,więcej grać,mać.
Dzisiaj mieliście zrobić WSZYSTKO,miała być JAZDA,a był ,,chodzony''.(choć akurat Ty się przynajmniej starałeś grać))W taki sposób,na wstecznym,nie wjedziecie do celu,nie ma szansy.Poza tym,skoro dzisiaj była presja i może ,,głowy nie dojechały'' w takim meczu,to jak ,,dojadą'' te Wasze głowy w meczach decydujących (jeśli do 2-ch dojdzie),jeśli PRESJA będzie o wiele większa? Pokażcie wreszcie w next meczach,że jesteście piłkarzami z klasą,a nawet EKSTRAKLASĄ ,to kibice Wam dzisiejszą oborę prawdopodobnie jakoś,z trudem ,bo z trudem,ale WYBACZĄ...

23            -1
~~~mario
do grzecha
to zobacz jak kibice wisły pisali o ruchu a jestem kibicem Wisły to co sie dziwisz?

11            -19
~~~Piotrek
Problem
Akurat Dudzie wiele zarzucić nie można, widać było, że mu naprawdę zależało, walczył, starał się. Tylko dlaczego tego "wszystkiego" nie zrobiliście dzisiaj? Bo mam nadzieję, że dziś to nie było wszystko na co was stać? A drugi problem jest taki, że porównując do gór - z Sosnowcem ekipa nie dała rady wejść na lekko latem na Kasprowy, a w barażach czekają dwa zimowe wejścia na czterotysięczniki w Alpach.

15            -2
~~~Arni z Bykowa
Kacper akurat Ty nie musisz się wstydzić
Nikt rozsądny nie zrozumie dlaczego Kacper Duda zszedł z boiska. Podobnie jak nikt nie zrozumie dlaczego grał Momo a potem Żyro. Wisła nie ma trenera i nie ma kolejny raz taktyki na twardo grające zespoły. W kółko to samo. Nie ma także dyscypliny i zespołowości. To co robią piłkarze przy niewielkim prowadzeniu jest żenujące. Taka egzotyczna twórczość nieskutecznych chłopaków, którzy aspirują do turbo kozaka a nie na rasowego napadziora. Nikt też nie rozumie Panie Kacprze, dlaczego chwalony jest po poprzednim meczu Dawid Szot, który walczy jak na Wiślaka przystało a w tym zamiast niego na boisku podryguje Momo. Niech Pan to powie Sobolewskiemu, że ludzie nie wiedzą o co tutaj chodzi bo logiki brak!

25            -2
~~~Jaki
Wisła
Panie Duda Tobie się chciało wpłyń na Trenera póki czas i kolegów.Czemu zawalacie najważniejszy mecz wiosny.Co jest nie tak dlaczego uważacie się za gwiazdorów czy jak myślicie że każdy się położy na murawie jak was ujrzy..Pobudka mamy 5 miejsce i 2 mecze wyjazdowe puszcz i Termalica....Czas się obudzić!!

3            -2